• Informacje na temat:

  nowy musical

Artykuły na temat: nowy musical
 • "Fear the Walking Dead": Świat po apokalipsie, zmiany i... musical - rozmawiamy z Colmanem Domingo

  O tym, jak dobrze bawią się aktorzy z "Fear..." podczas promocji serialu, czwartym sezonie serialu, zmianach i dlaczego twórcy "Fear the Walking Dead" powinni nakręcić odcinek musicalowy opowiada Colman Domingo.

 • Barbara Kurdej-Szatan "Legalną blondynką"

  31 maja rozpocznie działalność nowy teatr w Krakowie - Variete, oferujący repertuar lekki, rozrywkowy. Na inaugurację przygotowano musical "Legally Blonde", w którym tytułową rolę odtworzą dwie młode aktorki - Barbara Kurdej-Szatan i Barbara Garstka.

 • "Mandalorianin": Nowy serial w uniwersum "Gwiezdnych wojen". Aktualizacja #3

  ...społecznościowym z krótkim opisem serialu. "Po Jango i Bobbie w uniwersum 'Gwiezdnych wojen' pojawi się nowy wojownik. Akcja 'Mandalorianina' będzie rozgrywać się po upadku Imperium i przed(...) zadebiutować na nowej platformie streamingowej Disneya to serial na podstawie "High School Musical", filmy aktorskie na podstawie "Zakochanego kundla" i "Dumbo" (podobnie jak "Księga dżungli", "Pięknai bestia...

 • Genialny projektant, legendarny muzyk

  Filmy biograficzne, których bohaterami są muzyk James Brown i projektant mody Yves Saint Laurent wejdą na ekrany polskich kin w piątek, 12 grudnia. Pozostałe premierowe tytuły to: komedia "Mów mi Vincent", musical "Dziewczyny", thriller "9 mil" i dramat "Macondo".

 • Kaczorowska naprawdę zakochana! Nowy facet przeprowadził się dla niej do Warszawy!

  ...uczucie, które zrodziło się w trakcie pracy nad musicalem o życiu Jana Pawła II. To chyba rzeczywiście coś poważnego, bo mieszkający do tej pory w Sosnowcu aktor ponoć przeprowadził się dla...

 • Robert Kudelski spełnia marzenie

  W "Na Wspólnej" zostaje piosenkarzem, a w życiu prywatnym Robert Kudelski chce się realizować jako reżyser musicali.

 • "Bonnie i Clyde": Nowy serial stacji Lifetime

  Hebert ("Czysta krew") i Dale Dickey ("Do szpiku kości"). Producenci wykonawczy to Craig Zadan i Neil Meron - duet stojący za oscarowym musicalem "Chicago", "Jej szerokością Afrodytą", a także...

 • "Bonnie i Clyde": Nowy serial stacji Lifetime

  23 kwietnia na antenie stacji Lifetime zadebiutuje serial "Bonnie i Clyde". W nowej wersji opowieści o słynnych przestępcach zobaczymy gwiazdę "Rodziny Borgiów" - Holliday Grainger oraz Emile'a Hirscha.

 • W telegraficznym skrócie: "Homeland", "Glee", "Breaking Bad"...

  Zdjęcia do "Homeland" w RPA, "Glee" skrócone o dwa odcinki, powstanie książka o "Breaking Bad", alternatywny finał "Jak poznałem waszą matkę" tylko na DVD, nowy teaser "Czystej krwi" oraz "Gra o tron" jako... musical!

 • Dyrektor TVP2: "Superstarcie" edukuje ludzi

  Nowy muzyczny show TVP2 okazał się porażką - widownia spadła już poniżej miliona, w dodatku "Superstarcie" zbiera kiepskie opinie.