• Informacje na temat:

  nowy film z przybylska

Artykuły na temat: nowy film z przybylska
 • Borysewicz z Przybylską

  Już w marcu w polskich kinach zadebiutuje nowy film Olafa Lubaszenko "Złoty środek". Na ekranie zobaczymy m.in. Annę Przybylską, Tamarę Arciuch, Pawła Wilczaka, Cezarego Pazurę, Szymona Bobrowskiego, Izę Kunę i Edytę Olszówkę.

 • Borysewicz z Przybylską

  Już w marcu w polskich kinach zadebiutuje nowy film Olafa Lubaszenko "Złoty środek". Na ekranie zobaczymy m.in. Annę Przybylską, Tamarę Arciuch, Pawła Wilczaka, Cezarego Pazurę, Szymona Bobrowskiego, Izę Kunę i Edytę Olszówkę.

 • Przybylska uwodzi w zwiastunie "Biletu na Księżyc"

  ...8 listopada na ekrany kin trafi "Bilet na Księżyc" w reżyserii Jacka Bromskiego. Nowy obraz twórcy "U Pana Boga za piecem" i "Uwikłania" to pełna ciepła i humoru opowieść o młodości, przyjaźni i miłości w czasach, gdy człowiek stawiał pierwsze kroki na Księżycu.

 • Filip Pławiak: Zazdroszczę sobie spotkania z Przybylską

  ..."Głównego bohatera do swojego filmu szukałem w szkołach teatralnych w całej Polsce. W końcu znalazłem tego bardzo zdolnego chłopaka"- mówi o urodzonym w Nowym Sączu 24-latku, reżyser, Jacek Bromski(...). Nowy obraz twórcy kinowych przebojów "U Pana Boga za piecem" i "U Pana Boga w ogródku", to pełna ciepła i humoru opowieść o młodości, przyjaźni i miłości w czasach, gdy człowiek stawiał pierwsze kroki...

 • Anna Przybylska w szpitalu!

  Anna Przybylska ("Sęp", "Kariera Nikosia Dyzmy", "Klub szalonych dziewic") trafiła do szpitala, gdzie przeszła poważną operację usunięcia guza trzustki. Teraz aktorka dochodzi do siebie po zabiegu.

 • Przybylska znowu w serialu!

  Anna Przybylska, niezapomniana Marylka Baka ze Złotopolic, otwiera długi peleton gwiazd, które wystąpią w trzecim sezonie "Komisarza Aleksa". Jej bohaterka zostanie ochrzczona przez media mianem łódzkiej modliszki. Podobno zabiła męża rękami kochanka...

 • Przybylska i zabójcza namiętność

  Już w najbliższą sobotę, 2 marca, na antenę TVP 1 wraca serial "Komisarz Alex". W pierwszym odcinku nowej serii policjanci i czworonożny detektyw ścigać będą bardzo piękną i bardzo groźną kobietę - "łódzką modliszkę", w którą wciela się Anna Przybylska.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Fantastyczny Przybylski!

  Williams, Wes Madiko, Justyna Steczkowska, Grubson oraz Eric Clapton Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny! Chcesz poznać lepiej swoich...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Przybylski "obleśnie fantastyczny"

  Prodigy), MC Hammer, Robbie Williams, Wes Madiko, Justyna Steczkowska, Grubson oraz Eric Clapton. Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny...

 • Już w poniedziałek, 26 lutego, na rynku ukaże się drugi album Gabriela Fleszara, młodego polskiego wokalisty, który zadebiutował niedawno jako aktor w filmie "Sezon na leszcza", w reżyserii Bogusława Lindy. Płyta "Niespokojny 2" zawiera w sumie 12 kompozycji i jest nieco ostrzejsza od tego, co Gabriel zaprezentował na swym debiutanckim dziele.