• Informacje na temat:

  nowy sklepowy

Artykuły na temat: nowy sklepowy
 • Kylie Minogue z byłym sklepowym

  Nowy album australijskiej wokalistki Kylie Minogue wyprodukuje szkocki DJ Calvin Harris.

 • Nowy mikstejp Spider Loca

  Nowa płyta Spider Loca z Death Row Records już wkrótce ma pojawić się na sklepowych półkach. Mikstejp zatytułowany "Brainless - The Prequel" zawiera 15 utworów.

 • Nowy album Crazy Town

  Fani amerykańskiej formacji Crazy Town z niecierpliwością oczekują na jej nowy album. Płyta zatytułowana "Nothing Comes From Nowhere", pojawi się na sklepowych półkach w listopadzie, a od 15 października będziemy mogli słuchać pierwszego promującego ją singla, piosenki "Drowning".

 • Soft Cell: Nowa płyta później

  Mocno zawiodą się ci, którzy oczekują na nowy album formacji Soft Cell. Premiera płyty "Cruelty Without Beauty" zapowiadana była na 2 września. Wydawnictwo trafi jednak na sklepowe półki dopiero miesiąc później.

 • Nowy album Ścianki

  Na 23 września zapowiedziano premierę nowego albumu trójmiejskiej formacji Ścianka. Następcę wydawnictwa "Dni wiatru" promować będzie EP-ka "Białe wakacje", która na sklepowe półki trafi dwa tygodnie wcześniej. Obie płytki ukażą się nakładem Sissy Records.

 • Britny Fox: Nowy album

  Amerykańska formacja Britny Fox ma już gotowy nowy studyjny album, który otrzymał tytuł "Springhead Motorshark". W USA datę jego sklepowej premiery ustalono na lipiec, a wyda go wytwórnia Spitfire Records.

 • Skew Siskin: Wkrótce nowa płyta

  Berlińska grupa Skew Siskin kończy pracę nad swoją nową płytą, zatytułowaną "Waste Your Youth". Jeśli wszystko pójdzie dobrze, album pojawi się na sklepowych półkach jeszcze pod koniec 2003 roku, jeśli zaś nieco gorzej, to na początku 2004.

 • Bon Jovi o nowej płycie

  Pierwsza od pięciu lat płyta grupy Bon Jovi będzie nosić tytuł "Crush" i zjawi się na półkach sklepowych 13 czerwca - ogłosili przedstawiciele zespołu, który kończy pracę nad nowym materiałem w prywatnym studiu Jona Bon Jovi.

 • Nowy album De Mono

  W poniedziałek, 12 listopada, na sklepowe półki trafi najnowszy album zespołu De Mono. Jak mówią jej członkowie, płyta "De Luxe" jest w brzmieniu bardziej surowa niż poprzednie, ale powinna spodobać się wszystkim fanom.

 • Nowa płyta Agressivy 69

  3 września na półki sklepowe trafi najnowszy album formacji Agressiva 69. Jak twierdzą sami muzycy, płyta "Agressiva 69" w dużej części zrywa z industrialnym klimatem, charakterystycznym dla wcześniejszych produkcji zespołu. W zamian za to fani zespołu udadzą się w podróż "w krainę chill outu i spokojnych rytmów zahaczających o trip hop czy też dark wave".

Wideo na temat: nowy sklepowy
 • Zakochany Nowy Jork

  Miłość i Nowy Jork. Dwanaście nowel w reżyserii wybitnych filmowców z całego świata. Kolejne dzieło producentów "Zakochanego Paryża", które przeniesie widzów do najbardziej uwodzicielskiej metropolii USA. W wielkim mieście, które nigdy nie zasypia, codziennie budzi się miłość. Znakomici reżyserzy wraz z największymi gwiazdami światowego kina wykreowali niezwykłe dzieło, w którym, jak w kalejdoskopie, przeplatają się zaskakujące i elektryzujące opowieści o miłości. Zabawne, porywające,...

 • Prawdziwa historia króla skandali

  Nowy film Michaela Winterbottoma z Anną Friel, Imogen Poots i Stevem Cooganem w rolach głównych.

 • Rio, I Love You

  Najnowszy film z cyklu "Miasta miłości" ("Zakochany Paryż", "Zakochany Nowy Jork"). Seria dziesięciu krótkich nowelek różnych reżyserów, które łączy miejsce rozgrywania akcji - brazylijskie Rio de Janeiro.