• Informacje na temat:

  nowicki piotr

Artykuły na temat: nowicki piotr
 • Jesienny pan - Jan Nowicki

  ..."Starszy pan, to jest kumpel jesieni" - mówi Jan Nowicki. Powinien mieć w zasięgu ręki wino i oglądać sport. "Nie po to, żeby si nadmiernie ekscytować, ale patrzeć, jak się inni męczą" - śmieje się sławny aktor.

 • Benefis Nowickiego w Płocku

  Benefis na jubileusz 45-lecia pracy artystycznej aktora Jana Nowickiego oraz Koncert Polskiej Piosenki Filmowej z okazji 100-lecia polskiego kina będą najważniejszymi wydarzeniami IV Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Cinemagic.pl, który odbędzie się w Płocku w dniach od 19 do 21 czerwca.

 • Jan Nowicki: Mundial? W spiżarni mrozi się piwo

  Jak pan ocenia szanse naszej reprezentacji na mundialu w Rosji? Jan Nowicki: - Niedawno trochę się wychyliłem. Udzieliłem wywiadu, w którym byłem dość sceptyczny. A to nie przystoi kibicowi(...) geniuszu i to "coś" ma też Piotr Zieliński. - Tak, zdecydowanie, choć dla mnie z urody nie jest wielkim piłkarzem. Jestem aktorem, zwracam na to uwagę. Zieliński to taki chłopaczek, niby trochę za...

 • Jan Nowicki kończy 70 lat

  Jan Nowicki, jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, odtwórca ponad 150 ról filmowych, tytułowy Wielki Szu w filmie Sylwestra Chęcińskiego i Ketling w "Panu Wołodyjowskim" Jerzego Hoffmana, wielki kibic piłki nożnej, kończy w czwartek, 5 listopada, 70 lat.

 • Jan Nowicki kończy 65 lat

  Jan Nowicki, jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, odtwórca ponad stu ról filmowych, tytułowy Wielki Szu w filmie Sylwestra Chęcińskiego i Kettling w "Panu Wołodyjowskim" Jerzego Hoffmana , a także felietonista i wielki kibic piłki nożnej, w piątek, 5 listopada, kończy 65 lat.

 • "Fanatyk": Piotr Cyrwus wędkarzem

  ...zaawansowani w kulturze internetowej użytkownicy, tak naprawdę film opowiada o relacjach ojciec-syn i o polskiej rodzinie. O tym, jak szaleństwo przechodzi ze znerwicowanego ojca (Piotr Cyrwus) na aspołecznego(...) mianowana zbiórką wszech czasów. W filmie wystąpili m.in.: Piotr Cyrwus (Andrzej Gałecki), Mikołaj Kubacki (Anon czyli Jakub), Anna Radwan (Wioletta Gałecka, żona Andrzeja Gałeckiego), Łukasz...

 • Mlynkova i Nowicki skarżą się na media

  Rozwodzący się Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki w programie Tomasza Lisa z przejęciem opowiadali, jak bardzo czują się zaszczuci.

 • Nie żyje reżyser Piotr Szulkin

  Nie żyje reżyser, autor scenariuszy i książek Piotr Szulkin, twórca tak głośnych filmów, jak "Golem", "Wojna światów - następne stulecie", "O-bi, o-ba. Koniec cywilizacji" czy "Ga, Ga. Chwała bohaterom". Miał 68 lat.

 • Jan Nowicki: Nie chcę się spieszyć

  Wiem, że nie lubi pan wspomnień i nagród  za całokształt, ale niedawno obchodził pan 80. urodziny. A taki jubileusz jednak zobowiązuje... Jan Nowicki: - Tak, 80 lat to nie żarty. Wszyscy(...)! Natomiast tytuł wymyślił mój wnuk Piotruś. Kiedy tak sobie bazgrałem na wsi, zapytał:  - Dziadek, co tak piszesz? Odpowiedziałem, że książkę, ale nie mam tytułu. Wtedy zaproponował: - Daj "Moje psie myśli...

 • Jan Nowicki zamiast... Lecha Wałęsy

  W filmie "Fanatyk" - opowiadającym historię zagorzałego wędkarza - miał zagrać Lech Wałęsa. Ponieważ nie odpowiedział na zaproszenie reżysera, zastąpił go Jan Nowicki.

Zdjęcia na temat: nowicki piotr
Wideo na temat: nowicki piotr
 • "Mały Książę"

  i dwóch Złotych Globów Hansa Zimmera oraz chwytającymi za serce piosenkami Lily Allen. Dodatkowym walorem filmu jest gwiazdorski polski dubbing. A w nim: Małgorzata Kożuchowska, Robert Więckiewicz, Piotr Adamczyk, Anna Cieślak, Maciej Musiał, Włodzimierz Press, Antoni Pawlicki, Łukasz Nowicki, Adam Ferency oraz – po raz pierwszy w animacji – Andrzej Seweryn!

 • Nowi lekarze na ekranie

  Akcja nowego serialu TVN "Szpital" toczy się wokół grupy lekarzy i pacjentów Szpitalnego Oddziału Ratunkowego (SOR), na którym swoje rządy sprawuje doświadczony i wymagający ordynator Piotr Wójtowicz (Maciej Słota). Wspierają go m.in. internista Eryk Wajman (Radosław Osmalak), który poważnie myśli o specjalizacji kardiologicznej, gastroenterolog Robert Szewczyk (Tomasz Augustynowicz), neurolog

 • Nowi lekarze na ekranie

  Akcja "Szpitala" toczy się wokół grupy lekarzy i pacjentów Szpitalnego Oddziału Ratunkowego (SOR), na którym swoje rządy sprawuje doświadczony i wymagający ordynator Piotr Wójtowicz (Maciej Słota). Wspierają go m.in. internista Eryk Wajman (Radosław Osmalak), który poważnie myśli o specjalizacji kardiologicznej, gastroenterolog Robert Szewczyk (Tomasz Augustynowicz), neurolog Michał Morawski

Dyskusje na temat: nowicki piotr