• Informacje na temat:

  nowotwór skóry

Artykuły na temat: nowotwór skóry
 • 3-letni syn Michaela Buble cierpi na nowotwór

  ...​Michael Buble potwierdził, że u jego 3-letniego synka zdiagnozowano nowotwór.

 • Linda Nolan: Bez wsparcia sióstr nie dałabym rady

  ...myśleć, że na pewno umrę, a nie chcę umrzeć" - mówiła. Ostatecznie potwierdzono, że Nolan cierpi na nowotwór, w dodatku na jego nieuleczaną odmianę. Rozprzestrzenianie się komórek rakowych może jednak zostać skutecznie spowolnione dzięki odpowiedniej terapii. Piosenkarka liczy, że uda jej się przeżyć jeszcze 20 lat. Wcześniej, bo w 2006 roku, u Nolan zdiagnozowano raka piersi. Nowotwór po kilku...

 • "Jackson nie umiera na raka"

  Przyczyną zmiany terminu rozpoczęcia serii koncertów amerykańskiego wokalisty w Londynie jest rak skóry - twierdzą media.

 • "Zaginiona dziewczyna" : Miłość i wierność

  Elegancki i ironiczny thriller Davida Finchera jest narracyjnym majstersztykiem. To film-labirynt, który wciąż kluczy między prawdą a kłamstwem, który bezbłędnie lawiruje między melodramatem, kryminałem a czarną jak nowotwór komedią.

 • Aya RL: Powrót na jeden koncert

  Pamiętacie "Skórę", jeden z większych przebojów polskiego rocka lat 80.? Wykonująca go grupa Aya RL z Pawłem Kukizem w roli wokalisty powraca tylko na jeden, specjalny koncert. Charytatywny występ organizowany jest dla ciężko chorego muzyka Macieja Miernika.

 • James Murphy produkuje Summon

  James Murphy wprawdzie jeszcze nie zakończył definitywnie walki z guzem nowotworowym mózgu, ale chyba wszystko jest na najlepszej drodze, skoro gitarzysta zajął się produkcją nowej płyty deathmetalowej grupy Summon z Michigan. Na płycie zatytułowanej "The Blood Runs Black" James zagrał nawet kilka riffów, co sprawiło mu dużo radości.

 • The Nolans: Linda i Anne znów walczą z rakiem

  ..., ale trasa została najpierw przełożona, a później całkiem odwołana w związku z chorobą Bernie Nolan . W 2010 r. zdiagnozowano u niej raka piersi, którego wyleczono, jednak dwa lata później nowotwór(...) Hudson (zmarł w 2007 roku na raka skóry) i ojciec Tommy Nolan (rak wątroby). Teraz pojawiły się informacje, że z rakiem ponownie zmagają się 61-letnia Linda i 69-letnia Anne. U pierwszej z nich...

 • Linda Nolan: Nie chcę umierać

  ...piosenkarka była żoną swojego menedżera koncertowego, Briana Hudsona . W 2007 jej mąż zmarł na raka skóry.  Na nowotwór zmarł ojciec Lindy, Tommy Nolan (rak wątroby) oraz jej siostra, Bernie Nolan (w 2010(...)U irlandzkiej wokalistki i aktorki w 2006 roku zdiagnozowano raka piersi. Nowotwór został całkowicie wyleczony, jednak w 2017 roku choroba powróciła. W marcu Nolan nieszczęśliwie upadła i złamała...

 • Val Kilmer po tracheotomii ma problemy z mówieniem. Ważne słowa córki aktora

  28-letnia Mercedes Kilmer, która zagrała z ojcem w thrillerze "Paydirt", otwarcie mówi, że szalenie ciężko pracuje się na planie z osobą niepełnosprawną, która występuje w dodatku w roli głównej.

 • List do Jacka Kurskiego od Polskiej Koalicji Pacjentów Onkologicznych. Chcą Zenka Martyniuka

  Od kilku dni głośno jest o decyzji przyznania dwóch miliardów złotych dla publicznych mediów. Przedstawiciele Polskiej Koalicji Pacjentów Onkologicznych wystosowali list do Jacka Kurskiego. Z takim apelem PKPO nie zgadzają się natomiast sami chorzy, którzy nie chcą aby organizacja, która miała bronić ich praw, układała się z TVP.

Zdjęcia na temat: nowotwór skóry
Dyskusje na temat: nowotwór skóry
 • Re: ​Ich kariery niespodziewanie zwolniły tempo! Co się stało?

  Złośliwy nowotwór skóry wycina się i gojenie zajmuje ok. 3 tygodni. Jeśli wycięty jest w całości nie ma dalszego leczenia. W niczym nie przeszkadza i nie wiem w czym problem. Sam miałem wycięty raz i doczięty jeszcze raz. Po miesiącu było po wszystkim. Teraz co 6 miesięcy kontrola u dermatologa i tyle.