• Informacje na temat:

  nowy blog

Artykuły na temat: nowy blog
 • Anna Popek zakochana. Wiemy, kim jest nowy partner

  Anna Popek (51 l.) na jednej z niedawnych imprez pochwaliła się nowym partnerem. Okazuje się, że to znany fotograf młodszy od niej o 11 lat.

 • Izabela Janachowska poprowadzi ślubny reality-show w TVN Style!

  Jesienią na antenie TVN Style pojawi się nowy program, ślubny reality-show z Izabelą Janachowską, wielokrotną Mistrzynią Polski w tańcu, modelką, obecnie prowadzącą popularny blog ślubny Wedding-dream, na którym dzieli się ciekawymi poradami i inspiracjami ślubnymi.

 • Marta Wierzbicka wraca do pisania bloga lubieszpinak

  Marta Wierzbicka chce na nowo zyskać sympatię czytelników swojego bloga. Twierdzi, że przerwa w jego prowadzeniu wynikała z nadmiaru innych obowiązków, głównie debiutanckiej roli w teatrze. Aktorka potrzebowała czasu na naukę i nabieranie doświadczenia na deskach teatru. Teraz jednak planuje regularnie pisać, m.in. na tematy kulinarne.

 • Video z kontraktem

  "Wszystko jedno" to singel grupy Video zapowiadający nowy album.

 • Nowy blog Dody

  Rabczewska (23 l.) ostro promuje swoją nową płytę. W dniu premiery założyła sobie "oficjalny" numer Gadu-Gadu oraz bloga, którego rolę do tej pory pełnił dział "news" na jej stronie internetowej.

 • Oleszczyk podsumowuje Festiwal Filmowy w Gdyni

  Michał Oleszczyk, nowy dyrektor artystyczny Festiwalu Filmowego w Gdyni, podsumował tegoroczną, 39. już edycję imprezy.

 • "Ojciec Mateusz": Nowy aspirant w Sandomierzu

  ..., bowiem, na wniosek komendanta wojewódzkiego policji do pracy na komendzie w Sandomierzu oddelegowany zostaje "bystry" aspirant Antoni Dziubak, w tej roli Bartłomiej Firlet. Pierwsze kroki nowy(...) o rowerowym patrolu z Mateuszem. Tym bardziej, że w prezencie urodzinowym Mateusz dostał właśnie od przyjaciół nowy, bajerancki rower; koła dwadzieścia sześć cali, widelec nastawny, hamulce z tytanu...

 • Grażyna Wolszczak: Ciągle o tym pamiętam

  Grażyna Wolszczak zaraża optymizmem, zakłada fundację, przyjaźni się z Facebookiem i robi bilans 12 lat w "Na Wspólnej".

 • "Pierwsza miłość": Emilka ma nowy plan na życie!

  Najpierw zacznie spisywać swoje spostrzeżenia i przeżycia związane z rozstaniem z mężem, a potem - w odcinku 2090. - zdecyduje się na założenie autorskiego bloga. Ogromny wkład w realizację pomysłu będzie miał Norbert (Łukasz Konopka), który przygotuje stosowną oprawę i podpowie bratowej, jak działają blogi. Po kilku dniach Emilia dowie się, że jej pisanie nie tylko zostało zauważone, ale...

 • 2014: Rok sukcesów polskiego kina

  To wspaniały, ważny rok dla polskiego kina. Przemawiają za tym między innymi: wielki, międzynarodowy sukces "Idy" Pawła Pawlikowskiego, rekordowa popularność rodzimych filmów w kinach oraz popularyzowanie w USA arcydzieł polskiej kinematografii przez legendarnego twórcę, laureata Oscara Martina Scorsese.

Zdjęcia na temat: nowy blog
Wideo na temat: nowy blog
 • Ciężarna Ślotała: Mój blog to kopalnia wiedzy. Nie przejmuję się opiniami hejterów

  Zofia Ślotała rozpoczęła 6. miesiąc ciąży, wciąż jednak zachwyca nienaganną sylwetką. Dobrą formę i szczupłe ciało zawdzięcza przede wszystkim diecie i treningom rozpisanym przez specjalistów. Stylistka twierdzi, że nowy sposób odżywiania spowodował pozytywną zmianę zarówno w jej wyglądzie, jak i samopoczuciu. Nie rezygnuje też z ćwiczeń – zdjęcia z treningów chętnie publikuje na Instagramie

 • Zakochany Nowy Jork

  Miłość i Nowy Jork. Dwanaście nowel w reżyserii wybitnych filmowców z całego świata. Kolejne dzieło producentów "Zakochanego Paryża", które przeniesie widzów do najbardziej uwodzicielskiej metropolii USA. W wielkim mieście, które nigdy nie zasypia, codziennie budzi się miłość. Znakomici reżyserzy wraz z największymi gwiazdami światowego kina wykreowali niezwykłe dzieło, w którym, jak w kalejdoskopie, przeplatają się zaskakujące i elektryzujące opowieści o miłości. Zabawne, porywające,...

 • Marta Wierzbicka wraca do pisania bloga

  Marta Wierzbicka chce na nowo zyskać sympatię czytelników swojego bloga. Twierdzi, że przerwa w jego prowadzeniu wynikała z nadmiaru innych obowiązków, głównie debiutanckiej roli w teatrze. Aktorka potrzebowała czasu na naukę i nabieranie doświadczenia na deskach teatru. Teraz jednak planuje regularnie pisać, m.in. na tematy kulinarne.

 • Prawdziwa historia króla skandali

  Nowy film Michaela Winterbottoma z Anną Friel, Imogen Poots i Stevem Cooganem w rolach głównych.

Dyskusje na temat: nowy blog