• Informacje na temat:

  nowy film polańskiego

Artykuły na temat: nowy film polańskiego
 • Nowy film Polańskiego bez dystrybucji w USA?

  Podczas tegorocznego festiwalu w Cannes było głośno o Romanie Polańskim z powodu pojawiania się jego postaci w filmie Quentina Tarantino "Pewnego razu... w Hollywood". Jednym z wątków filmu było zabójstwo żony reżysera z 1969 roku. Tymczasem temat Polańskiego był podejmowany w Cannes także z innego powodu - poszukiwań dystrybutorów jego najnowszego dzieła.

 • "J’Accuse": Roman Polański kręci nowy film

  Pod koniec 2018 roku rozpoczną się zdjęcia do nowego filmu Romana Polańskiego "J’Accuse". Główną rolę zagra francuski aktor Jean Dujardin ("Artysta").

 • Film Polańskiego w Wenecji wzbudza kontrowersje

  Dyrektor artystyczny festiwalu filmowego w Wenecji, Alberto Barbera, broni swej decyzji o dopuszczeniu do rywalizacji o Złote Lwy najnowszego filmu Romana Polańskiego "Oficer i szpieg". W jego ocenie wystarczającym kryterium kwalifikującym dany obraz do konkursu imprezy jest jego artystyczna wartość.

 • "Oficer i szpieg": Jest polski zwiastun filmu Romana Polańskiego

  Dystrybutor Gutek Film zaprezentował polski zwiastun najnowszego filmu Romana Polańskiego "Oficer i szpieg". Obraz trafi na ekrany polskich kin 27 grudnia.

 • Feministki blokowały w Paryżu pokaz nowego filmu Polańskiego

  Kilkadziesiąt feministek zablokowało we wtorek wieczorem w Paryżu przedpremierowy pokaz najnowszego filmu Romana Polańskiego "Oficer i szpieg". "Polański gwałciciel, winne kina" - skandowały aktywistki, które trzymały m.in. transparent z hasłem "Polański prześladuje kobiety".

 • Nowy film Romana Polańskiego

  Roman Polański, uwolniony właśnie z aresztu domowego w Szwajcarii, zamierza w styczniu przyszłego roku rozpocząć zdjęcia do nowego filmu na podstawie sztuki francuskiej pisarki Yasminy Rezy "Bóg mordu" - pisze we wtorek, 13 lipca, dziennik "Le Monde".

 • "Oficer i szpieg": Pierwsze reakcje na film Polańskiego

  Autobiograficzny charakter najnowszego filmu Romana Polańskiego "Oficer i szpieg" to najważniejszy element pierwszych recenzji po weneckiej premierze dzieła twórcy "Chinatown".

 • Najnowszy film Polańskiego bez premiery w Wenecji?

  Jeszcze kilka tygodni temu mówiło się, że "Oficer i szpieg", najnowszy film Romana Polańskiego, mógłby zadebiutować podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. Dziś wiemy, że szanse na to są znikome.

 • Najnowszy film Romana Polańskiego w grudniu w kinach

  ..."Oficer i szpieg" to epicki thriller szpiegowski będący adaptacją bestsellerowej powieści Roberta Harrisa. Najnowszy film Romana Polańskiego, legendarnego reżysera i twórcy takich klasyków kina jak "Chinatown", "Pianista", "Dziecko Rosemary" i "Nóż w wodzie", to jednocześnie najdroższa francuska produkcja tego roku, której budżet wynosi ponad 25 milionów euro.

 • Nowy film Romana Polańskiego. W roli głównej Emmanuelle Seigner

  W listopadzie ruszą zdjęcia do nowego filmu Romana Polańskiego. Będzie to ekranizacja powieści Delphine de Vigane "Prawdziwa historia". Pierwszy klaps padnie w Paryżu.

Wideo na temat: nowy film polańskiego
 • Nowy film Romana Polańskiego "Oficer i szpieg" został zakwalifikowany do konkursu głównego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. Wzbudziło to kontrowersje, ponieważ polsko-francuski reżyser żydowskiego pochodzenia w 1978 roku został oskarżony o zgwałcenie 13-latki. Dyrektor artystyczny festiwalu Alberto Barbera zaznaczył, że oceniał obraz, a nie postać twórcy.