• Informacje na temat:

  o nergalu

Artykuły na temat: o nergalu
 • Doda o Nergalu: To zły człowiek

  W kawalerce Łukasza Jakóbiaka najpierw pojawił się Nergal (35 l.). Niedługo potem rozebrała się u niego i zażyła kąpieli (!) Doda (28 l.). Okazało się, że byli kochankowie mają zupełnie różne wizje tego, jak ich relacja może wyglądać w przyszłości...

 • Szymon Hołownia o Nergalu

  Prowadzący "Mam talent" i publicysta katolicki Szymon Hołownia w swoim felietonie krytykuje Adama "Nergala" Darskiego za "chamstwo, pogardę i agresję".

 • Łuszczykiewicz jedzie po Nergalu

  - Wydawało mi się, że jest kumatym chłopcem. Potem obejrzałem parę rzeczy i pomyślałem sobie, że może tak do końca nie jest - tak Wojtek Łuszczykiewicz podsumowuje udział Adama Darskiego w show "The Voice of Poland".

 • Biskup o Nergalu: Przychodzą siły zła

  Do porzucenia bierności oraz czynnego przeciwstawiania się złu, w nawiązaniu do występów Nergala w TVP, wezwał w sobotę ordynariusz sosnowiecki, bp Grzegorz Kaszak podczas pielgrzymki księży tej diecezji do sanktuarium w Czernej (Małopolska).

 • Doda o Majdanie, Nergalu i nowej płycie

  Podczas imprezy towarzyszącej otwarciu nowego klubu w Krakowie Doda opowiedziała o swoich wspomnieniach dotyczących tego miasta. Zdradziła także, że Nergal wraca do formy po przeszczepie.

 • Prokurator o Nergalu: Było przestępstwo!

  Gdyńska Prokuratura Rejonowa wniosła we wtorek do sądu apelację od wyroku uniewinniającego Adama 'Nergala' Darskiego od zarzutu znieważenia uczuć religijnych.

 • Tak Doda obraża polskie gwiazdy

  Dwutygodnik "Party" zrobił ranking mistrzów ciętej riposty wśród polskich gwiazd. Niespodzianek nie było. Na podium stanęli kolejno: Karolina Korwin-Piotrowska, Kuba Wojewódzki i Doda. Pierwsze miejsce piosenkarka zawdzięcza takim oto wypowiedziom: O Nergalu: "Ludzie potrafią udawać uczucia i wykorzystywać innych jak trampolinę w swoich interesach". O Justynie Steczkowskiej: "No ta to ma nos...

 • Doda cały czas przy Nergalu

  Doda opiekuje się przebywającym w szpitalu narzeczonym Nergalem. Jak zdradza osoba z otoczenia gwiazdy, piosenkarka "przychodzi do szpitala rano, a wychodzi późno w nocy".

 • Doda o sylwestrze: Nie będę szczęśliwa

  Dorota wystąpi na placu Konstytucji w Warszawie. Na scenie pojawi się trzy razy i zaśpiewa m.in. przeróbkę hitu Van Halen "Ain't Talkin' 'bout Love". Myślami jednak cały czas pozostanie przy chorym na białaczkę Nergalu. "Z pewnością w tej jednej sekundzie mimo ogólnej atmosfery wesołości nie będę szczęśliwa. Zwłaszcza, że w ubiegłym roku, właśnie kilka chwil po północy, Adam mi się oświadczył. To...

 • Kuba o Dodzie i Nergalu!

  Kuba Wojewódzki komentuje związek Dody z Adamem 'Nergalem' Darskim.

Wideo na temat: o nergalu
 • Doda o Majdanie, Nergalu i nowej płycie

  Podczas imprezy towarzyszącej otwarciu nowego klubu w Krakowie Doda opowiedziała w rozmowie z Interia.tv o swoich wspomnieniach dotyczących tego miasta. Zdradziła także, że Nergal wraca do formy po przeszczepie.

Dyskusje na temat: o nergalu