• Informacje na temat:

  nowy sklep

Artykuły na temat: nowy sklep
 • Nowy Vader już w sklepach!

  Długo oczekiwany, czwarty album grupy Vader, zatytułowany "Litany", trafił wreszcie do polskich sklepów muzycznych. Żaden fan zespołu nie powinien być zawiedziony - Vader gra jeszcze szybciej i jeszcze bardziej bezkompromisowo niż dotychczas.

 • Mordy: Nowy album w sklepach

  ..., a wyniki sesji właśnie dostępne są na półkach sklepowych. "To nie jest rock (rock przecież umarł) tylko rock z wyobraźnią, który ma ambicje przeskoczyć wszystkich myślących o rocku konserwatywnie...

 • "Wiedźmy": Nowy serial TVP

  ..."Warszawa, elegancka kamienica na prawym brzegu Wisły, gdzieś w rejonie Ząbkowskiej i Brzeskiej. Wtopiona w starą zabudowę mieści kilka biur, firm, sklepów. Po drugiej stronie podwórza, w starej(...) Agnieszkę. Z kolei Mariola (Katarzyna Figura), prażanka z dziada pradziada, prowadzi tu sklep z damską bielizną. Trzy kobiety łączy nie tylko wynikająca z sąsiedztwa przyjaźń, lecz także głębokie...

 • Nowy "Potter" już jest!

  ...bohaterów sagi, której kilka tomów zostało już z wielkim sukcesem sfilmowanych. Napięcie zwiększyła sama autorka, która jeszcze przed premierą siódmego tomu zapowiedziała śmierć dwojga pierwszoplanowych(...) Parisien", który ujawnił w formie przecieku, że sam Harry Potter nie umrze. Tylko w Stanach Zjednoczonych wydrukowano już przed premierą 12 mln egzemplarzy ostatniego tomu, a sklep internetowy Amazon...

 • Miłość i zemsta! Będzie nowy hit?

  Życie w luksusie i walka o przetrwanie. Uczciwa rywalizacja i wredne podchody. To wszystko czeka nas w nowym serialu pt. "Galeria". Czy zostanie on z nami tylko do czerwca, czy też wróci jesienią, zależy od widzów.

 • Siles prezentuje nowy singel "ASP". "Otworzyłem się na nowe"

  Siles zaprezentował singel "ASP", do którego powstał teledysk z intrygującymi odniesieniami do filmów oraz zapadającą w pamięć scenografią. - Zależy mi na tym, żeby aktywnie uczestniczyć w procesie twórczym - mówi o nowym klipie w rozmowie z Interią.

 • Metallica już w sklepach!

  Na tą chwilę czekało wielu sympatyków ciężkiego grania - w piątek, 12 września do sklepów trafiła nowa płyta Metalliki, "Death Magnetic". - Świetny i ekscytujący - tak nowy materiał zachwalał nam basista Robert Trujillo.

 • Ta płyta wreszcie w sklepach

  Miłośnicy Doroty Jaremy przez wiele lat musieli czekać na nowy solowy album utalentowanej wokalistki.

 • Grammatik już w sklepach

  Najbardziej oczekiwany album hip hopowy roku trafił właśnie do sklepów. Już teraz możemy obwieścić, że "3" Grammatika będzie aspirowała do miana jednego z najważniejszych wydarzeń nadchodzących 12 miesięcy.

 • Immemorial: Płyta już w sklepach

  Ci, którzy mieli okazję być na tegorocznej "Metalmanii" i zawitać na małą scenę, usłyszeli utwory z nowego albumu polskiej formacji Immemorial. Jeśli ktoś do tej pory nie zapoznał się z kompozycjami z płyty "After Deny" może to zrobić teraz, ponieważ wydawnictwo niedawno pojawiło się w sklepach.

Wideo na temat: nowy sklep
 • Nowy biznes Romy Gąsiorowskiej

  Sklep z rzeczami od młodych projektantów, klubokawiarnia i scena – to najbliższe plany Romy Gąsiorowskiej na rozszerzenie działalności w domu artystycznym Art-House, który jest jej autorskim projektem. Aktorka prowadzi tam już m.in. studio aktorskie aktoRstudio, warsztaty filmowe, zajęcia dla dzieci i spotkania z ludźmi kultury. Działalność ma na celu stworzenie własnej marki Romy Gąsiorowskiej.

 • "Policjantki i policjanci": Odcinek 584

  Policjanci z patrolu 06 udają się do sklepu monopolowego, w którym podczas napadu ktoś ukradł pieniądze z kasy i ranił nożem ekspedientkę. Szybko okazuje się, że monitoring w sklepie nie działa(...) nieprawda. Po prostu bierze udział w kursie skutecznego podrywania. Po służbie Krzysiek zanosi Zuzie do domu nowy zasilacz do komputera. Koleżanka proponuje mu wino. Kilka godzin później do drzwi puka

 • "Świat według Kiepskich": Krzysztof Ibisz i jego metamorfoza!

  Nowy sezon, nowe wyzwania i nowe… fryzury! W jednym z odcinków serialu „Świat według Kiepskich” w sklepie „U Stasia” pojawi się Krzysztof Ibisz. Już samo nazwisko wywoła spore zamieszanie, a co dopiero jeśli celebryta po raz pierwszy pokaże się w nowej fryzurze?

Dyskusje na temat: nowy sklep
 • Re: "M jak miłość": Nowy biznes

  Znając realia serialu, to sklep będzie zrobiony z płyty pilśniowej, a rowery ze styropianu.

 • Re: "Wspaniałe stulecie": Nowy/stary romans

  Hejka, fajna nowość - https://pokazywarka.pl/zalando-lounge sklep jakiego jeszcze nie było. Ceny o wiele niższe niż gdzie indziej. Sprawdźcie i Wy bo warto.

 • Re: "Na Wspólnej": Nowy biznes

  Pewnie otworzy sklep z bronią albo sex shop.

 • Re: Kiedyś ich kochali, teraz nienawidzą

  Jakie to teraz proste, że wszystko co nie po myśli nazywa się hejtem ( słowo zapożyczone z j.angielskiego) A jak powiesz, że każde życie ma znaczenie to media zrobią z Ciebie rasistę a przycie mniony jeszcze okradnie Twój sklep LEGALNIE. Cały świat jest oszukiwany medialne a za naszymi plecami za przyzwoleniem wszelakich rządów kreuje się nowy światopogląd nie z ludźmi a wyhodowanymi lemingami.

 • Re: Kiedyś ich kochali, teraz nienawidzą

  Jakie to teraz proste, że wszystko co nie po myśli nazywa się hejtem ( słowo zapożyczone z j.angielskiego) A jak powiesz, że każde życie ma znaczenie to media zrobią z Ciebie rasistę a przycie mniony jeszcze okradnie Twój sklep LEGALNIE. Cały świat jest oszukiwany medialne a za naszymi plecami za przyzwoleniem wszelakich rządów kreuje się nowy światopogląd nie z ludźmi a wyhodowanymi lemingami.

 • Re: Miłość i walka, przysięga i zdrada

  aral?? hmmm... to jakiś nowy sklep czy może pozycja?

 • Re: Tragiczna śmierć Hanki Mostowiak: Jak do...

  To przez Ikeę Hanka Mostowiak odeszła z tego świata. To przecież IKEA zostawiła te kartony na środku drogi do nikąd. Na pewno chcieli nigdzie otworzyć nowy sklep... ;)

 • Re: Sympatyczny facet jestem

  - nie tłucze się zdezelowanym ursusem (jak w serialu). W wiosce mamy orlika, bibliotekę, nowy chodnik i drogę. Nie mogę tylko zaprzeczyć temu, że czasami w sklepie nie pojawiają się panowie lubiący wypić ale jak już piją to idą za sklep i nie robią tego ordynarnie przed budynkiem bo zaraz by dostali po mandacie. Z filmem pokrywa się jeszcze to, że wójt ma swoje machlojki.