• Informacje na temat:

  nowy meksyk

Artykuły na temat: nowy meksyk
 • Nowy film o Janie Pawle II

  Producent filmu, spółka European Dreams Factory, poinformował, że wśród państw, w których w pierwszej kolejności miałby po ustaniu pandemii zostać wyświetlony w kinach film Zavali, jest Hiszpania, Polska oraz Meksyk. "Wojtyła. Śledztwo" ukazuje życie Jana Pawła II z perspektywy osób, które mu towarzyszyły. Bazuje też na świadectwach składanych podczas procesu beatyfikacyjnego papieża...

 • Kair, Tokio, Nowy Jork...

  Kair, Tokio, Nowy Jork, Meksyk, Bombaj, Moskwa, Berlin, Szanghaj - miasta te i ich mieszkańcy, a także miasteczko Naftowe Kamienie nad Morzem Kaspijskim są bohaterami filmów, które pokazane będą podczas 7. Festiwalu Planete Doc Review w Warszawie.

 • Nowy film Luisa Mandoki w Polsce

  ...pierwszy od piętnastu lat pracował w Meksyku. Film był przez Meksyk zgłoszony do Oscara za 2004 rok, a na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie zdobył Kryształowego Niedźwiedzia - nagrodę Jury...

 • Kylie Rae Harris nie żyje. 30-letnia wokalistka zginęła w wypadku samochodowym

  W wypadku samochodowym w stanie Nowy Meksyk zginęła Kylie Rae Harris, 30-letnia debiutująca wokalistka country.

 • Raper Wake Self nie żyje. 30-latek zginął w wypadku

  Pochodzący z Albuquerque (Nowy Meksyk) raper Wake Self zmarł w wyniku obrażeń, których doznał podczas wypadku samochodowego (3 listopada).

 • Zmarł amerykański dramatopisarz Bernard Pomerance

  W swoim domu w Galisteo, w stanie Nowy Meksyk zmarł znany amerykański dramatopisarz Bernard Pomerance. Miał 76 lat. Zasłynął wystawioną w 1979 r. na Broadwayu sztuką "Człowiek słoń". Jej ekranizację przygotował w 1980 r. David Lynch.

 • William Friedkin w hotelu

  William Friedkin ( "Egzorcysta" , "Regulamin zabijania" ) zajmie się przeniesieniem na ekran off-broadway'owskiej sztuki "Bug" autorstwa Tracy'ego Lettsa, który już przygotuje scenariusz filmowej wersji swego tekstu. Prace na planie opowieści mają rozpocząć się pod koniec roku w stanie Nowy Meksyk, w USA.

 • Foo Fighters i UFO

  Miasteczko Roswell, w amerykańskim stanie Nowy Meksyk, zdobyło sławę na całym świecie za sprawą tajemniczej katastrofy w lipcu 1947 roku. Niektórzy wierzą, że rozbiło się tam wówczas UFO. Pod koniec czerwca w tamtejszej wojskowej bazie lotniczej odbędzie się koncert grupy Foo Fighters, prowadzonej przez Dave'a Grohla, w cywilu zapalonego "ufologa".

 • Richard Farnsworth nie żyje

  Amerykański aktor Richard Farnsworth, który zagrał Alvina Straighta w filmie Davida Lyncha "Prosta historia" ("The Straight Story"), zmarł w sobotę, 7 października, na swoim rancho w Lincoln, w stanie Nowy Meksyk w USA. Aktor od kilku lat cierpiał na nowotwór złośliwy, prawdopodobnie popełnił samobójstwo - zginął od strzału z pistoletu.

 • Zorro powraca!

  ...lokalizacja planu obrazu - czyli Meksyk.

Zdjęcia na temat: nowy meksyk
Dyskusje na temat: nowy meksyk