• Informacje na temat:

  nowy dom

Artykuły na temat: nowy dom
 • "White Lines": Nowy serial twórcy "Domu z papieru"

  Od 15 maja w serwisie Netflix oglądać możemy 'White Lines" - nowy serial Álexa Piny, twórcy nagrodzonego znanego widzom Netflixa dramatu kryminalnego "Dom z papieru".

 • Nie żyje uczestniczka "Nasz nowy dom". Zmarła niedługo po nagraniu programu

  Nie żyje uczestniczka programu "Nasz nowy dom". Smutne wieści przekazała stacja Polsat, publikując w mediach społecznościowych specjalne oświadczenie.

 • "Nasz nowy dom": Nie żyje bohaterka programu Polsatu

  Nie żyje bohaterka programu Polsatu "Nasz nowy dom". Ekipa remontowa i gospodyni produkcji Katarzyna Dowbor zdecydowała o remoncie jej mieszkania. Niestety kobieta zmarła dwa miesiące od wprowadzenia się do nowego domu.

 • Anna Popek: Nowy program, nowy dom

  ...roku jeździliśmy do siostry, do Podkowy Leśnej, ale powiedziałam: "dość!". Pierwszy raz zapraszam wszystkich do siebie. To znakomita okazja, bo od kilku miesięcy z córkami jesteśmy w nowym mieszkaniu. Urządzanie zaczęłam od kuchni. Potem była łazienka. Kilka dni temu zaczęłam rozglądać się za witrynką, która pomieściłaby całą zastawę. Żeby dobrze przeżyć święta, najpierw muszę uporać się z domowymi...

 • "Nasz nowy dom" wraca na antenę Polsatu

  ..."Nasz nowy dom" wraca na antenę Polsatu. Premiera pierwszego odcinka 8. sezonu odbędzie się w czwartek 2 marca o godz. 20.

 • "Nasz nowy dom": Będzie kolejny sezon!

  Katarzyna Dowbor, prowadząca "Nasz nowy dom", podkreśla, że ekipa programu pomogła wielu rodzinom i będzie to kontynuować w kolejnych odcinkach, które zobaczymy wiosną w Polsacie.

 • Nowy dom Britney

  Britney Spears wydała 4 miliony dolarów na nowy dom w Kalifornii. Posiadłość należała wcześniej do aktora Raya Liotty.

 • Nowy dom Muppetów

  Muppety, futrzaste stworki wymyślone przez Jima Hensona, znalazły sobie nowy dom. Zamieszkały w dawnym studiu filmowym Charliego Chaplina.

 • Nowy dom Stinga

  Sting zafundował nowy dom swojej żonie. Posiadłość, znajdująca się w St. James Park w Londynie, kosztowała, bagatela, 9,75 miliona dolarów. Budynek zachwycił Trudie Styler, tym bardziej, że znajduje się on niedaleko jej wytwórni filmowej.

 • Nowy dom dla "Slumdoga"

  Azharuddinowi i jego koleżance z planu - Rubinie Ali. Ismail przeprowadził się już na nowoczesne osiedle mieszkaniowe i jest zachwycony swoim nowym domem - choć przyznaje, że ma mieszane uczucia...

Zdjęcia na temat: nowy dom
Wideo na temat: nowy dom
 • Pani Irena całe życie poświęciła pacjentom, zaniedbując samą siebie, co doprowadziło do dwóch udarów i zawału. We wszystkich czynnościach potrzebuje pomocy córki Anny, która samotnie wychowuje dwoje dzieci. Mieszkanie tej cudownej czwórki jest bardzo niebezpieczne i niedostosowane do ich potrzeb. Dzięki niezawodnej ekipie programu „Nasz nowy dom” w ciągu pięciu dni ich życie zmieni się na lepsze.

 • Anita Lipnicka w "Kulisach Sławy": tak wygląda jej nowy mąż i nowy dom

  Przez ostatni rok Anita Lipnicka nagrywała nową płytę i dużo koncertowała. W tym czasie udzieliła wielu wywiadów. Nigdy nie wspomniała jednak o nowym związku, który starannie ukrywała. Dlatego zdjęcia z jej ślubu, które opublikowała, stały się sensacją. - Byłam samotną matką, wracałam z trasy do pustego domu i zastanawiałam się, czy jeszcze będę miała szansę na jakąś relację. Nie spodziewałam się

 • "M jak miłość": Nowy dom Mostowiaków

  Remont w Grabinie lada chwila się zakończy. Barbara posyła mężowi ciepły uśmiech: - Jak wszystko dobrze pójdzie, niedługo wrócimy do domu i zaczniemy wszystko jeszcze raz, od nowa. Za to Lucjan rzuca cicho: - Też się cieszę, ale… Jest jedna sprawa, która spędza mi sen z powiek... O co dokładnie chodzi?

Dyskusje na temat: nowy dom