• Informacje na temat:

  nowy dom monika richardson

Artykuły na temat: nowy dom monika richardson
 • Richardson znalazła nową pracę?

  Zwolniona z Telewizji Polskiej Monika Richardson (37 l.) pojawiła się wczoraj (31 sierpnia) na imprezie Polsatu zorganizowanej z okazji prezentacji jesiennej ramówki. Czy prezenterka znalazła już nową pracę?

 • Richardson: Wolałam nieszpory od kolegów

  Monika Richardson w czasach szkolnych sama zrywała się z łóżka o świcie i biegała do kościoła na jutrznie i roraty. Co na to jej rówieśnicy?

 • Córka Zamachowskiego żyje w ogromnym stresie!

  Trzeciego maja na ślubie Zbigniewa Zamachowskiego z Moniką Richardson zabrakło dzieci aktora. Uderzała zwłaszcza nieobecność najstarszej córki. To ona jako pierwsza z rodzeństwa podjęła niełatwą decyzję i starała się zaakceptować nowy związek taty. Jednak w ciągu ostatnich miesięcy ich relacje mocno się ochłodziły. Po tym, jak Zamachowski wniósł o obniżenie alimentów na czworo swoich dzieci...

 • Nowe twarze polskiego show-biznesu! Kto najwięcej namieszał?

  Rafał Maślak na dobre zadomowił się na polskich salonach. Mister Polski 2014 stał się rasowym celebrytą, który regularnie pojawia się na ściankach. Wyraźnie widać, że próżniacze życie bardzo(...) koleżanką, Olgą Bołądź. Jego twarz brzmi znajomo? Tomasz Wolny zajął w tym roku miejsce Zbyszka Zamachowskiego u boku Moniki Richardson. Na szczęście tylko na kanapie "Pytania na śniadanie...

 • Serialowy przewodnik

  ..."Wiadomości z drugiej ręki" Nowy serial! (1-4) Marcin Wilk i Agata Rusek razem prowadzą program informacyjny w prywatnej telewizji PL24. Pewnego dnia Marcin ulega wypadkowi i zapada w śpiączkę. Szef postanawia zatrudnić na jego miejsce sobowtóra, aktora Piotra Wilczyńskiego. Agata nie ma pojęcia o całej mistyfikacji. "Układ warszawski" Nowy serial! (1/13) Policyjny...

 • Monika Richardson: Nie jestem stara!

  Monika Richardson zdradza, jak dba o urodę. Przy okazji dziennikarka podkreśla jednak, że najważniejsze jest dla niej to, co mamy w sobie.

 • Miłość... i co dalej?

  Trudno w to uwierzyć, ale takie są fakty - Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski zamieszkali razem! Postanowili zagrać uczciwie i nie ukrywać się.

 • To jak powrót do domu

  Skutecznie przekonywała widzów, że "Europa da się lubić". Potem zniknęła z TVP. Wróciła i od kilku tygodni razem ze Zbigniewem Zamachowskim prowadzi piątkowe wydanie porannego magazynu Dwójki.

 • Razem w życiu, razem na ekranie

  Niedawno zadebiutowali w "Pytaniu na śniadanie". Razem w pracy i w domu. Czy to dobry pomysł?

 • Wakacje z "Pytaniem na śniadanie"

  Dotychczasowi prowadzący w zaskakujących konfiguracjach, nowe, wakacyjne cykle, materiały z ukrytej kamery, videoblogi, relacje z najciekawszych wakacyjnych imprez i wydarzeń, a także nowe twarze porannego programu TVP2... "Pytanie na śniadanie" dynamicznie wchodzi w sezon letni.