• Informacje na temat:

  nowy facet lopez

Artykuły na temat: nowy facet lopez
 • Jennifer Lopez ma już nowego chłopaka!?

  Jennifer Lopez (44 l.) od dwóch miesięcy jest singielką. Wedle doniesień już niedługo może się to zmienić!

 • Zapłodni Jennifer Lopez

  Alex O'Loughlin zagra faceta marzeń Jennifer Lopez w komedii romantycznej "Plan B".

 • Gwyneth Paltrow ma już nowego faceta!

  Gwyneth Patrow (41 l.) jeszcze się nie rozwiodła, a już ma nowego faceta! Ponoć jest od niej młodszy o kilka lat!

 • Gwiazdy: Will Smith i Jennifer Lopez

  Informowaliśmy już o planach realizacji remake'u filmu "Narodziny gwiazdy". Według ostatnich doniesień z planu realizacji nowej wersji obrazu obok Willa Smitha ( "Faceci w czerni 2" ) wystąpi Jennifer Lopez ( "Oczy anioła" , "Nigdy więcej" ). O reżyserię obrazu zabiega Joel Schumacher ("Batman Forever", "Batman i Robin", "Bad Company" ).

 • Jennifer Lopez: Sprzedaje płyty dzięki swojemu tyłkowi?

  Dość niepochlebnie wyraził się o Jennifer Lopez, latynoskiej wokalistce i aktorce, Irv Gotti, producent jej ostatnich nagrań. Powiedział on, że w swojej karierze muzycznej musi ona polegać na swoim tyłku, ponieważ jej głos jest do niczego. Sama Jennifer jeszcze nie odniosła się do kontrowersyjnych stwierdzeń producenta jej nagrań.

 • 42-latka nie potrafi zbudować związku. Dlaczego?

  Benny Medina, menedżer piosenkarki i aktorki Jennifer Lopez, krytykuje życie osobiste latynoskiej gwiazdy.

 • Matt Damon: Affleck kochał J-Lo

  Znany amerykański aktor Matt Damon twierdzi, że nigdy nie mieszał się do związku swojego najlepszego przyjaciela Bena Afflecka z jego narzeczoną Jennifer Lopez. Wcześniej pojawiły się pogłoski, że Damon poradził Affleckowi, by rzucił J-Lo po tym, jak w ubiegłym roku związek gwiazd przeżywał kryzys.

 • Kevin Smith nadal w cenie

  Studio Miramax zdecydowało się na przedłużenie umowy o współpracę z firmą produkcyjną View Askew należącą do Kevina Smitha ( "Dogma" , "Jay i Cichy Bob kontratakują" ). Oznacza to, że wszystkie projekty firmy będą najpierw przedstawiane wytwórni braci Weinstein. Wśród najbliższych projektów View Askew są: ukończony już film "Jersey Girl", z Benem Affleckiem i Jennifer Lopez, oraz nowa wersja

 • "Narodziny gwiazd": Will Smith i Alicia Keys

  Najprawdopodobniej Will Smith ( "Faceci w czerni" , "Nazywał się Bagger Vance" ) i piosenkarka Alicia Keys zagrają w nowej wersji słynnego filmu "Narodziny gwiazdy" Franka Piersona z 1976 roku. W pierwowzorze wystąpili Barbra Streisand i Kris Kristofferson. Remake filmu ma zamiar zrealizować producent Jon Peters.

 • "Człowiek w kominiarce"

  Marlon Kozaky, czyli naprawdę Marcin Piórecki, to dosyć tajemnicza postać na polskiej scenie muzycznej. Pochodzący z Wrocławia wokalista dał się poznać jako notoryczny uczestnik programu "Idol". W dwóch pierwszych edycjach dotarł do półfinału, a Polska zapamiętała go jako człowieka strzelającego do Kuby Wojewódzkiego z pistoletu i jako faceta w kominiarce. Kozaky wywołał także jeden