• Informacje na temat:

  nowy serial galeria aktorzy

Artykuły na temat: nowy serial galeria aktorzy
 • "Galeria": Piekielnie trudne sceny

  ...przyznają, że to były dla nich piekielnie trudne. Gra się je łatwiej, gdy aktorzy mają czas by się poznać. Smaczku tej historii niech doda fakt, że romans żony odkryje zazdrosny mąż - Krzysztof Wieszczek, do niedawana góral w "Szpilkach na Giewoncie". W "Galerii" jego bohater jest równie krewki. A to nie jedyne nowe wątki miłosne w serialu. Równie widowiskowe będą sceny w których uwodzić się będą...

 • Najlepsze filmy s-f

  Prezentujemy listę 25. najważniejszych filmów i seriali science-fiction na przestrzeni ostatnich 25 lat.

 • Po wakacyjnej przerwie do pracy wrócili aktorzy i twórcy serial u "Klan". Trudno w to uwierzyć, ale filmowcy powoli zbliżają się do nakręcenia jubileuszowego, tysięcznego odcinka. Kilka dni temu realizowano zdjęcia do odcinków 969 i 970. Tym razem filmowcy zawitali do wiejskiej rezydencji Moniki w Liskowie, która w rzeczywistości znajduje się w podwarszawskim Lasku Kabackim.

 • TVP1: Wiosenna ramówka

  W nowej ramówce TVP 1 znalazła się telewizyjna premiera sztuki "Miłość na Krymie" Sławomira Mrożka. Na wiosnę Jedynka przygotowała także m.in. nowy sitcom "Słodkie życie" oraz kolejne odcinki "Rancza", "Ojca Mateusza" i "Komisarza Alexa".

 • Janusz Majewski po słonecznej stronie ulicy

  ...- Czasem warto wejść na tę słoneczną stronę ulicy i zobaczyć życie z tamtej perspektywy - mówił w Warszawie na spotkaniu z dziennikarzami Janusz Majewski, którego nowy film "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy" trafi do kin 15 stycznia.

 • Piotr Adamczyk: Nie jestem człowiekiem, który lubi intrygować

  Znakomity aktor, człowiek skromny, lubiący pomagać. Grywał tych złych (Lars Rainer w "Czasie honoru") i tych naprawdę dobrych (Jan Paweł II w "Karolu..."). Piotr Adamczyk opowiada o świętach, komedii "Słaba płeć?" i planach na nowy rok.

 • "Moda na sukces" w Polsce?

  ..."Moda na sukces" będzie kręcona u nas? To jest całkiem realne! Taką wiadomość przekazał na jednym z portali społecznościowych producent serialu, Casey Kasprzyk.

 • Ruszyły zdjęcia do serialu TVP "Baron24"

  Tomasz Karolak, Izabela Kuna, Piotr Cyrwus, Iwona Bielska, Rafał Rutkowski, Cezary Kosiński i Wojciech Mecwaldowski zagrają w nowym komediowym serialu Telewizji Polskiej na podstawie całkowicie oryginalnego polskiego scenariusza. "Baron24" pojawi się na antenie TVP2 już na wiosnę 2014.

 • Film o Agnieszce Holland

  ...telewizji w jednym miejscu! Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny! Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze(...) Petrycki. Zdjęcia kręcono w Czechach i Polsce, krótko po zakończeniu przez Holland prac nad serialem "Gorejący krzew". Serial opowiada o reakcji czechosłowackiego społeczeństwa na śmierć Jana Palacha...

 • Julia Pietrucha: Jadę na Ukrainę

  Aktorka Julia Pietrucha wraca na ekrany telewizorów w drugim sezonie serialu "Blondynka". Aktorka opowiada o swojej roli, do której wróciła po trzech latach oraz o planach zawodowych.

Dyskusje na temat: nowy serial galeria aktorzy
 • Re: Pożegnanie z "Galerią". Zastąpi ją nowy serial Łepkowskiej

  Przeważnie jak wciągnę się w serial to on znika z anteny. Galeria była naprawdę swietnym serialem, to okropne że tak sie szybko skończyła i to w taki głupi sposób. Jak chcieli to zakończyć mogli sie bardziej postarać , żeby to zakończenie było trochę lepsze. Widać gołym okiem że spieszyli sie . Bez sensu. Zgadzam sie z Wami na forum , że te stare seriale ciągną sie latami,aż aktorzy z nich sami

 • Re: Pożegnanie z "Galerią". Zastąpi ją nowy serial Łepkowskiej

  Galeria to lekki ale fajny serial, miło sie ogląda coraz bardziej zaciekawia, nie zdejmujcie go ,szkoda!!!!!!!!!, fajni aktorzy , ciekawe zwroty akcji,napewno 100 razy lepszy od "M jak miość" ten można zdiąć bez żalu przecież "M.... to nuda , szmira beztalencie itd.... Galeria jest ok , prosze nie zdejmujcie go juz zaczeliście REZYDENCJE zdjeto no dobrze nie był zbytni ale teraz GALERIA