• Informacje na temat:

  o.j. simpson

Artykuły na temat: o.j. simpson
 • Serial "American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona" w Polsce już od 3 lutego

  Najnowsza produkcja twórców "American Horror Story" opowiada o głośnej sprawie amerykańskiego futbolisty O.J. Simpsona. Polscy widzowie zobaczą serial na kanale FOX dzień po amerykańskiej premierze.

 • Złote Globy 2017: Pięć nominacji dla serialu "American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona"

  Serial "American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona" otrzymał najwięcej, aż 5 nominacji do przyszłorocznych Złotych Globów. Poza szansą na statuetkę w kategorii najlepszy miniserial (lub film telewizyjny) o Złoty Glob rywalizować będzie też aktorski kwartet produkcji z Johnem Travoltą na czele.

 • John Travolta w serialu z Kevinem Hartem

  ...popularny komik Kevin Hart. Partnerować mu będzie John Travolta, który powraca do telewizji. Poprzednio wcielał się w postać prawnika Roberta Shapiro w serialu "American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona".

 • Emmy 2016: Znamy zwycięzców

  Zgodnie z przewidywaniami twórcy seriali "Gra o tron" i "American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona" mieli najwięcej powodów do radości podczas tegorocznej gali wręczenia nagród Emmy.

 • Zabił byłą żonę, zagra w serialu?

  Niedawno świat obiegła wiadomość, że w serialu "Jeden gniewny Charlie", emitowanym na kanale Comedy Central najprawdopodobniej gościnnie pojawi się sam O. J. Simpson.

 • 23 nominacje do Emmy dla "Gry o tron"

  Podobnie jak w roku ubiegłym, "Gra o tron" jest faworytem amerykańskich nagród Emmy. Nominacje dla najlepszych seriali i programów telewizyjnych ogłoszono 14 lipca, a produkcja HBO uzyskała ich aż 23. Jedną szansę na złotą statuetkę mniej ma serial biograficzny "American Crime Story: Sprawa O.J. Simpsona”. Rozstrzygnięcia poznamy 18 września.

 • "Zabójstwo Versace: American Crime Story" wzbudza kontrowersje

  Jeden z najbardziej rozchwytywanych serialowych producentów Ryan Murphy nie unika podejmowania trudnych tematów. "Glee", siedem sezonów "American Horror Story", "Konflikt: Bette i Joan", czy pierwsza odsłona "American Crime Story", poświęcona głośnej sprawie O.J. Simpsona - bez względu na tematykę Murphy’emu za każdym razem udaje się zaskoczyć widzów. Nie inaczej jest przy okazji drugiego sezonu...

 • W piątek, 16 stycznia, w małej mieścinie Santa Maria w Kalifornii rozpoczyna się proces Michaela Jacksona, oskarżonego o molestowanie seksulane 12-letniego chłopca. Zapowiada się największy medialny spektakl sądowy od czasu rozprawy przeciwko O.J. Simpsonowi w 1995 roku. Wiadomo już, że w pierwszym dniu przesłuchań Jackson nie przyzna się do winy.

 • 2005: Śluby, rozwody, narodziny

  ...popowych gwiazdek Jessiki Simpson i Nicka Lachey'a, którzy niedawno prowadzili telewizyjne reality show pod tytułem... "Nowożeńcy". Dużo więcej było jednak radości, a to za sprawą licznych pociech...

 • "Terminator": Rola w cenie lunchu

  ...tytułowego robota-zabójcę zagra O.J. Simpson, a Schwarzenegger wcieli się w Kyle'a Reese'a, który ma powstrzymać go przed zgładzeniem Sary Connor. Reżyser zauważył jednak, że to postać cyborga, a nie...

Zdjęcia na temat: o.j. simpson
Wideo na temat: o.j. simpson
Dyskusje na temat: o.j. simpson