• Informacje na temat:

  nowy serial tvp

Artykuły na temat: nowy serial tvp
 • TVP: Koniec popularnych seriali i teleturniejów

  W najbliższych dniach TVP zakończy emisję premierowych odcinków popularnych teleturniejów oraz seriali - wynika z informacji portalu Gazeta.pl. Tylko do 3 kwietnia emitowane będą nowe odcinki telenoweli "Klan", dwa dni później stacja pokaże ostatni premierowy odcinek teleturnieju "Jaka to melodia?".

 • "Archiwista": Nowy serial kryminalny TVP

  W Żyrardowie trwają zdjęcia do nowego serialu Telewizji Polskiej "Archiwista" w reżyserii Macieja Żaka. W rolach głównych występują Henryk Talar i Paulina Gałązka. Produkcja trafi na telewizyjne ekrany w styczniu 2020 roku.

 • "Ludzie i Bogowie": Nowy serial TVP

  ...12 marca w Warszawie rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu Telewizji Polskiej "Ludzie i Bogowie" w reżyserii Bodo Koxa. Serial oparty jest na autentycznych wydarzeniach z II wojny światowej, prezentujących historię oddziału likwidacyjnego kontrwywiadu AK. Nowa produkcja TVP to pełna dramatyzmu opowieść o ludziach, których historia obarczyła ciężarem decydowania o życiu i śmierci innych.

 • "Za marzenia": Nowy serial TVP

  W poniedziałek, 26 lutego, o godz. 21.45 telewizyjna Dwójka zaprasza na "Za marzenia", nowy serial obyczajowy-komediowy w reżyserii Olgi Chajdas, Łukasza Wiśniewskiego i Aleksandry Terpińskiej.

 • "Ziuk. Młody Piłsudski": Nowy serial TVP

  O losach młodego patrioty, dorastającego do przyszłych działań, opowie "Ziuk. Młody Piłsudski", serial telewizyjny o życiu przyszłego marszałka. Zapowiadający serię odcinek specjalny pokazano w poniedziałek, 5 listopada, w Warszawie.

 • "Stulecie Winnych": Ilona Łepkowska zaangażowana w nowy serial TVP

  Trwają prace nad nowym serialem TVP "Stulecie Winnych". Opiekunem literackim projektu jest Ilona Łepkowska.

 • "Rodzina Winnych": Nowy serial Ilony Łepkowskiej! Emisja w TVP

  Telewizja Polska szykuje na wiosnę 2019 nowy historyczny serial "Rodzina Winnych". Scenarzystką produkcji została sama Ilona Łepkowska!

 • Powstaje nowy serial TVP "Miasto skarbów"

  W Krakowie realizowane są zdjęcia do nowego serialu kryminalnego TVP "Miasto skarbów". W rolach głównych zobaczymy Aleksandrę Popławską i Magdalenę Różczkę.

 • Nowy serial w TVP

  ..."Warto kochać" to nowy serial , który od 1 października w każdą sobotę i niedzielę będzie emitowany na antenie TVP1. Film to pełna zawirowań historia miłosna, rozgrywająca się na tle zmian zachodzących we współczesnej Polsce. Bohaterami opowieści są mieszkańcy małego miasteczka.

 • "Wiedźmy": Nowy serial TVP

  ...22 października telewizyjna Jedynka rozpoczęła emisję nowego serial u obyczajowego "Wiedźmy". Bohaterki filmu grają: Katarzyna Figura ( "Żurek" ), Maria Seweryn ( "Kolejność uczuć" ), Magdalena Różczka (serial "Oficer"). Reżyserem serialu jest Jan Kidawa-Błoński ( "Skazany na bluesa" ).

Zdjęcia na temat: nowy serial tvp
 • Richardson lansuje się sama! Gdzie Zbyszek?
Wideo na temat: nowy serial tvp
 • "Wyklęci": Nowy serial jesienią 2017 r. w TVP!

  Telewizja Polska rozpoczęła development serialu „Wyklęci”, który ma trafić na ekran jesienią 2017 r. Będzie to produkcja własna TVP.

 • Nowa ramówka TVP - Spot Jesień 2018

  To będzie szczególna i wyjątkowa jesień dla Telewizji Polskiej. Przede wszystkim świętować będziemy 100-lecie odzyskania niepodległości. Z tej okazji już od 2 września w Jedynce nowy, wyjątkowy serial „Drogi Wolności” o losach krakowskiej rodziny na tle odradzającej się Rzeczpospolitej. 11 listopada widzowie obejrzą pilot serialu „Młody Piłsudski” opowiadający o grupie spiskowców walczących

Dyskusje na temat: nowy serial tvp