• Informacje na temat:

  nowo wybranym

Artykuły na temat: nowo wybranym
 • Rock and Roll Hall of Fame 2020: Whitney Houston wybrana! Kto jeszcze?

  HBO. Tradycyjnie podczas uroczystości wystąpią nowo wybrani członkowie Rock and Roll Hall of Fame. Zmarli (Whitney Houston, Notorious i T.Rex) także zostaną uczczeni poprzez odegranie ich utworów...

 • ​"Spisek przeciwko Ameryce": Nowy serial HBO

  "Spisek przeciwko Ameryce" to nowy miniserial HBO na podstawie powieści Philipa Rotha przedstawiający alternatywną wersję historii Ameryki. Autorami produkcji są David Simon i Ed Burns. Premiera serialu odbędzie się 17 marca w HBO i HBO GO.

 • "Love Island. Wyspa miłości": Kogo wybierze Monika?

  Przed nami kolejna ceremonia przeparowania! W kręgu ognia ponownie staną uczestnicy show, którzy bez skrępowania będą mogli wyznać swoje uczucia względem partnerów i zdecydują, czy chcą dalej budować relacje z obecnym wybrankiem serca, czy może zapragną zburzyć porządek w willi.

 • "Hotel Paradise". Nowy romans na Bali?

  W "Hotelu Paradise" wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie. Maciek, który od ostatniego rajskiego rozdania był w parze z Martą, zadrży o swój los. W najbliższym odcinku programu zostanie bowiem oficjalnie singlem.

 • Myslovitz: Wybierz nowy przebój!

  "Happiness Is Easy" to tytuł nowej płyty zespołu Myslovitz, która do sklepów trafi 12 maja. Jednak portal INTERIA.PL przygotował dla fanów grupy sporą niespodziankę - już teraz możecie posłuchać u nas fragmenty sześciu nowych piosenek Myslovitz, a ponadto wybrać jedną z nich na pierwszego singla promującego album!

 • Dream Theater: Nowy perkusista wybrany

  Zaskoczenia nie było - Mike Mangini, znany z m.in. Annihilator i Extreme, został nowym perkusistą grupy Dream Theater. Zastąpił współzałożyciela zespołu Mike'a Portnoya, który odszedł jesienią 2010 roku po 25 latach.

 • Wybierz najlepszy teledysk Seleny Gomez!

  Selena Gomez opublikowała nowy teledysk do piosenki "Bad Liar", w którym wciela się w cztery różne postaci. Postanowiliśmy spośród klipów amerykańskiej wokalistki wyselekcjonować te najciekawsze, a was poprosić o wybór najlepszego z nich!

 • Wybierz zagraniczny przebój lata 2017

  Wakacje w pełni. A jak wiadomo, gdy zaczyna się lato, rozpoczynają się także plebiscyt na największy wakacyjny hit. Poniżej zebraliśmy 10 zagranicznych utworów, które mają potencjał, aby zostać przebojem tego lata. O wyborze zdecydujecie wy!

 • Wybierz polski przebój lata 2018

  Jaki powinien być polski przebój tegorocznego lata? Poniżej mamy dla was 11 utworów, które mają potencjał, aby zyskać ten tytuł. O wyborze zdecyduje głosowanie.

 • Nowy kontrakt Mayhem

  Legendarna grupa Mayhem ma nowego wydawcę.

Zdjęcia na temat: nowo wybranym
Wideo na temat: nowo wybranym
 • "Wybrani": Nowy zwiastun 5. sezonu

  Rozszerzony zwiastun 5. sezonu serialu "Wybrani".

 • "Dorota inspiruje": Nowy sezon

  "Dorota inspiruje" Dorota Szelągowska wraca w świetnej kondycji. Po raz kolejny zarażać będzie zapałem do prac remontowych! Wraz z niezawodną ekipą odwiedzi bezradnych Polaków, czekających na pomoc fachowej ręki. Do polskich mieszkań wkroczy, aby całkowicie odmienić wybrane pomieszczenia. Będzie skutecznie i pomysłowo. Nowy sezon "Dorota inspiruje" już od niedzieli, 8 marca o 18:00.

 • "Nowy świat": Żanna

  Żanna - Białorusinka, która wraz ze swoją córką, po opuszczeniu męża białoruskiego opozycjonisty, mieszka u siostry w Warszawie. Chce się od nich jak najszybciej wyprowadzić i w końcu stworzyć normalne życie ze swoim chłopakiem. Jej plany komplikuje mąż, który ponownie zostaje aresztowany i w areszcie podpisuje lojalkę z tęsknoty za rodziną. Kogo Żanna wybierze? Czy posłucha głosu serca, czy tego, co podpowiada jej rozum? Film "Nowy świat" trafi na ekrany polskich kin 12 sierpnia 2016 roku.

Dyskusje na temat: nowo wybranym
 • Re: Anna Dymna wróciła do nałogu przez... kwarantannę!

  , przesłania do człowieka. Dopiero w wieku 22-23 lat PAN ZBAWCA ożywił mnie z duchowej śmierci, przestałem być duchowym dzieckiem diabła a BÓG uczynił mnie swoim dzieckiem. Sprawił że narodziłem się na nowo. Nowe serce i nowy duch ... "Odpowiedział mu Jezus: Zaprawdę, zaprawdę powiadam ci: Jeśli się ktoś nie narodzi na nowo, nie może ujrzeć królestwa Bożego " - Ewangelia Jana 3:3 .......... Artur Shawlow