• Informacje na temat:

  nowy etap

Artykuły na temat: nowy etap
 • "O mnie się nie martw": Nowy etap

  Na Żelaznej zamieszka nowy lokator – brat Kuby. Ta dwójka nieźle namiesza w życiu rodziny Kaszubów.

 • Simon Cowell szykuje nowy program?

  Nowy show Brytyjczyka, o nazwie "Ultimate DJ", miałby zrealizować koncern Yahoo.

 • "M jak…": Zosia rozpoczyna nowy etap w życiu!

  ..."Jak widać na załączonym obrazku, moja bohaterka jest w dobrym stanie... Zobaczycie, co się będzie działo. Dużo się będzie działo!" - mówi tajemniczo młoda aktorka. Pod filmem widzimy opis "Zosia rozpoczyna nowy etap w życiu".  Od produkcji serialu dowiedzieliśmy się, że dziewczyna przyjedzie do Polski tuż po maturze i od razu się zakocha.  Kto podbije serce wrażliwej nastolatki?  Joasia...

 • Kto zostanie nowym prezesem TVP? Nie Odorowicz...

  Dwunastu kandydatów weźmie udział w przesłuchaniach przed Radą Nadzorczą, które będą ostatnim etapem konkursu mającego wyłonić zarząd i prezesa Telewizji Polskiej - poinformowało w poniedziałek, 18 maja, Centrum informacji TVP. Do dalszego etapu konkursu nie przeszła Agnieszka Odorowicz, szefowa PISF.

 • Beata Tadla rozpoczyna nowy etap w swojej karierze. Stało się!

  ...zdjęcia z pewnym przystojniakiem, z którym trzymała się za ręce.  - Kończę dzień cała w skowronkach. Gdy człowiek jest szczęśliwy, to ma chęć dzielić się szczęściem. I już! - napisała w internecie.  Nowy...

 • "Celebrity Splash": Koniec treningów

  Etap treningów na poznańskich Termach Maltańskich dobiega końca. Premierowy odcinek wzbudzającego emocje programu "Celebrity Splash" pokazany zostanie 7 marca. "To wyzwanie i próba pokonania własnych słabości" - twierdzą uczestnicy.

 • Karolina Szostak: Jej związek wkracza w nowy etap!

  Karolina Szostak (42 l.) ma powód do radości!

 • Niski poziom konkursu na prezesa i zarząd TVP

  W środę, 27 maja, późnym wieczorem Rada Nadzorcza TVP zakończyła przesłuchania uczestników ostatniego etapu konkursu, który wyłoni prezesa i zarząd TVP. Jednak zdaniem jej członka Tadeusza Kowalskiego, konkurs został przygotowany mało starannie, na czym ucierpiał jego poziom.

 • Hanna Lis zaczyna nowy etap w życiu! Pomaga jej przyjaciółka!

  Hanna Lis (47 l.) zaczyna nowy etap w swoim życiu. W trudnych chwilach wspiera ją bogaczka Joanna Przetakiewicz (50 l.). Była Kulczyka pomoże jej znaleźć nowego faceta?

 • Dominika Gwit zrzuciła 45 kg

  Dominika Gwit rozpoczyna nowy etap w swoim życiu i nie ukrywa, że marzy o tym, by znów zagrać w filmie lub w serialu. Aktorka podkreśla, że jest otwarta na propozycje nowych ról i ma nadzieję, że znajdzie się dla niej praca w tym zawodzie, mimo że waży teraz 45 kg mniej.

Zdjęcia na temat: nowy etap
Wideo na temat: nowy etap
 • "MasterChef": Nowy sezon

  "MasterChef Junior" Kulinarny zawrót głowy! Czterdziestu najbardziej utalentowanych kulinarnie małych kucharzy z całego kraju, rozpocznie swoją przygodę z programem "MasterChef Junior". Pierwszy etap to wejście do finałowej czternastki. Kto zdobędzie tytuł "MasterChefa Juniora" i 15 tysięcy złotych? Nowy sezon już od niedzieli, 8 marca o 20:00!

 • Zakochany Nowy Jork

  Miłość i Nowy Jork. Dwanaście nowel w reżyserii wybitnych filmowców z całego świata. Kolejne dzieło producentów "Zakochanego Paryża", które przeniesie widzów do najbardziej uwodzicielskiej metropolii USA. W wielkim mieście, które nigdy nie zasypia, codziennie budzi się miłość. Znakomici reżyserzy wraz z największymi gwiazdami światowego kina wykreowali niezwykłe dzieło, w którym, jak w kalejdoskopie, przeplatają się zaskakujące i elektryzujące opowieści o miłości. Zabawne, porywające,...

 • Małgorzata Kożuchowska związała się z agencją Lewandowskich

  Małgorzata Kożuchowska rozpoczęła nowy etap w swoim życiu... (WideoPortal/x-news)

 • Chinka

  "Chinka" to rock'n'rollowa odyseja śledząca losy wyzwolonej i odważnej dziewczyny wkraczającej w dorosłość w dzisiejszym gwałtownie zmieniającym się świecie. Mei nigdy dotychczas nie opuszczała rodzinnej wioski, mimo to jest zdeterminowana nie powtarzać nudnej egzystencji swoich rodziców i w poszukiwaniu nowych doznań dociera do nowochińskiej metropolii Chong-qing. Nie udaje jej się zrealizować wizji lepszego życia w wielkim mieście: Mei zostaje zwolniona z pracy w fabryce i wdaje się w...

Dyskusje na temat: nowy etap