• Informacje na temat:

  nowy kalendarz

Artykuły na temat: nowy kalendarz
 • Barbara Kurdej-Szatan: Zapełniony kalendarz

  Kalendarz zawodowy na nowy rok Barbara Kurdej-Szatan ma zapełniony już do wiosny. Dopiero w marcu będzie mogła się wybrać na zasłużone wakacje. Aktorka planuje więc wykorzystać pobyt w Zakopanem i po koncercie sylwestrowym zostać w zimowej stolicy Polski jeszcze kilka dni. Jako miłośniczka jazdy na nartach chce przede wszystkim spędzić czas na tatrzańskich stokach.

 • Kalendarz Pirelli 2018: Czarnoskóre gwiazdy w krainie czarów

  Naomi Campbell, Whoopi Goldberg, Lupita Nyongo - to gwiazdy kalendarza Pirelli na 2018 rok. Tematem przewodnim słynnego wydawnictwa zaprezentowanego w Nowym Jorku jest "Alicja w Krainie Czarów". Autorem zdjęć jest słynny fotograf Tim Walker.

 • USA: Kalendarz filmowych nagród

  Stowarzyszenia przyznające nagrody filmowe w USA zakończyły układanie swych harmonogramów na rok przyszły. Zamieszanie, jakie pociągnął za sobą nowy kalendarz oscarowy, udało się opanować. Pierwszym gremium, które uhonoruje twórców filmu w 2004 roku, będzie Gildia Producentów Amerykańskich.

 • Muzyczny kalendarz Skangura

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć nakręcony w studiu nowy teledysk krakowskiego Skangura. "Z Pentagonem przez świat" to zapowiedź trzeciej płyty przygotowywanej z nowym wokalistą.

 • Jej kalendarz pęka w szwach

  ...! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

 • Rita Ora w adwentowym kalendarzu magazynu "Love"

  Rita Ora pojawiła się w seksownej, siódmej odsłonie kalendarza adwentowego magazynu "Love".

 • Naomi Campbell, Whoopi Goldberg i Lupita Nyong'o gwiazdami kalendarza Pirelli

  Naomi Campbell, Whoopi Goldberg, Lupita Nyong'o - to gwiazdy kalendarza Pirelli na 2018 rok. Tematem przewodnim słynnego wydawnictwa będzie "Alicja w Krainie Czarów".

 • Nowy singel Nosowskiej

  Utwór "Tfu!" wygrał plebiscyt ogłoszony w lipcu na oficjalnej stronie wokalistki Hey. Tak więc o wyborze piosenki na singel zadecydowali tak naprawdę fani Nosowskiej. Wkrótce poznamy także kalendarz trasy koncertowej Kasi, podczas której będzie ona promować swój ostatni album. Spore tournee po Polsce odbędzie się w październiku. Jak poinformował nas menedżer wokalistki, szczegóły znane będą...

 • Nowy pomysł na superprodukcję

  ...sprzyjał im i w tym roku. Kabaretowa Noc Listopadowa, już od lat co roku premierowo pokazywana w Dwójce w Święto Niepodległości, na stałe wpisała się w kalendarz największych wydarzeń polskiej sceny...

 • Skangur: Muzyczny kalendarz na 2011 rok

  ..."Zet Wu El Jot" to tytuł trzeciej płyty krakowskiego Skangura. Album nawiązuje do mniej lub bardziej istotnych dat w kalendarzu.

Wideo na temat: nowy kalendarz
 • Barbara Kurdej-Szatan: Zapełniony kalendarz

  Kalendarz zawodowy na nowy rok Barbara Kurdej-Szatan ma zapełniony już do wiosny. Dopiero w marcu będzie mogła się wybrać na zasłużone wakacje.

 • Agnieszka Wielgosz została bez pracy

  planami zdjęciowymi. Wielgosz wyznaje, że jest przyzwyczajona do intensywnej pracy. W konsekwencji, gdy jej kalendarz jest zapełniony artystycznymi projektami, czuje się komfortowo. Problem pojawia się natomiast, gdy ma zbyt dużo czasu wolnego. Wtedy bowiem zaczyna stopniowo tracić dobry humor. – Odnalezienie się w nowych realiach zajęło mi trochę czasu. Musiałam przywołać się do porządku. Nie

Dyskusje na temat: nowy kalendarz