• Informacje na temat:

  nowy serial tvp1

Artykuły na temat: nowy serial tvp1
 • "Drogi wolności": Nowy serial TVP1

  Ruszyły zdjęcia do kolejnej, po "Koronie królów", historycznej produkcji TVP1. Serial "Drogi wolności" pokaże losy trzech wyjątkowych dziewczyn.

 • "Komisariat": Nowy paradokumentalny serial TVP1

  W podwarszawskim Piasecznie rozpoczęły się zdjęcia do produkowanego dla TVP1 serialu paradokumentalnego "Komisariat". W rolę jednego z komisarzy stołecznej policji wcieli się Sebastian Wątroba.

 • "Młody Piłsudski" w TVP1 od 8 grudnia

  ...8 grudnia na antenie TVP1 zadebiutuje nowy serial "Młody Piłsudski". Widzowie zobaczą wtedy... 2. odcinek produkcji w reżyserii Jarosława Marszewskiego.

 • Serial TVP1 o Żegocie

  ..."...ten ratuje cały świat" to nowy, 7-odcinkowy serial TVP 1. Opowiadać będzie o tajnej polskiej organizacji z czasów II wojny światowej - Żegocie. Na małym ekranie pojawi się już w tym roku.

 • "Gwardia": Nowy ukraiński serial w TVP1

  Od 24 listopada, we wtorki o godz. 22.10, TVP1 będzie emitować ukraiński serial "Gwardia" o powstaniu ochotniczej Gwardii Narodowej złożonej z uczestników walk na kijowskim Majdanie. W czteroodcinkowej produkcji wystąpili m.in.: Aleksie Gorbunow, Dmitrij Stupka, Wiktoria Tokmanienko i Wano Jantbelidze.

 • "Archiwista": Nowy serial kryminalny TVP

  W Żyrardowie trwają zdjęcia do nowego serialu Telewizji Polskiej "Archiwista" w reżyserii Macieja Żaka. W rolach głównych występują Henryk Talar i Paulina Gałązka. Produkcja trafi na telewizyjne ekrany w styczniu 2020 roku.

 • TVP1: Wiosenna ramówka

  W nowej ramówce TVP 1 znalazła się telewizyjna premiera sztuki "Miłość na Krymie" Sławomira Mrożka. Na wiosnę Jedynka przygotowała także m.in. nowy sitcom "Słodkie życie" oraz kolejne odcinki "Rancza", "Ojca Mateusza" i "Komisarza Alexa".

 • TVP: Koniec popularnych seriali i teleturniejów

  W najbliższych dniach TVP zakończy emisję premierowych odcinków popularnych teleturniejów oraz seriali - wynika z informacji portalu Gazeta.pl. Tylko do 3 kwietnia emitowane będą nowe odcinki telenoweli "Klan", dwa dni później stacja pokaże ostatni premierowy odcinek teleturnieju "Jaka to melodia?".

 • Serial "Anna German": Powtórka w TVP1 i na DVD

  Popularny serial "Anna German" od grudnia powtarzany będzie na antenie TVP 1. Podzieloną na odcinki historię jednej z najbardziej znanych polskich piosenkarek kupić można także na DVD.

 • Seba z "W-11" teraz w TVP1

  Na antenę TVP1 trafi nowy serialu paradokumentalny, w którym w jednej z głównych ról będziemy mogli oglądać kultowego Sebę z "W-11", czyli Sebastiana Wątrobę.

Zdjęcia na temat: nowy serial tvp1
Wideo na temat: nowy serial tvp1
 • "Wojenne dziewczyny": Zwiastun serialu

  „Wojenne dziewczyny" to nowy serial historyczny twórców „Czasu honoru" i „Bodo". Oglądaj tej wiosny tylko w TVP1!

 • "Dziewczyny ze Lwowa": Uniwersalne przesłanie serialu

  „Dziewczyny ze Lwowa” to nowy serial obyczajowo-komediowy stacji TVP1. Produkcja przedstawia perypetie czterech młodych dziewczyn, które po stracie pracy we Lwowie przyjeżdżają do Warszawy w poszukiwaniu lepszego życia i nowych perspektyw dla siebie oraz bliskich, których zostawiły na Ukrainie. Aktorki wcielające się w główne role opowiedziały o uniwersalnym przesłaniu serialu. Kto może się

 • "Dziewczyny ze Lwowa": Przyjaźń poza planem

  „Dziewczyny ze Lwowa” to nowy serial obyczajowo-komediowy stacji TVP1. Produkcja przedstawia perypetie czterech młodych dziewczyn, które po stracie pracy we Lwowie przyjeżdżają do Warszawy w poszukiwaniu lepszego życia i nowych perspektyw dla siebie oraz bliskich, których zostawiły na Ukrainie. Aktorki wcielające się w główne role opowiedziały o tym, jak się poznały i co je połączyło. Czy

Dyskusje na temat: nowy serial tvp1