• Informacje na temat:

  nowicki pytanie na śniadanie

Artykuły na temat: nowicki pytanie na śniadanie
 • Ida Nowakowska nie ma zamiaru przeprosić za wpadkę w "Pytanie na śniadanie"! Postanowiła się bronić!

  Prowadzenie programów śniadaniowych nie należy do najłatwiejszych zadań w pracy prezentera - nie trudno o przejęzyczenie, niezręczną sytuację, czy wpadkę. Przekonali się o tym Łukasz Nowicki (46 l.) i Ida Nowakowska (29 l.). Prowadząca program "Pytanie na śniadanie" zabrała głos i nie zamierza przepraszać!

 • "Pytanie na śniadanie": Nowi prowadzący

  Powiększy się grono prowadzących "Pytania na śniadanie", śniadaniowego programu emitowanego w telewizyjnej Dwójce. Do zespołu dołączą Maciej Kraszewski i Łukasz Nowicki.

 • Sensacyjne wieści! Ida Nowakowska już odchodzi z "Pytania na śniadanie"!

  Ida niespodziewanie stała się jedną z największych gwiazd TVP. Tancerka zaczęła pojawiać się w licznych programach. Została też jedną z prowadzących "Pytanie na śniadanie". Okazuje się jednak, że to koniec jej pracy w śniadaniówce.  Nowakowska właśnie pożegnała się z widzami programu i całą ekpią.  "Łukasz Nowicki, dziękuję za symbolicznego Niedźwiadka Wojtka. Będę tęsknić za całą ekipą...

 • Nowe "Pytanie na śniadanie"

  Już 19 grudnia poranny program telewizyjnej Dwójki - "Pytanie na śniadanie" - otworzy dzień w nowej odsłonie. Zobaczymy nowe wnętrza i nowych prowadzących...

 • Córka zmieniła życie Łukasza Nowickiego. Teraz inaczej patrzy na świat!

  Łukasz Nowicki (46 l.) zyskał sławę dzięki pracy w "Pytaniu na Śniadanie” oraz małżeństwu z Haliną Mlynkovą (42 l.). Niestety, kilka lat temu para postanowiła się rozwieść. Nowicki nie wierzył wówczas, że będzie mu dane jeszcze się zakochać. Na szczęście los uśmiechnął się do aktora i dziś jest szczęśliwym mężem Olgi Paszkowskiej (34 l.), z którą wychowuje córeczkę Józefinę (2 l.). W wywiadzie...

 • Nowe "Pytanie na śniadanie"

  Anna Popek i Michał Olszański, Marzena Rogalska i Łukasz Nowicki, Tomasz Kammel i debiutująca Urszula Chincz poprowadzą nowe wydania programu "Pytanie na śniadanie". We wrześniu minie 10 lat od emisji pierwszego odcinka magazynu.

 • Łukasz Nowicki i Ida Nowakowska zaliczyli skandaliczną wpadkę w TVP! Szok!

  Ida Nowakowska (29 l.) i Łukasz Nowicki (46 l.) są prowadzącymi poranny program "Pytanie na śniadanie” w TVP. Ostatnio postanowiono poruszyć w śniadaniówce poważny temat dotyczący depresji i używania leków antydepresyjnych. Niestety, prowadzący nie zachowali odpowiedniej powagi, a ich komentarze wywołały wielkie oburzenie ze strony widzów!

 • Wakacje z "Pytaniem na śniadanie"

  Dotychczasowi prowadzący w zaskakujących konfiguracjach, nowe, wakacyjne cykle, materiały z ukrytej kamery, videoblogi, relacje z najciekawszych wakacyjnych imprez i wydarzeń, a także nowe twarze porannego programu TVP2... "Pytanie na śniadanie" dynamicznie wchodzi w sezon letni.

 • Jan Nowicki nie przyszedł na wesele syna!

  Miesiąc po sekretnym ślubie Łukasza Nowickiego (43 l.) z piękną Olgą na rajskiej wyspie Bali prowadzący "Pytanie na śniadanie" wyprawił wesele! Na imprezie zabrakło jednak ważnej w jego życiu osoby...

 • Łukasz Nowicki: Jest pięknie!

  - Praca na żywo to przypływ adrenaliny - przyznaje Łukasz Nowicki. Prywatnie też nie stroni od silnych wrażeń. Właśnie przygotowuje się do kolejnej górskiej wyprawy.