• Informacje na temat:

  o dojrzewaniu

Artykuły na temat: o dojrzewaniu
 • "Na Wspólnej": Trudne dojrzewanie

  Tosia znów zamieszka u Hofferów.

 • "Duży zeszyt": Przyspieszone dojrzewanie

  Już od 7 listopada w polskich kinach pojawi się najlepszy film Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach oraz węgierski kandydat do Oscara - "Duży zeszyt" w reżyserii Jánosa Szásza.

 • "Szaleństwo Majki Skowron": Ból dojrzewania

  Choć tytułową postacią była Majka, to tak naprawdę głównym bohaterem serialu stał się Ariel. To przede wszystkim jego emocje i rozterki stanowiły kanwę produkcji.

 • "Wielka Szóstka" : Ofensywa nerdów

  "Wielka Szóstka" Dona Halla i Chrisa Williamsa to typowe "origin story": opowieść o narodzinach grupy superbohaterów, o dojrzewaniu do odpowiedzialności i chrzcie bojowym.

 • Piotr Fronczewski długo dojrzewał do tej decyzji

  Piotr Fronczewski (71 l.) po samotnej wyprawie do Europy obiecał żonie, że sprzeda ukochany motocykl.

 • "Eden": Daft Punk, seks i narkotyki

  "Eden" Mii Hansen-Love to film o dojrzewaniu, beztroskich latach młodości i prawdziwej pasji - muzyce, która nadaje sens wszystkiemu. Polski dystrybutor zaprezentował 4 fragmenty obrazu.

 • Natalia Kukulska nie radzi sobie z dojrzewaniem syna? Jest jej ciężko!

  Syn Natalii Kukulskiej (42 l.) jest już dorosły i w jego życiu zachodzą zmiany, z którymi wokalistka nie do końca może sobie poradzić. Dla niej wciąż jest małym dzieckiem!

 • "Dziewczyny" : Za dużo miłości

  "Dziewczyny" Stuarta Murdocha nie mają nic wspólnego z bezczelnymi i pewnymi siebie nowojorskimi "Dziewczynami" Leny Dunham. Reżyserski i scenopisarski debiut założyciela zespołu Belle & Sebastian to subtelna muzyczna ballada o dojrzewaniu na brytyjskich przedmieściach i o neurozach, które można przekuć w twórcze inspiracje.

 • Sztuka dojrzewania

  Do szpitala trafia nauczycielka chemii w prywatnym liceum, Palkowska. Funkcjonariusze zabezpieczają ślady na jej samochodzie, który został zniszczony na...

 • Zawadiacki apel o miłość do życia

  27 marca na ekrany polskich kin wejdzie komediodramat "Była sobie dziewczynka" w reżyserii Marka Monheima. To ciepła historia o trudach i urokach okresu dojrzewania.

Zdjęcia na temat: o dojrzewaniu
Wideo na temat: o dojrzewaniu
 • Tomasz Karolak: wyzwania dojrzewania

  Tomasz Karolak o nowych rodzicielskich wyzwaniach, jakie staną przed Natalią i Ludwikiem Boskimi w trzecim sezonie "rodzinki.pl". Nie trzeba dodawać, że sprawcami tych perypetii będzie trójka dojrzewających pociech...

 • Mała matura 1947

  Ciepła i niepozbawiona humoru opowieść o dojrzewaniu w pierwszych burzliwych latach powojennej Polski. Film w reżyserii Janusza Majewskiego ("C.K. Dezerterzy", "Zaklęte rewiry") z udziałem plejady gwiazd (Marek Kondrat, Olgierd Łukaszewicz, Marian Opania, Wiktor Zborowski, Agnieszka Michalska, Artur Żmijewski, Wojciech Pszoniak, Sonia Bohosiewicz) i utalentowanych debiutantów (Adam Wróblewski, Dawid Kot, Mikołaj Jodliński, Adam Zduńczyk). Podobnie jak w "Stowarzyszeniu umarłych poetów" Petera...

 • Maciej Musiał dojrzewa i... budzi grozę!

  Oglądając trzeci sezon "rodzinki.pl", widzowie przekonają się, że Tomek Boski (Maciej Musiał) dojrzał i jest stały w uczuciach. Będą również świadkami mrożących krew w żyłach sytuacji, które nasz bohater spowoduje jako świeżo upieczony kierowca!

 • Płynące wieżowce

  "Płynące wieżowce" to współczesna, uniwersalna historia o dojrzewaniu, poszukiwaniu własnej tożsamości oraz akceptacji siebie i innych. Film o bardzo mocnym ładunku emocjonalnym. Porusza temat, który przełamuje tabu i budzi kontrowersje. Główny bohater - Kuba (Mateusz Banasiuk) to młody chłopak, który mieszka razem z matką (Katarzyna Herman) i swoją dziewczyną, Sylwią (Marta Nieradkiewicz). Z pozoru życie Kuby wydaje się jasne i poukładane. Mieszka z dziewczyną, którą kocha, studiuje na...

Dyskusje na temat: o dojrzewaniu
 • Re: Specjalistki od "momentów"

  Maria Probosz nie grała w żadnym "Dojrzewaniu" .... film nosił tytuł "Czas Dojrzewania" Douczcie się,a nie wypisujcie bzdur..

 • Re: Specjalistki od "momentów"

  Drugie zdjęcie podpisane:"Maria Probosz w "Dojrzewaniu" Otóż nie ma takiego filmu drogi niedouczony redaktorze. Maria Probosz zagrała w filmie "Czas dojrzewania".

 • Re: Nowa dziewczyna Tomka!

  miedzy 15 a 16 rokiem życia jest wieksza różnica nż niektórym mogłoby sie zdawać. Mówimy tu o dojrzewaniu fizycznym i psychicznym. A z resztą jak dzieciom pozwalacie i co im do głowy pchacie tak potem macie. Dzieci robią dzieci. Żenada.