• Informacje na temat:

  nowy supermarket

Artykuły na temat: nowy supermarket
 • "Supermarket": Kafka w piwnicy

  Supermarket to bardzo niefotogeniczne miejsce. Rzędy półek zapełnione kolorowymi produktami mają labiryntową konstrukcję, ale ilość jarzeniówek rozświetlających przestrzeń nie potęguje napięcia i nie(...) mieli do czynienia z klasyczną polską komedią ze świętami i supermarketem w roli głównej. Skojarzenie z "Listami do M." (2011) Mitji Okorna walczy o palmę pierwszeństwa z "Dniem kobiet" (2012) Marii...

 • Tesco przywraca sprzedaż winyli w supermarketach

  Nowy album Iron Maiden zatytułowany "The Book of Souls" będzie można kupić w 55 największych sklepach sieci supermarketów Tesco.

 • Nowy album Formacji Nieżywych Schabuff

  Na wiosnę ukaże się najnowszy album Formacji Nieżywych Schabuff zatytułowany "Supermarket". Płyta będzie podobno dużo poważniejsza i nieco bardziej refleksyjna od poprzednich wydawnictw zespołu.

 • "Karuzela": Nowy film Robert Wichrowskiego

  ...tajemnice nie ułatwiają tego zadania. Jedno kłamstwo z przeszłości powoduje lawinę nieodwracalnych następstw. W rolach głównych zobaczymy czwórkę debiutujących w pierwszoplanowych rolach aktorów - Mikołaja Roznerskiego ("Chce się żyć", "Supermarket"), Mateusza Janickiego ("Supermarket", "Miłość na wybiegu", "Lejdis"), Karolinę Kominek ("Wymyk") oraz Marię Pawłowską. W pozostałych rolach zobaczymy...

 • "Maryjki": Nowy film Darii Woszek

  Rozpoczęły się zdjęcia do debiutu fabularnego Darii Woszek, nagradzanej za swój poprzedni film krótkometrażowy "Hycel". Film "Maryjki" to niebanalny komediodramat o 50-letniej Marii, która w dojrzałym wieku odkrywa zmysłowość, namiętność oraz radość życia.

 • Nowy film Kevina Smitha

  W ubiegły czwartek, 19 października, na uniwersytecie Bloomsburg, odbyło się spotkanie z reżyserem, podczas którego zdradził on kilka interesujących szczegółów dotyczących projektu. Jason Lee i Ben Affleck wystąpią w nim w podwójnych rolach! Jason Lee zagra Bankiego - bohatera "Szczurów supermarketu" oraz Brodiego z "W pogoni za Amy", a Ben Affleck - Holdena z tegoż filmu oraz drugą rolę, na...

 • Przemysław Bluszcz: Nie tylko "ten zły"

  Ma w sobie coś, co sprawia, że idealnie pasuje do ról czarnych charakterów. "Ten zły" to przecież Wąsacz ("Krew z krwi"), kierownik sklepu ("Supermarket"), alfons ("Kac Wawa") i gestapowiec Rappke ("Czas honoru"). Czy zagra kiedyś dobrego człowieka?

 • Recenzja Ewelina Lisowska "Ponad wszystko": Wyłączamy niskie ceny

  Przy poprzedniej płycie utyskiwałem na odejście Eweliny od (nawet potencjalnego) rocka. Czy teraz jesteśmy o reklamę supermarketu RTV i jedną płytę w owym odejściu dalej?

 • Ben Affleck u Kevina Smitha

  Ben Affleck ( "Uwikłany" , "Ryzyko" , "Gra o miłość" , "Pearl Harbor" ) po raz kolejny spotka się na planie z Kevinem Smithem ("Clerks - sprzedawcy", "Szczury supermarketu"). Ben Affleck wystąpił już w czterech filmach kontrowersyjnego reżysera - "Szczury supermarketu", "W pogoni za Amy", "Dogma" oraz "Jay i Cichy Bob kontratakują" .

 • Kevin Smith ujawnia tytuł

  Kilkanaście tygodni temu informowaliśmy, iż Kevin Smith ("Clerks - sprzedawcy", "Szczury supermarketu", "W pogoni za Amy", "Dogma" , "Jay i Cichy Bob kontratakują" ) przygotowuje się do realizacji kolejnego obrazu. Nowy film ma być niskobudżetową opowieścią, zainspirowaną rodzicielskimi doświadczeniami Smitha, który ma dwuletnią córkę. Ostatnio kontrowersyjny twórca ujawnił tytuł opowieści.