• Informacje na temat:

  nowy program pascala

Artykuły na temat: nowy program pascala
 • Pascal Brodnicki: Ciągle głodny życia

  .... Alicja Dopierała Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu! Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program(...) byłoby zostać podróżnikiem? - To był mój plan awaryjny. Uwielbiam poznawać ludzi, uczyć się od nich nowych rzeczy i rozmawiać. Zmieniałbym miejsce zamieszkania co pół roku. Tak wyglądałoby wtedy moje...

 • Agnieszka Szulim: Najtrudniejszy projekt w moim życiu

  W jesiennej ramówce telewizji TVN znalazł się nowy program "Azja Express". W roli prowadzącej zobaczymy w nim Agnieszkę Szulim, a wśród uczestników m.in.: Małgorzatę Rozenek, Radosława Majdana, Hannę Lis, Izabellę Miko, Agnieszkę Włodarczyk, Pascala Brodnickiego i Przemysława Saletę.

 • Ramówka TVN Style ze smakiem

  Wiosenna ramówka TVN Style obfituje w smakowite propozycje. Obok dobrze znanego i lubianego programu "Smakuj świat z Pascalem", na antenie stacji pojawią się również "Pyszna Wielkanoc" i "Szczypta smaku".

 • Może gotować wszędzie

  ..., najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu! Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!(...)Polska w pana programie wygląda bardzo egzotycznie. Spodziewałam się bardziej przaśnych obrazków... Pascal Brodnicki : - Polska jest naprawdę bardzo piękna i potrafi zadziwić. Nie trzeba lecieć na...

 • Nowa twarz w "Grze o tron"

  ...ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!(...) zapewniają twórcy serialu, Oberyn Martell będzie niezwykle ważną postacią w nowym sezonie produkcji HBO. Czwarty sezon "Gry o tron" będzie miał premierę na początku kwietnia 2014 roku. Jeśli chcesz znaleźć...

 • Maja Sablewska gwiazdą TVN Style

  Style, nie może zabraknąć oferty dla miłośników gotowania. Tym razem lubiany przez widzów Pascal Brodnicki w poszukiwaniu nowych smaków będzie przemierzał Polskę. W programie "Pascal po polsku(...) ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

 • Adam Stachowiak dla narzeczonej ("Wracam co noc")

  Poniżej możecie zobaczyć nowy teledysk Adama Stachowiaka, uczestnika ostatniej edycji "The Voice of Poland".

 • Marta Gałuszewska i jej "Jeden dzień": Zobacz teledysk

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk do piosenki "Jeden dzień" zapowiadający debiutancką płytę Marty Gałuszewskiej, laureatkę programu "The Voice of Poland".

 • Angelika Zaworka "Żelka" z "Idola": Zobacz teledysk "Kamień"

  Po sukcesie pierwszego singla "Za swoje" (ponad 500 tysięcy odsłon), nowy teledysk prezentuje nazywana "Żelką" Angelika Zaworka, którą możecie pamiętać z reaktywowanego "Idola".

 • Złota Patelnia dla Magdy Gessler

  Pierwszy polski MasterChef właśnie został wybrany. Kolejny program emitowany na antenie TVN pobił rekordy popularności. Gotowanie jest modne, a programy kulinarne można znaleźć w ramówkach wszystkich najpopularniejszych w Polsce stacji. Są nie tylko źródłem oryginalnych przepisów, ale i wiedzy o świecie. Na gruncie trwającej rewolucji kulinarnej wyrosły też nowe telewizyjne gwiazdy.