• Informacje na temat:

  nowy serial 2012

Artykuły na temat: nowy serial 2012
 • Nowy serial "Komisarz Aleks"

  Łódź przez najbliższe tygodnie będzie planem filmowym serialu kryminalnego "Komisarz Aleks". Ruszyły zdjęcia do pierwszego odcinka historii o policjancie i jego psie. W rolach głównych występują m.in. Jakub Wesołowski i Magdalena Walach.

 • Nowy serial twórcy "Zagubionych"

  Otaczają nas setki tysięcy kamer wszechobecnego monitoringu... Czy śledzą każdy nasz ruch? Monitorują każdą rozmowę? Czy faktycznie jesteśmy obserwowani? Widzów, którzy chcą przenieść się do orwellowskiego świata Wielkiego Brata, rzucić w wir wartkiej akcji oraz niezwykłych intryg, zapraszamy do oglądania serialu "Wybrani".

 • "Klan" znika z anteny! Zastąpi go nowy serial!

  Według doniesień portalu Wirtualnemedia.pl Jedynka pracuje nad nowym projektem, który ma zastąpić "Klan". Kultową telenowelę, nadawaną blisko 19 lat, będzie można oglądać do czerwca, a o jej powrocie jesienią zdecyduje zarząd TVP.

 • "Kacperiada" Kasdepke: Nowy serial dla dzieci

  Pilotażowy odcinek serialu animowanego "Kacperiada", który powstaje na motywach uwielbianych przez dzieci opowiadań Grzegorza Kasdepke, zostanie zaprezentowany na Międzynarodowym Festiwalu Filmów Animowanych - Ajyal Youth Film Festival w Katarze. Impreza rozpoczęła się 26 listopada i potrwa 5 dni.

 • Seriale internetowe - rewolucja?

  Telewizja rządzi się swoimi prawami i mnóstwem ograniczeń. Tymczasem internet odkrywa przed twórcami seriali nowe, niezbadane możliwości. Sprawdziliśmy, co ciekawego można zobaczyć w sieci.

 • Bardzo osobisty serial Holland

  ...3 marca w HBO rozpocznie się w Polsce emisja "Gorejącego krzewu" w reżyserii Agnieszki Holland. To trzyodcinkowy serial, produkcji czeskiej, poświęcono studentowi Janowi Palachowi, który w 1969 r. podpalił się w Pradze w proteście przeciwko inwazji sił Układu Warszawskiego.

 • Serial wywołał lawinę protestów

  Miliony telewidzów we Włoszech czekają na drugą część serialu "Una grande famiglia" (Wielka rodzina). Wywołał on wielkie emocje, a niezadowoleni z zakończenia pierwszej serii Włosi zaprotestowali w telewizji RAI i wysłali pozwy do dwóch urzędów.

 • Ten serial zastąpi "Plebanię"!

  Znamy już nazwę serialu, który oficjalnie zastąpi "Plebanię" w wiosennej ramówce TVP 1 - będzie to "Galeria" - czyli telenowela, której akcja dzieje się w wielkim wrocławskim centrum handlowym.

 • Serial z Magdaleną Różczką traci widzów

  Serial telewizji TVN "Lekarze" z Magdaleną Różczką w roli głównej ma mniej widzów niż rok wcześniej. Obecnie, trzecią serię, ogląda ponad 500 tys. widzów mniej.

 • Serial "Drakula" na antenie Canal+

  Na 1 maja zaplanowaną polską premierę serialu "Drakula" z Johnatanem Rhysem Meyersem w tytułowej roli. Produkcję zaprezentuje Canal+.

Zdjęcia na temat: nowy serial 2012
Wideo na temat: nowy serial 2012
 • Nowy serial o lekarzach - będzie hit?

  są Shonda Rhimes i Betsy Beers, znane z "Chirurgów" i "Prywatnej praktyki". Jeszcze nic nie wiadomo na temat polskiej premiery serialu. Ale jeśli nastąpi, to nie wcześniej niż w 2012 r.(...)Mimo że premiera w USA planowana jest dopiero na styczeń 2011 r., to "Off The Map", nowe dziecko królowej seriali Shondy Rhimes, już od kilku miesięcy budzi spore emocje. Tutaj nie znamy pojęcia

Dyskusje na temat: nowy serial 2012