• Informacje na temat:

  nowy prezenter

Artykuły na temat: nowy prezenter
 • Nowy prezenter TVP1

  W poniedziałek, 17 sierpnia, Marcin Mańka zadebiutuje w roli prezentera TVP1. Dziennikarz dołączy do zespołu Redakcji Oprawy i Promocji Jedynki: Pauliny Chylewskiej, Agnieszki Szulim-Badziak, Grzegorza Miśtala i Radka Brzózki.

 • Telekamery: Prezenter pogody

  Jaki jest idealny prezenter pogody? Co jest najważniejsze - profesjonalizm, poczucie humoru (w przypadku fatalnej aury) czy uroda? Na liście nominowanych do Telekamery 2016 w tej kategorii jest pięć osób. Która z nich otrzyma cenną statuetkę? Głosować można do 4 lutego 2016 roku. Warto oddać głos - do wygrania cenne nagrody!

 • Szymon Kołecki debiutuje jako prezenter

  Szymon Kołecki razem z Pauliną Chylewską poprowadzi nowy kulinarny magazyn Polsatu. Były sztangista, znany z zamiłowania do zdrowej kuchni, twierdzi, że świetnie czuje się na planie programu i bez problemu łączy obowiązki w telewizji z treningami. Zapewnia też, że nie zamierza rezygnować ze sportu.

 • Telekamery 2017: Kto jest najlepszym prezenterem informacji?

  Trwa 20. jubileuszowa edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Kto tym razem otrzyma prestiżową statuetkę? W kategorii "prezenter informacji" rywalizacja będzie niezwykle zacięta. Laureatów poznamy 30 stycznia 2017 roku.

 • Telewizyjny prezenter skazany na 25 lat aresztu

  Były prezenter telewizyjny Ric Marshall, autor popularnego dziecięcego programu "Super Duper Flying Fun Show", został skazany na karę 25 lat aresztu domowego.

 • Bohater "Długu" prezenterem

  Polsat przygotowuje nowy program kryminalny "44 w 22 minuty". Poprowadzi go słynny bohater filmu "Dług" Sławomir Sikora - człowiek, który prześladowany przez bandytów postanowił sam wymierzyć im sprawiedliwość - pisze "Dziennik".

 • Nowy program Krzysztofa Ziemca

  Krzysztof Ziemiec - prezenter "Wiadomości" - będzie gospodarzem programu "Niepokonani", który pojawi się w jesiennej ramówce TVP1.

 • Durczok podpisał nowy kontrakt

  Prezenter "Faktów", Kamil Durczok, przedłużył umowę z stacją TVN. Obecny kontrakt będzie obowiązywał do końca kwietnia 2012 roku.

 • Nowy program Szymona Majewskiego

  Szymon Majewski, który kilka miesięcy temu pożegnał się ze stacją TVN, uruchomił własny kanał autorski na YouTube. Popularny prezenter dołączył do Programu Partnerskiego serwisu.

 • Jest nowy dyrektor TVP2

  Krzysztof Nowak związany jest z mediami od 1989 r. jako dziennikarz, menedżer i producent. Od 1992 r. pracuje w TVP. Pracował m.in. jako prezenter i zastępca szefa "Panoramy". W latach 1992-93 pełnił funkcję pierwszego w historii tej anteny dyrektora Telewizji Polonia. W latach 1994-96 był zastępcą dyrektora TVP1, a następnie niezależnym producentem. Od 2004 do 2006 r. Nowak kierował oddziałem...

Wideo na temat: nowy prezenter
 • Szymon Kołecki debiutuje jako prezenter

  Szymon Kołecki razem z Pauliną Chylewską poprowadzi nowy kulinarny magazyn Polsatu. Były sztangista, znany z zamiłowania do zdrowej kuchni, twierdzi, że świetnie czuje się na planie programu.

 • Urbański: tęsknię do telewizji

  Internet jest popularny, ale to w telewizji szukamy prestiżu – mówi prezenter. Obecnie koncentruje się na działalności w sieci, rozwijając nowy projekt, w którym wyjaśnia widzom mechanizm działania różnorodnych urządzeń. Nie ukrywa jednak, że chciałby wrócić do telewizji.

Dyskusje na temat: nowy prezenter