• Informacje na temat:

  nowy facet joli

Artykuły na temat: nowy facet joli
 • "Ranczo": Elżbieta Romanowska dobrze wie, czego oczekuje od facetów!

  Elżbieta Romanowska, czyli Jola Pietrek z nagrodzonego Telekamerą „Tele Tygodnia” 2016 „Rancza”, nie jest typem kobiety, która zdecydowałaby się zrobić pierwszy krok, gdyby jakiś nowo poznany mężczyzna się jej spodobał... - Nie zaprosiłabym faceta na randkę – twierdzi.

 • Elżbieta Romanowska: „Ranczo” to serial, który łączy pokolenia

  Trwają zdjęcia do 9. serii „Rancza”. Nowe odcinki zostaną wyemitowane na antenie TVP1 w marcu 2015 roku. W kolejnym sezonie nie zabraknie serialowej Joli, odgrywanej przez Elżbietę Romanowską. Aktorka zdradza, że pojawią się nowe postaci i konflikty, a jej bohaterka będzie musiała odnaleźć się w zupełnie innej roli.

 • Chaos w "Jak ONI śpiewają"

  Zamieszania w programie "Jak ONI śpiewają" ciąg dalszy. Do konkursu niespodziewanie dołączył wszedł nowy uczestnik - Jacek Poniedziałek, a nowy juror - Michał Wiśniewski mieszał ocenianie z okazywaniem prywatnych sympatii.

 • Maria Winiarska wspomina zmarłą siostrę: Brakuje mi jej bardzo

  ...druha, Ziutka, psa ze schroniska, który poza swoim panem dosłownie świata nie widzi. Wcale mu się nie dziwię, bo Wiktor jest wspaniałym facetem, mężem, ojcem, dziadkiem, przyjacielem ludzi i zwierząt(...) ocean? - Nie. Przez ostatnie lata spędzaliśmy Boże Narodzenie i Nowy Rok pod palmami, rozkoszując się widokiem brazylijskich plaż, najpiękniejszych jakie w życiu widziałam. Ale co to za święta...

 • Serialowy przewodnik

  ...otwiera się przed kobietą - martwi się, że musi spotkać się z Heniutką, której na pewno będzie towarzyszył jej nowy facet. Milecka deklaruje, że pójdzie z nim na spotkanie. ODC. 2775 Heniutka postanawia(...) się u niego zatrzymać. Tomasz tłumaczy Amelii, że nie chce gościć pod swoim dachem podejrzanego faceta. ODC. 1307 Iwona przychodzi do domu Pyrków i zaskoczona orientuje się, że Kamil spędził noc...

 • Elżbieta Romanowska: "Ranczo" to serial, który łączy pokolenia

  Trwają zdjęcia do 9. serii "Rancza". Nowe odcinki zostaną wyemitowane na antenie TVP1 w marcu 2015 roku. W kolejnym sezonie nie zabraknie serialowej Joli, odgrywanej przez Elżbietę Romanowską. Aktorka zdradza, że pojawią się nowe postaci i konflikty, a jej bohaterka będzie musiała odnaleźć się w zupełnie innej roli.

 • Cztery przypadki z życia lidera Ministry

  Podobnie jak Keith Richards i Lemmy Kilmister, Al Jourgensen, wielokrotnie nominowany do nagrody Grammy lider amerykańskiej grupy Ministry, zaprzecza prawom natury i założeniom medycyny.

 • Cyrk na lodzie

  Różowe łyżwy, jaskrawe stroje, słowne przepychanki, wzajemne animozje, czyli ludowe rozrywki w publicznej telewizji. Tak najlepiej podsumować pierwszy odcinek trzeciej edycji "Gwiazdy tańczą na lodzie".