• Informacje na temat:

  nowy adorator

Artykuły na temat: nowy adorator
 • Nowy adorator "BrzydUli"

  ...o nim zapomnieć. Czy tak się stanie, nie wiem. Z pewnością znajomość z Piotrem szybko się nie skończy" - zdradza odtwórczyni głównej roli, Julia Kamińska. A w roli nowego adoratora Uli zobaczymy Macieja(...) Marek? Czy wycofa się z walki o dziewczynę, a może w końcu uświadomi sobie, że ją kocha i zacznie o nią walczyć? Wszystko wyjaśni się wraz z rozpoczęciem nowych odcinków serialu.

 • Urbanizer: Nowy projekt Michała Urbaniaka

  Od poniedziałku, 1 października, fani Michała Urbaniaka mogą cieszyć się jego kolejnym albumem "Just A Funky Feeling", przygotowanym z nowym projektem pod nazwą Urbanizer. Większość muzyków, z którymi współpracował i nadal współpracuje słynny jazzman, pochodzi z nowojorskiej dzielnicy Jamaica Queens. Nazwa grupy pochodzi z gry słów: ?womenizer? (adorator, zalotnik) i ?urban?(miejski).

 • "Nowy początek" : Nowa nadzieja

  W ostatnich latach nadejście jesieni stało się dla miłośników kosmicznych mariaży zapowiedzią prawdziwej filmowej uczty. Po stonowanej "Grawitacji", barokowym "Interstellar" i bezkonfliktowym "Marsjaninie", tradycję podtrzymuje "Nowy początek".

 • Sugababes: Nowy narzeczony

  Keisha Buchanan (21 l.), wokalistka popularnego brytyjskiego dziewczęcego tria Sugababes, po niedawnym rozstaniu z narzeczonym szybko znalazła nowego adoratora. Jest nim 25-letni Ray J, brat wokalistki Brandy i wschodząca gwiazda amerykańskiej muzyki r'n'b. Na stronach INTERIA.PL możecie już oglądać teledysk do nowego singla Sugababes, "Red Dress" .

 • Nowy film Allena podbija USA

  ...gustu Jasmine... Kobieta szukając mężczyzny dla siebie znajduje także nowego adoratora dla Ginger. Od tej pory w filmie Allena rozpoczyna się damsko-męska gra, której znakiem rozpoznawczym jest...

 • Mostowiak będzie miała dziecko

  Niedawno w życiu serial owej Małgosi, pojawił się nowy adorator, były antyterrorysta Tomek Chodacki. Mimo, iż związek nie jest zupełnie scalony, to pojawi się pewna niespodzianka, która może temu zaradzi...

 • Juliette Binoche wie, jak mówić "nie"

  Francuska aktorka Juliette Binoche, jak ujął to jeden z jej przyjaciół, ma w sobie chromosom rewolucji. Natychmiast reaguje na wszelkie komentarze w stylu macho i wie, jak stawić odpór zbyt nachalnym adoratorom.

 • Miłosne sceny Magdaleny Walach

  Magdalena Walach na ekranie nie może opędzić się od adoratorów. Prywatnie jednak pozostaje wierna jednemu mężczyźnie. Jak radzi sobie z odgrywaniem scen miłosnych?

 • Romans w "M jak miłość"

  Do obsady "M jak miłość" dołączy znany aktor i showman Robert Rozmus. 49-letni artysta wcieli się w ojca Mirki (Andżelika Piechowiak) i jednocześnie adoratora... Madzi (Anna Mucha).

 • Marczewski w "Na Wspólnej"

  Już niebawem w serialu "Na Wspólnej" pojawi się nowa postać - w adoratora Kingi (Ilona Wrońska) wcieli się Maciej Marczewski. "Mój bohater to typowy inteligent z sukcesami, otwarty, światowy człowiek" - uważa aktor.

Zdjęcia na temat: nowy adorator
Wideo na temat: nowy adorator
 • "M jak miłość": Odcinek 1371.

  . Teresę odwiedza w bistro nowy adorator: Górecki.

 • "M jak miłość": Trudny sezon za nimi!

  i nieźle namiesza! Asia i Tomek: Po tragicznej śmierci Chodakowskiego, Asia zaczyna wychodzić na prostą. Niewątpliwie pomoże jej w tym nowy adorator – przystojny pianista. W nowej serii Joanna spróbuje(...) krewni dziewczyny z Gruzji. To spotkanie nie będzie należało do najmilszych… W nowych odcinkach powróci również Julka. Dziewczyna będzie w szoku, kiedy Paweł najpierw ją przeprosi, później wyzna swoje

Dyskusje na temat: nowy adorator