• Informacje na temat:

  nowy klip feel

Artykuły na temat: nowy klip feel
 • Trzecie uderzenie Feel. Posłuchaj nowej piosenki!

  Zespół Feel, który w 2007 i 2008 roku odniósł gigantyczny komercyjny sukces, chce nawiązać do tego złotego okresu. Czy najnowszy singel okaże się przebojem? Oceńcie sami!

 • "Uzależniony od weny"

  ukazał się ich debiutancki materiał zatytułowany "Eksploracje". W jej nagraniu uczestniczyli m.in.: DJ Kostek, DJ Feel X (Kaliber 44/Mad Crew Końskie), Śliwka TuiTam (Ego, Pijani Powietrzem), Frenchman(...) utwory, które stanowią wypadkową jego ostatnich fascynacji muzycznych i łączą w sobie elementy hip hopu, dancehall&ragga i nie tylko. Z Maciorą Nimba spotkał się dzień po zakończeniu zdjęć do klipu

 • Cały świat Feel. Premiera w INTERIA.PL!

  Tylko na naszych stronach możecie zobaczyć premierowo teledysk do piosenki "Cały ten świat" zapowiadającej trzeci album grupy Feel.

 • Zdjęcia do klipu AbradAba

  5 lutego w jednym z warszawskich warsztatów samochodowych rozpoczną się zdjęcia do najnowszego klipu AbradAba. Teledysk powstanie do kolejnego już singla promującego wydany w grudniu 2005 roku album "Emisja spalin".

 • Jamajski klip Boba Sinclara!

  Bob Sinclar powraca z nowym albumem, a tylko na stronach INTERIA.PL możecie oglądać promujący go klip "Sound Of Freedom" .

 • Zwycięzcy Sopotu czekają

  Na 26 października wyznaczono datę premiery debiutanckiej płyty grupy Feel, która w tym roku podbiła Sopot. - Czekamy z niecierpliwością - mówi INTERIA.PL Piotr Kupicha, lider Feel.

 • Feel: Wybierz najlepszy singel!

  Na stronach INTERIA.PL możecie oglądać nowy teledysk zespołu Feel do piosenki "W odpowiedzi na Twój list". Czy będzie kolejny przebój?

 • "Słowo się rzekło, kobyłka u płotu"

  Abra dAb to raper z kultowej formacji Kaliber 44. Na jego debiutanckiej płycie, wydanej na początku czerwca, pojawiają się byli członkowie nieistniejącej już grupy: Joka (prywatnie brat Daba, wyjechał do USA), DJ Feel-X. Oprócz nich w nagraniu płyty wzięli udział m.in. Tede, Gutek, Frenchman, DJ Bart, Jajonasz, WSZ i CNE. Na płycie pojawia się również nowa wersja utworu "Miasto jest nasze

 • Świąteczny Feel w komórce

  Świąteczny utwór "Hymn Pocztówki do św. Mikołaja (Gdy Wigilia jest)" w wykonaniu Feel przypadł do gustu naszym internautom.

 • Robert Gonera i Schaby

  W najbliższy czwartek, 6 listopada, zostanie nakręcony nowy klip Formacji Nieżywych Schabuff do piosenki "Przez chwilę". Singla możecie już posłuchać na profilu grupy w serwisie Muzzo.pl.

Wideo na temat: nowy klip feel
 • Zakochany Nowy Jork

  Miłość i Nowy Jork. Dwanaście nowel w reżyserii wybitnych filmowców z całego świata. Kolejne dzieło producentów "Zakochanego Paryża", które przeniesie widzów do najbardziej uwodzicielskiej metropolii USA. W wielkim mieście, które nigdy nie zasypia, codziennie budzi się miłość. Znakomici reżyserzy wraz z największymi gwiazdami światowego kina wykreowali niezwykłe dzieło, w którym, jak w kalejdoskopie, przeplatają się zaskakujące i elektryzujące opowieści o miłości. Zabawne, porywające,...

 • Klip

  Biedne przedmieścia południowego Belgradu to filmowe tło dla dorastającej, zbuntowanej i pięknej nastolatki. Ona sama jest gwiazdą klipu, który cały czas rejestruje własną komórką. Seks, imprezy, narkotyki to próba ucieczki w lepszy świat. Czy znajdzie w nim miłość, której jest skłonna oddać się bez reszty? "Klip" to najmocniejszy debiut tegorocznego festiwalu filmowego w Rotterdamie. Prowokujący, wręcz agresywny, jest ważnym głosem w ocenie współczesnej młodzieży.

 • Niewierni

  Najoryginalniejsza od lat komedia o miłości i zdradzie, na którą - wzorem "Zakochanego Paryża" i "Zakochanego Nowego Jorku" - składa się szereg niecodziennych i wyjątkowo zabawnych przygód miłosnych największych gwiazd francuskiego kina. Obok Jeana Dujardina damsko-męskie sekrety i kłamstewka ujawniają m.in. Gilles Lellouche i zjawiskowa Sandrine Kiberlain. Film, który już na kilka miesięcy przed premierą trafił na pierwsze strony gazet za sprawą odważnej kampanii outdoorowej, wyróżnia...