• Informacje na temat:

  nowy dom andrzeja grabowskiego

Artykuły na temat: nowy dom andrzeja grabowskiego
 • Andrzej Grabowski znów zakochany. Tygodnik ujawnia prawdę o jego nowej wybrance!

  Gdy jego była żona Anita Kruszewska (47 l.), z którą rozwiódł się dwa lata temu, zaczęła układać sobie życie u boku nowego partnera, media donosiły o złym stanie Andrzeja Grabowskiego, sugerując, że(...) kibicują Okazuje się, że jego świetna forma ma związek... z miłością. Wprawdzie aktor nabrał wody w usta i ani myśli chwalić się nowym związkiem.  Jak dowiedziało się "Na żywo", wybranką jego serca jest...

 • "Demon": Marcin Wrona kręci nowy film

  15 września padł pierwszy klaps na planie "Demona" - nowego filmu zdobywcy Srebrnych Lwów Festiwalu Filmowego w Gdyni, Marcina Wrony ("Chrzest").

 • Andrzej Grabowski szykuje się do sprzedaży domu?

  ...i fantastyczna - zdradza aktor.  Co z tego, że jego dom jest okazały, skoro często bez ducha i nie ma kto z niego korzystać. Właśnie dlatego Grabowski coraz częściej myśli o sprzedaży dworku. Zasięgnął(...) ci, którzy dobrze go znają, wiedzą, że tylko kobieta mogłaby ocieplić ten dom i sprawić, że jego właściciel rozkwitnie w nim na nowo. Aktor też chciałby ułożyć sobie życie, ale ewentualna kandydatka...

 • Sebastian Mila w "Świecie według Kiepskich"!

  5 stycznia we wrocławskim studiu ATM Grupy rozpoczęły się zdjęcia do kolejnych odcinków "Świata według Kiepskich". W nowym sezonie sitcomu pojawi się, głównie za sprawą efektów komputerowych, Krzysztof Ibisz, a gościem specjalnym będzie Sebastian Mila!

 • "Świat według Kiepskich": Andrzej Grabowski przeżywa trudny czas

  Grabowski wkroczył w nowy etap życia: nie tylko schudł, na horyzoncie pojawiła się też nowa kobieta. To ona zajęła się aktorem i pomogła mu utrzymać odpowiednią dietę po operacji zmniejszenia żołądka(...) z aktorem w rozmowie z “Na żywo". Tymczasem, według doniesień naszego informatora, w życiu Grabowskiego szykuje się kolejna rewolucja. Być może czeka go nie urlop, a... zwolnienie! ATM Studio...

 • "Taniec z Gwiazdami": Co zatańczą Kasprzyk i Kliment?

  W najbliższy piątek, 6 marca, widzów spragnionych tanecznej rywalizacji, czeka pierwszy odcinek "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Na parkiecie pojawi się 12 par i już w pierwszym odcinku któraś z nich będzie musiała pożegnać się z show. Zobaczcie, jak ćwiczy Ewa Kasprzyk i Jan Kliment.

 • „Świat według Kiepskich”: Andrzej Grabowski chce wrócić do żony?

  Andrzej Grabowski, czyli Ferdynand Kiepski ze „Świata według Kiepskich”, który od kilku tygodni rozmawia ze swą żoną Anitą Kruszewską za pośrednictwem prawników, chce zrobić wszystko, by uratować swoje małżeństwo!

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

 • Andrzej Grabowski zabrał głos ws. medialnych doniesień!

  Media zelektryzowała wiadomość o kryzysie w małżeństwie Andrzeja Grabowskiego i Anity Kruszewskiej. Podobno aktor przed Wielkanocą oznajmił żonie, że od niej odchodzi. Miał spakować rzeczy i wyprowadzić się do domu pod Grodziskiem Mazowieckim.  "Jestem bardzo skołowana, ale muszę normalnie żyć, przynajmniej bardzo się staram. Nie ja podjęłam decyzję o zakończeniu małżeństwa" - powiedziała "Na...

 • Teresa Dzielska: Popularność przyniosły jej "Barwy szczęścia"

  - Jestem góralką niskopienną, bo pochodzę z Limanowej - śmieje się. Śmiech ma radosny, zaraźliwy. Śmieją się jej oczy, twarz, cała jest uśmiechem. Spontaniczna, nie sposób oprzeć się jej urokowi. - Nie umiem niczego ukryć, nie jestem dyplomatką, męczę się, kiedy muszę cokolwiek przemilczeć - dodaje aktorka.