• Informacje na temat:

  o brzyduli

Artykuły na temat: o brzyduli
 • "Klan": Gwiazdor "BrzydUli" u Lubiczów!

  Fani kultowej "BrzydUli" będą mieli powód do radości: Wacław Warchoł, niezapomniany Jasiek, brat serialowej Uli Cieplak (Julia Kamińska), dołączył do obsady "Klanu". Sprawdź, kogo zagra!

 • To oni rozdają paczki, gdy święty trafi do paczki

  5 grudnia na ekrany kin trafi komedia familijna "Uwolnić Mikołaja!". W polskiej wersji filmu, w orszaku ulubionego świętego wszystkich dzieciaków, usłyszymy m.in. Mateusza Pawłowskiego, czyli Kacpra z "rodzinki.pl", niezawodnego Jarosława Boberka oraz Maję Hirsch. Głosem tytułowego bohatera przemówi Andrzej Grabowski.

 • Nie żyje Silvio Horta, twórca "Brzyduli Betty"

  ...przez cztery sezony (2006-2010). Oprócz "Brzyduli Betty", Horta był autorem scenariusza m.in. do horroru "Ulice strachu" z 1998 roku. Jego dorobek telewizyjny obejmuje także seriale "The Chronicle...

 • Kacper z "Rodzinki.pl" ofiarą mody na... brody

  Z całego globu napływają niepokojące doniesienia, jakoby wszystkie listy do Świętego Mikołaja miały w tym roku pójść na marne. Wszystko dlatego, że poczciwy Santa - zamiast przynosić paczki - sam trafił do... paczki! Z tej trudnej sytuacji uratować go może jedynie Mateusz Pawłowski.

 • "Ostra": Nowy film scenarzystów "BrzydUli"!

  Nowe jury w "The Voice of Poland"? Nie, to plan nowego filmu ATM Grupy! W Warszawie kręcone są zdjęcia do filmu "Ostra", na podstawie scenariusza Piotra Jaska, Julii Kamińskiej i Wojciecha Nerkowskiego.

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • Julia Kamińska jest szczęśliwa u boku Piotra. Wrócą razem na plan "BrzydUli"?

  .... Jeszcze w tym roku mogą zacząć się zdjęcia do nowych przygód "Uli-Brzyduli", która z brzydkiego kaczątka przemienia się w łabędzia i zdobywa serce ukochanego mężczyzny. - Mam ogromny sentyment do Uli, bo(...) w rękach Piotra Jaska (50 l.), głównego scenarzysty "BrzydUli". On stoi za sukcesem polskiej wersji serialu i... Julii. Tak napisał jej rolę, że ona stała się gwiazdą, a on znalazł wielką miłość. Uległ...

 • Koniec "BrzydUli"!

  Nienajlepsze informacje pojawiły się dzisiaj dla rosnącej rzeszy widzów polskiego serial u "BrzydUla". Do końca roku serial ma zniknąć z telewizyjnych ekranów.

 • "Singielka": Hit na miarę "BrzydUli”?

  ...dorobku ma właśnie historię „BrzydUli”. Również obsada wydaje się znajoma – obok Filipa Bobka zobaczymy Dorotę Pomykałę i... Julię Kamińską! Jednak to nie ona będzie główną bohaterką. W roli...

 • Koniec "Brzyduli Betty"

  Czwarty sezon amerykańskiego serialu "Brzydula Betty" będzie jego ostatnim - zadecydowali szefowie stacji ABC.

Zdjęcia na temat: o brzyduli
 • Marek i Paulina z "BrzydUli"
Wideo na temat: o brzyduli
 • Victoria Beckham w "Brzyduli Betty"

  Gościnny występ znanej gwiazdy, Victorii Beckham w serialu "Brzydula Betty".

 • Cudowne lato

  Miłość jest ślepa i nie ma też wątpliwości, że na każdego gdzieś czeka druga połówka pomarańczy. Co jednak, gdy strzała Amora trafia w serca dwóch mężczyzn, a obiektem ich westchnień staje się... miejscowa brzydula - Kitka (Helena Sujecka)? W tej pełnej czarnego humoru komedii dowiemy się, czego trzeba, żeby poderwać "niełatwą" dziewczynę. O jej względy rywalizować będą: Rudy (Cezary Łukaszewicz) i Konrad (Antoni Pawlicki), którzy pracują dla konkurencyjnych firm pogrzebowych. Nad wyborem...

 • "Na Wspólnej": Julia Kamińska o serialu

  Julia Kamińska dołączyła do obsady serialu "Na Wspólnej". Kogo zagra i jak jej bohaterka wpłynie na losy innych postaci? Gwiazda "Brzyduli" i "Singielki" zdradza nam te sekrety.

Dyskusje na temat: o brzyduli