• Informacje na temat:

  noworoczne postanowienia

Artykuły na temat: noworoczne postanowienia
 • Noworoczne postanowienia

  Sprawdź zaskakujące noworoczne postanowienia brytyjskiego kwartetu Arctic Monkeys!

 • Anna Dymna i postanowienia noworoczne

  Na początku nowego roku wiele osób pyta Annę Dymną o postanowienia noworoczne. Ona jednak przyznaje, że niechętnie je robi. Słynna aktorka wierzy w stopniową realizację planów.

 • Gwiazdy z dystansem podchodzą do postanowień noworocznych

  ...zawsze są jakieś momenty, gdzie przychodzi coś nowego, przychodzą nowe wyzwania zupełnie nieoczekiwane i te wszystkie postanowienia noworoczne idą w zapomnienie - mówi Marcin Mroczek, aktor Leszek Stanek z kolei podkreśla, że jeśli chodzi o postanowienia noworoczne, to nie warto stawiać sobie zbyt wysoko poprzeczki. Zmiany w naszym życiu powinny być powiem wprowadzane etapami. - Miałem tak...

 • Noworoczne postanowienia gwiazd

  Showman Bilguun Ariunbaatar chce schudnąć 20 kilogramów, Karolina Szostak poleci do Barcelony, zaś Marzena Rogalska przyznaje, że ma je w nosie... Gwiazdy opowiedziały o swoich noworocznych postanowieniach.

 • Jego noworoczne postanowienie

  Krzysztof Respondek, czyli serial owy Michał z "Barw szczęścia", przyznaje, że co roku robi noworoczne postanowienia, a wśród nich jedno, stałe, którego nigdy nie dotrzymał.

 • Marion Cotillard i jej noworoczne postanowienia

  Marion Cotillard zdradziła, czy z okazji Nowego Roku ma jakieś specjalne postanowienia. - Nie jestem typem osoby, która postanawia coś sobie konkretnego dnia - powiedziała. Aktorkę zobaczymy na ekranach kin już wkrótce. Gwiazda wystąpiła w produkcji "Assassin’s Creed", której polska premiera zaplanowana jest na 6 stycznia.

 • Jan Nowicki: Noworoczne postanowienia to "damskie zajęcie"

  ..."Noworoczne postanowienia są niby męskie, ale to w gruncie rzeczy damskie zajęcie" - mówi PAP Life Jan Nowicki. Popularny aktor chciałby jedynie, żeby dobrze było ludziom dookoła, a wtedy i on skorzysta.

 • Alicja Bachleda-Curuś i jej noworoczne postanowienia

  ...- W nowym roku życzę sobie lepszego poczucia czasu. Spóźniam się, ale to nie wynika z braku respektu dla czekających, tylko po prostu nie wychodzi mi inaczej - przyznała Alicja Bachleda-Curuś. Jakie jeszcze noworoczne postanowienia ma aktorka?

 • Noworoczne postanowienie Simple Plan

  Pierre Bouvier, członek punkowej formacji Simple Plan, powziął noworoczne postanowienie. Nie pasuje ono jednak zbytnio do image'u jego grupy...

 • Noworoczne postanowienie Robbiego Williamsa

  ..."Chcę na dobre rzucić palenie w 2007 roku" - ogłosił swoje noworoczne postanowienie Robbie Williams. Obecnie były wokalista Take That pali 60 papierosów dziennie. Do tej pory zawsze tłumaczył, że gdyby nie palił, to by był strasznie gruby.

Zdjęcia na temat: noworoczne postanowienia
Wideo na temat: noworoczne postanowienia
Dyskusje na temat: noworoczne postanowienia