• Informacje na temat:

  nowy kloss

Artykuły na temat: nowy kloss
 • Nowy Kloss

  ...prosowieckiej propagandy. Jak twierdzi, nowy Kloss nie będzie tylko przygodowym obrazem.(...)Zdjęcia mają się rozpocząć jeszcze w tym roku. Reżyser ma już pomysł na obsadę aktorską, ale na razie nazwisko odtwórcy roli Hansa Klossa pozostaje tajemnicą. Producent filmu mówi tylko, że w filmie...

 • Powrót Hansa Klossa!

  W poniedziałek, 28 listopada, na zamku w Malborku rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Hans Kloss - stawka większa niż śmierć". Główną rolę w produkcji gra Tomasz Kot.

 • Plejada gwiazd w "Hansie Klossie"

  J-23 znów nadaje! 16 marca na ekrany kin wejdzie wojenny thriller "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć" - współczesna wersja przygód legendarnego polskiego agenta. Twórcy filmu, zadeklarowani fani Klossa, nie kryją podekscytowania z okazji zbliżającej się premiery.

 • Wszystko wskazuje na to, że znów będziemy mogli śledzić wyczyny Hansa Klossa. W tej chwili powstaje scenariusz do nowego filmu fabularnego, a pracuje nad nim pisarz i scenarzysta Witold Horwath.

 • "Must be the Music": Piotr Rogucki jak... Hans Kloss

  ...działania. Ja się czuję w tej sytuacji trochę jak Hans Kloss, który wszedł w szeregi wroga. Staram się działać w dywersji, czyli przykładowo pokazywać, że nawet w kulturze masowej warto zwrócić uwagę na(...) w nowym przedsięwzięciu. Rogucki ma zamiar jak najmocniej promować młodych i zdolnych artystów, których muzyka będzie naprawdę wartościowa. Wokalista ma zamiar robić to nawet za cenę popularności wśród...

 • Rock, magia i... Kloss

  Wielki powrót Hansa Klossa, zrealizowana na nowo baśń o Królewnie Śnieżce, przygody ekscentrycznego rockmana, przerażająca historia o opętanej przez demony kobiecie. Filmowe premiery zafundują widzom skrajne emocje.

 • Maraton z Klossem

  Safjan i Andrzej Szypulski, przygotowują nowy scenariusz, z Klossem w roli głównej. Akcja filmu ma rozgrywać się współcześnie, a słynny agent będzie już człowiekiem po sześćdziesiątce, prowadzącym wraz(...) losów Hansa Klossa. Z 200 osób oglądających, tylko osiem nie doczekało do końca. W finale okazało się, że jedynie trzech fanów J-23 odpowiedziało bezbłędnie na ponad 30 konkursowych pytań. Właśnie dla...

 • Będą kolejne filmy o Hansie Klossie?

  Stanisław Mikulski, Emil Karewicz, Piotr Adamczyk i Tomasz Kot to odtwórcy głównych ról w najnowszym filmie Patryka Vegi "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć". Film, utrzymany w klimacie kultowego serialu z lat 60., wejdzie na ekrany kin 16 marca.

 • W mundurze ze swastyką

  Przywdziewając niemieckie mundury w filmie "Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć", Tomasz Kot i Piotr Adamczyk dołączyli do Toma Cruise'a, Marlona Brando, Christopha Waltza i licznego grona sławnych filmowych nazistów.

 • Wciąż czuje się młodo!

  Stanisław Mikulski, czyli niezapomniany Hans Kloss z kultowej "Stawki większej niż życie", od dawna już wiedzie - jak żartuje - spokojny żywot emeryta. Całe lato spędza razem z żoną na Mazurach, gdzie kiedyś wybudował piękny dom...

Dyskusje na temat: nowy kloss