• Informacje na temat:

  nowy dom weroniki

Artykuły na temat: nowy dom weroniki
 • Weronika Rosati: W naszym zawodzie to faceci zawsze grają główne role

  ...i swojemu dziecku, zmuszona jest podjąć pracę dziewczyny do towarzystwa. Starsza o piętnaście lat Dorota , grana przez  Katarzynę Zielińską , to gospodyni domowa, która podejmie próby wyzwolenia się spod dominacji męża. Weronice Rosati przypadła natomiast rola Marty , zamożnej prawniczki, której życie, zwłaszcza uczuciowe, usłane jest niepowodzeniami i rozczarowaniami...

 • "Na Wspólnej": Weronika ma raka!

  ...telewizji w jednym miejscu! Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

 • Weronika Rosati: Nikt nie wierzy, że jestem Polką

  ...nowy program telewizyjny!

 • Nowy film Marcina Latałło

  ...zagrali: Izabella Budryn (Beta), Stanisław Drozdowski (Emil) i Dominika Biernat (Dagmara). Biernat ma już w dorobku współpracę z Davidem Lynchem - zagrała małą rolę w jego filmie "Inland Empire(...) doszukiwać się twórczego nawiązania do filmów takich jak "Przypadek" czy "Podwójne życie Weroniki" Kieślowskiego, z którym Latałło współpracował jako asystent przy jego filmach nakręconych we Francji...

 • Agnieszka Sitek: Po odejściu ze "Złotopolskich" wybrała teatr

  Agnieszka. - Po odejściu z serialu zniknęłam z domów telewidzów, ale nie z zawodu. Przeciwnie. Skupiłam się na teatrze, który zawsze był - i nadal jest - dla mnie najważniejszy. Występowała w Teatrze(...) fanów aktorki, mamy dobrą wiadomość. Po latach pojawiła się na szklanym ekranie w "Na dobre i na złe", gdzie zagrała wnuczkę Zofii Czerwińskiej. Razem stworzyły duet doskonały. - Ja to nazywam trzecim...

 • "Maria Matejko": Polsat pracuje nad nowym serialem

  ..."Maria Matejko" to nowy serial, nad którym pracuje Polsat - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl. Trafi on do ramówki w 2021 roku. Zdjęcia do produkcji rozpoczną się w czerwcu. W tytułową bohaterkę wcieli się gwiazda serialu TVN "Singielka" - Paulina Chruściel.

 • Kolorowy weekend w kinie

  W kinach jesienne przesilenie. W kolorowym zestawie premier znalazły się oczywiście wesołe komedie romantyczne (licealne "Kocham Cię, Beth Cooper" i wielkomiejski "Przypadkowy mąż"), ale nie zabrakło również miejsca dla dwóch trzymających w napięciu rosyjskich produkcji (brutalne "Słowo jak głaz" i uduchowiony "Dzień w Juriewie"), przejmującego dramatu "Weronika postanawia umrzeć" i dokumentalnej fantazji "Moje Winnipeg".

 • "Breakout" Wojciecha Tomczyka na inaugurację nowego sezonu Teatru TV

  Teatr Telewizji inauguruje nowy sezon polską prapremierą współczesnej sztuki "Breakout" wybitnego dramatopisarza i scenarzysty Wojciecha Tomczyka. Spektakl będzie pokazany w TVP1 w poniedziałek 19 września o godz. 21:25.

 • "Baron24": Kto zagra w nowym serialu?

  To już pewne! "Baron24" - nowy serial, którego produkcji podjęła się Dorota Kośmicka-Gacke, trafi wiosną na antenę TVP2. Pierwszy klaps na planie padnie już w środę, 11 grudnia. Wiemy, kto zagra w sitcomie, mającym zająć w Dwójce miejsce "rodzinki.pl"

 • W piaskownicy ze Stuhrem, w łóżku z Mozilem

  ...w nowych, zaskakujących wykonaniach Joanny Kulig. Tłem sercowych rozterek bohaterów komedii Weroniki Migoń jest Warszawa - tętniąca energią i kolorami metropolia, która w obiektywie kamery wielokrotnie(...) uświadomić, że aby znaleźć prawdziwą miłość musi zacząć od samej siebie" - dodaje Maciąg. "Lubię bezkompromisowość i refleksyjność Zosi, jej chęć zmiany pomimo uciekającego czasu i zmieniającego się wokoło...

Wideo na temat: nowy dom weroniki
 • "Zawsze warto": Weronika Rosati o Marcie

  Marta (Weronika Rosati) Jest 34-letnią, dobrze sytuowaną i świetnie wykształconą prawniczką. Nowy piękny dom, wyjazdy za granicę, przystojny mąż - to wszystko już ma. Mimo że jej życie mogłoby przypominać bajkę, przed nią wiele rozczarowań, które okażą się jednak potrzebne, gdyż pozwolą jej otworzyć się na nowe.