• Informacje na temat:

  nowy klub

Artykuły na temat: nowy klub
 • "Barwy szczęścia": Nowy klub dla bezsennych

  Przekształci prowadzony przez siebie fitness w całodobowy klub sportowy dla zapracowanych i cierpiących na bezsenność. - Myślę, że to wypali i że uda nam się wyjść z długów, w które wpędziła nas(...) w zamian za zniżki do klubu dla swoich pracowników.

 • Leszek Lichota zamyka swój klub

  Jak zapewnia Leszek Lichota, klub "Wkręt" przy ulicy Chełmskiej w Warszawie to już zamknięty rozdział w jego życiu. Aktor zrezygnował z prowadzenia lokalu położonego w kompleksie Wytwórni Filmów Fabularnych i Dokumentalnych. Powodem był zbyt wysoki czynsz, jakiego zażądał właściciel obiektu.

 • "Na Wspólnej": Nowy biznes Izy

  Niebawem Brzozowska (Anna Korcz) umówi się na spotkanie z Kubickiem (Maciej Brzoska) i poinformuje go, że na wiosnę otwiera nowy klub. Zaproponuje, by prowadził w nim zajęcia i poprosi o pomoc przy zakupie sprzętu sportowego. Olaf przystanie na to. Jakiś czas później spotka się z nią ponownie. Brzozowska przedstawi mu przedstawiciela handlowego firmy, od której chce zakupić sprzęt. Woźniak...

 • "Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy" w Dwójce

  "Latający Klub 2, czyli wieczór kabaretowy" to nowy, cotygodniowy program rozrywkowo-kabaretowy, który poprowadzą Robert Górski (Kabaret Moralnego Niepokoju) i Marcin Wójcik (Ani Mru Mru). Pierwszy odcinek widzowie obejrzą w piątek, 6 marca , w TVP2.

 • "Czarny poniedziałek": Nowy serial w gwiazdorskiej obsadzie

  Don Cheadle, Andrew Rannells i Regina Hall zagrają główne role w nowym serialu zatytułowanym "Czarny poniedziałek".

 • Sam Claflin w thrillerze "Klub dla wybrańców"

  Czy przystojniak, który rolami w hitach "Igrzyska śmierci", "Piraci z Karaibów", "Królewna Śnieżka i łowca" podbił Hollywood i rozkochał w sobie pół globu, może pozostać skromnym człowiekiem i wierzyć w miłość od pierwszego wejrzenia? Sam Claflin przekonuje że "tak", a kolejną okazję do spotkania z jego osobą przynosi "Klub dla wybrańców".

 • Anna Lewandowska otwiera nowy biznes!

  Mistrzyni karate ogłosiła niedawno, że kończy karierę sportową. Wyznała, że teraz zamierza podporządkować się karierze męża oraz nowym projektom. Teraz wyszło na jaw, że Anna Lewandowska otwiera własny biznes! Co to będzie? Jak można było się spodziewać, żona "Lewego" będzie miała swój własny klub fitness! "Wybrała już miejsce na warszawskim Mokotowie i jeżeli wszystko pójdzie zgodnie...

 • UFO nadlatuje. Dwa koncerty w Polsce

  Na początku marca 2015 roku na dwa koncerty do Polski przyleci brytyjskie UFO. Weterani hard rocka promować będą nowy album "A Conspiracy Of Stars".

 • "M jak miłość": Nowy romans

  W podziękowaniu Werner zaprosi ją na obiad do restauracji, a następnie na zakupy do galerii handlowej. Dobry humor Sandry pryśnie, gdy przypadkiem wpadną na parkingu na ochroniarza, który rozpozna w niej dziewczynę z klubu nocnego. Tym razem to Adam sprawdzi się jako pocieszyciel, przekonując towarzyszkę, że... nikt nie jest idealny. Jakiś czas później Werner uda się do przychodni z bukietem...

 • "Dzika droga" : Dzika blondynka

  Nowy film twórcy "Witaj w klubie" to pretensjonalna, feministyczna (sic!), wersja historii z rodzaju "Into the Wild" czy "Droga". Zmierzenie się z dziką naturą ma pomóc uporać się z sobą samym i przeszłością. Wyszło słabo.

Zdjęcia na temat: nowy klub
Wideo na temat: nowy klub
 • "Na Wspólnej": Zwiastun odcinka 2697.

  Córeczka Izy zamartwia się, że rodzice się rozwiodą. Brzozowska uspokaja Klementynkę. Przeprasza Jerzego i obiecuje, że zrezygnuje ze swoich planów biznesowych. Spotyka się z mężczyzną, który miał jej wynająć lokal pod nowy klub sportowy i oznajmia mu, że musi mu odmówić współpracy.

 • "Na Wspólnej": Iza szuka nowych wyzwań

  Zdybicka przyjeżdża do szpitala na prośbę Izy. Ta mówi jej, że chce otworzyć nowy klub sportowy i prosi o pożyczenie pół miliona złotych! Ilona jest zaskoczona, ale po przejrzeniu biznesplanu Izy gratuluje jej. Tylko co na to powie Jerzy, który nieoczekiwanie zjawia się w szpitalu? Czy Iza wybierze zdrowie czy nie powstrzyma się przed nowymi planami biznesowymi?

 • Doda o Majdanie, Nergalu i nowej płycie

  Podczas imprezy towarzyszącej otwarciu nowego klubu w Krakowie Doda opowiedziała w rozmowie z Interia.tv o swoich wspomnieniach dotyczących tego miasta. Zdradziła także, że Nergal wraca do formy po przeszczepie.

Dyskusje na temat: nowy klub