• Informacje na temat:

  nowy program woda tvn

Artykuły na temat: nowy program woda tvn
 • Woda "przekąską" Sablewskiej

  Jednym ze sposobów Mai Sablewskiej na to, by być pełną energii, jest picie gorącej wody. "Ciepła woda jest jedną z moich 'przekąsek'" - przyznaje stylistka.

 • TVN zaprezentował jesienną ramówkę

  Po wakacyjnej przerwie pełnej powtórek ulubionych programów Polaków poznaliśmy pierwsze szczegóły jesiennej oferty telewizyjnej. Jako pierwsi swoją ramówkę zaprezentowały programy należące do Grupy TVN.

 • Marcelina Zawadzka poprowadzi program "Dendżer" w TVN Turbo

  Zdobywczyni tytułu Miss Polonia, znana z zamiłowania do sportów ekstremalnych, została współprowadzącą program "Dendżer" na antenie TVN Turbo. Wraz z Arkadiuszem Klichem w niecodzienny sposób będzie sprawdzać działanie urządzeń codziennego użytku.

 • Świąteczny stół TVN

  Tegoroczne święta w TVN prezentują się wybornie. Jak przystało na Boże Narodzenie stacja zafundowała swoim widzom stół z dwunastoma telewizyjnymi potrawami.

 • "Celebrity Splash!", czyli gwiazdy skaczą do wody

  Polsat przygotowuje nowy program z udziałem rodzimych gwiazd. "Celebrity Splash!" polega na tym, że popularne osoby skaczą do wody, a ich popisy oceniają znani jurorzy. Show zadebiutuje na antenie już wiosną.

 • Joanna Krupa oblała się wodą. Czas na Magdę Gessler?

  ...przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny! Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu(...) zabawie i zrobiła splasha w "Dzień Dobry TVN". Modelka z typowym dla siebie wdziękiem po prostu spryskała się mgiełką do twarzy. Wcześniej w splashu wzięli udział m.in. Filip Chajzer i Jolanta...

 • Reakcje po awanturze w programie "Tak czy nie"

  Środowisko dziennikarskie krytykuje decyzję ekipy programu "Tak czy nie" na antenie Polsatu News, by skonfrontować w studio Artura Zawiszę z Ruchu Narodowego i transseksualistkę Rafalalę. Po środowej awanturze w programie na żywo Polsat bierze jednak w obronę prowadzących show.

 • Premiera drugiego sezonu "Hotelu Paradise"

  ..." łączą się w pary. Single są zmuszeni odejść z programu. Finałowa para stanie na "Ścieżce Lojalności". Co wybiorą finaliści? Miłość czy pieniądze? - Drugi sezon "Hotelu Paradise" będzie jeszcze(...)? A kogo nikt nie zachwyci? I kto wzbudzi największe kontrowersje? Premiera drugiego sezonu "Hotelu Paradise" 31 sierpnia, o godzinie 20:00 w TVN7 i TVN.

 • O ważnych sprawach

  Trudne warunki klimatyczne, brak wody, zagrożenia, które niesie dżungla - są to najmniejsze problemy, z jakimi gwiazdy zetknęły się w nowym programie TVN. O tych naprawdę istotnych opowiada Michał Piróg.

 • Andrzej Piaseczny i Alicja Piaseczna w "Starsza pani musi fiknąć": Wszystko się może zdarzyć

  ..."Tutaj nie można odejść, transport ciała jest zbyt drogi" - mówił do swojej mamy Andrzej Piaseczny. W nowym show TVN "Starsza pani musi fiknąć" wokalista zabrał 81-letnią Alicję Piaseczną do Namibii w Afryce.