• Informacje na temat:

  nowy teledysk zespołu hey

Artykuły na temat: nowy teledysk zespołu hey
 • Hey: Zobacz nowy teledysk!

  Zgodnie z zapowiedzią złożoną INTERIA.PL, drugim singlem grupy Hey z płyty "Echosystem" jest utwór "A Ty?". Na naszych stronach możecie już obejrzeć towarzyszący mu teledysk, którego autorką jest ceniona reżyserka Anna Maliszewska.

 • Hey: Nowy singel i płyta

  Pierwszy singel zespołu Hey, promujący jego kolejny album, nosi tytuł "Cisza, ja i czas". Piosenkę będzie można usłyszeć w polskich radiach już od 24 września, a tydzień później do stacji telewizyjnych trafi towarzyszący mu teledysk. Premiera nowego albumu Hey przewidziana jest na drugą połowę października.

 • Alicja Janosz dzieciom: Zobacz teledysk "Goń złego wilka". Kiedy premiera płyty?

  Poznaliśmy pierwsze szczegóły płyty nagranej pod szyldem Alicja Janosz Dzieciom. Do sieci trafił teledysk do pierwszego singla "Goń złego wilka", w którym wystąpili jej mąż i synek.

 • Kozak System z Przystanku Woodstock (nowy teledysk)

  Na naszych stronach możecie premierowo zobaczyć teledysk "Jikhav Kozak Mistom" ukraińskiej grupy Kozak System, nakręcony podczas występu w Wiosce Kryszny na tegorocznym Przystanku Woodstock.

 • Katarzyna Nosowska mówi "Basta". Zobacz teledysk "Nagasaki"

  Poznaliśmy drugi singel i szczegóły nadchodzącej solowej płyty Katarzyny Nosowskiej. Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Nagasaki", a album "Basta" trafi do sprzedaży 12 października.

 • Jarocin: Suicidal Tendencies i debiut Hey w całości

  ...żywo. Zobacz teledyski grupy Hey na stronach INTERIA.PL! W Jarocinie specjalny koncert z okazji 30-lecia istnienia zagra legendarna Moskwa . Zespół powstał w 1983 roku w Łodzi, założony przez(...) i nosi tytuł "Achtung 2012". Zobacz teledyski Farben Lehre na stronach INTERIA.PL! Bednarek to nowy projekt, na którego czele stoi charyzmatyczny Kamil Bednarek. Znany z formacji Star Guard Muffin...

 • Sentymentalny Hey na jesień ("Gdzie jesteś, gdzie jestem?")

  Grupa Hey przed trasą z okazji 25-lecia zaprezentowała nowy utwór "Gdzie jesteś, gdzie jestem?" z teledyskiem zawierającym archiwalne zdjęcia muzyków.

 • Hey: Niebezpiecznie wręcz

  Poniżej możecie posłuchać pierwszego singla zapowiadającego nowy album grupy Hey.

 • Posłuchaj zremiksowanego Hey!

  Zapraszamy do ekskluzywnego przedpremierowego odsłuchu piosenek grupy Hey! Codziennie w serwisie Muzzo.pl zamieścimy jedną nową piosenkę z płyty "RE-MURPED", która zawiera nowe wersje utworów grupy z albumu "Miłość! Uwaga! Ratunku! Pomocy!".

 • ​Hatbreakers coveruje Gwen Stefani (teledysk "Make Me Like You")

  Zespół Hatbreakers, czyli finaliści czwartej edycji "X Factora", zaprezentował nowy teledysk. Tym razem muzycy wzięli na warsztat singel "Make Me Like You" z repertuaru Gwen Stefani.