• Informacje na temat:

  nowy dyskusyjny

Artykuły na temat: nowy dyskusyjny
 • Małgorzata Rozenek nieźle się obłowi na nowym programie?

  Małgorzata Rozenek (wiek dyskusyjny) w dalszym ciągu jest jedną z twarzy stacji TVN. Wkrótce poprowadzi swój nowy program. Z pewnością nie posiada się z radości - długo starała się o taką szansę.

 • Co kombinuje Niko Pustała z "Must Be The Music"?

  Pamiętana z "Must Be The Music" Nikola Pustała szykuje nowy projekt wspólnie z wytwórnią Crystalic Records.

 • Nasza Ania

  Choć od jej śmierci minęło ponad 30 lat, to piękny głos sprawił, że pamięć o Annie German jest wciąż żywa, zwłaszcza w Rosji. W Polsce serial na nowo wzbudził zainteresowanie artystką, gromadząc co tydzień przed telewizorami ponad 6 milionów widzów.

 • William Fichtner odwiedził Polskę

  Na specjalne zaproszenie AXN Central Europe, do Polski przyjechał William Fichtner, gwiazda serialu "Przekraczając granice", oryginalnej produkcji telewizji AXN.

 • "Star Trek": Najnowszy serial będzie dostępny na Netfliksie

  ...serial to światowy fenomen". "Międzynarodowa współpraca [pomiędzy studiem a Netfliksem] pozwoli fanom na całym świecie, którzy przecież czekali na nowy serial więcej niż dziesięć lat, obejrzeć nowy(...) w nowej serii. Miejmy nadzieję, że tajemnica zostanie ujawniona na tegorocznym Comic-Conie, na którym Bryan Fuller poprowadzi panel dyskusyjny z okazji 50-lecia serialu. Prace na planie rozpoczną się we...

 • "We are the best!" : Punk wiecznie żywy

  Lukas Moodysson wraca do tematyki, w której czuje się najlepiej: historii młodych outsiderów, nastolatków odstających od otoczenia. W przeciwieństwie jednak do ciężkiej tonacji "Fucking Amal" czy "Lilja 4-ever", "We are the best!" jest lekki, cudownie zabawny i genialnie wręcz zagrany przez trzy młode debiutantki.

 • "Gra o tron": Kontrowersyjna scena gwałtu oburzyła internautów!

  ...ze scen, którą internauci uznali za zbyt brutalną i przesadzoną. W scenie tej, jedna z głównych bohaterek, Sansa Stark (Sophie Turner), została zgwałcona podczas nocy poślubnej. Oprawcą był nowy(...) przyznała, że po odcinku była zdegustowana, a sama scena gwałtu była niepotrzebna i niestosowna. Dyskusyjny odcinek nosi tytuł "Unbowed, Unbent, Unbroken" i został napisany przez Bryana Cogmana...

 • 35 lat "Amatora" Krzysztofa Kieślowskiego

  W niedzielę, 16 listopada, minęło 35 lat od dnia, gdy do kin trafił "Amator" Krzysztofa Kieślowskiego. Pierwowzorem bohatera był pracownik cukrowni, filmowiec amator Franciszek Dzida, kanwą scenariusza - jego wspomnienia spisane na prośbę Kieślowskiego.

 • Kobieta u steru władzy!

  ...europejska całą gębą i świadczy o tym nie tylko unijna kolorystyka sklepu z mamrotem. Zresztą bywalcy ławeczki też przeszli przemianę. Mają mnóstwo obowiązków. Ich "klub dyskusyjny" istnieje dzięki(...) współpracę z nowymi autorami. W "Tele Tygodniu" znajdziecie teraz więcej programów stacji telewizyjnych, informacji z życia gwiazd, materiałów z planów filmowych oraz porad. W części magazynowej pojawiły...

 • Wybieramy najlepszą polską płytę 2014 roku!

  W kolejnym z podsumowań przepytani przez nas eksperci wskazują polski album roku. Sprawdźcie, kto tym razem zasłużył na owację na stojąco.

Wideo na temat: nowy dyskusyjny
 • Zakochany Nowy Jork

  Miłość i Nowy Jork. Dwanaście nowel w reżyserii wybitnych filmowców z całego świata. Kolejne dzieło producentów "Zakochanego Paryża", które przeniesie widzów do najbardziej uwodzicielskiej metropolii USA. W wielkim mieście, które nigdy nie zasypia, codziennie budzi się miłość. Znakomici reżyserzy wraz z największymi gwiazdami światowego kina wykreowali niezwykłe dzieło, w którym, jak w kalejdoskopie, przeplatają się zaskakujące i elektryzujące opowieści o miłości. Zabawne, porywające,...

 • Prawdziwa historia króla skandali

  Nowy film Michaela Winterbottoma z Anną Friel, Imogen Poots i Stevem Cooganem w rolach głównych.

 • Rio, I Love You

  Najnowszy film z cyklu "Miasta miłości" ("Zakochany Paryż", "Zakochany Nowy Jork"). Seria dziesięciu krótkich nowelek różnych reżyserów, które łączy miejsce rozgrywania akcji - brazylijskie Rio de Janeiro.