• Informacje na temat:

  o przedszkolu

Artykuły na temat: o przedszkolu
 • "Barwy szczęścia": Awantura w przedszkolu!

  Dyrektorka przedszkola, do którego uczęszcza Majka (Pola Żak), odmówi Sabinie (Barbara Kurzaj) wydania córki. - Pani jest pijana! - powie Tomalowej, gdy ta zjawi się po dziewczynkę, po czym... wezwie policję.

 • "Na Wspólnej" bez Kingi? Ilona Wrońska planuje podróż!

  - W końcu spełnimy swoje marzenia! - mówi z entuzjazmem Ilona Wrońska, która wraz z mężem Leszkiem Lichotą i dziećmi planuje długą podróż. Czy to oznacza również zmiany w życiu jej bohaterki Kingi z serialu "Na Wspólnej"?

 • Andrzej Deskur nie miał pracy i musiał zatrudnić się w przedszkolu

  Jeszcze nie tak dawno martwił się losem dwóch córek z pierwszego małżeństwa: Heleny i Antoniny. Aktor Andrzej Deskur (45) długo nie dostawał propozycji zawodowych. A na utrzymaniu ma także Hanię, córeczkę z obecnego małżeństwa... Nie mogąc bezczynnie czekać, podjął pracę w... przedszkolu. Uczył dzieci recytowania wierszy i występowania na scenie. Praca ta dawała mu wiele radości i satysfakcji...

 • "Mali giganci": Zmagania kilkuletnich artystów

  12 lutego w Warszawie odbyła się prezentacja najnowszej ramówki telewizji TVN. Wiosną na antenie stacji zobaczymy m.in. program "Mali giganci", show, w którym to dzieci będą prezentować swoje artystyczne talenty.

 • "Na Wspólnej": Dramat w przedszkolu Ignasia!

  Trudno sobie wyobrazić większą krzywdę niż ta wyrządzona przez dorosłego bezbronnemu dziecku. Już dziś w "Na Wspólnej" poznamy brutalną prawdę o tym, dlaczego Ignaś ostatnio tak dziwnie się zachowuje! Po spotkaniu z psychologiem chłopczyk wyznaje swojej mamie, co zrobiono mu w przedszkolu... Kinga i Michał są wstrząśnięci!

 • Najbardziej znana babcia w Polsce

  W tym roku nie spędzę Dnia Babci ze swoimi wnukami - przyznaje Teresa Lipowska, aktorka grająca najbardziej znaną babcię w Polsce w serialu "M jak miłość".

 • "Na dobre i na złe": W Leśnej Górze… jak w przedszkolu?

  ...w przedszkolu... Stwarza najwięcej problemów, ale za to wszyscy go pamiętają!

 • Indila na pierwszym koncercie w Polsce (Spring Love Festival)

  22 maja w Warszawie odbędzie się pierwsza edycja Spring Love Festival. Główną gwiazdą będzie francuska wokalistka Indila, która w 2014 roku sprzedała najwięcej płyt w naszym kraju.

 • Skrzynecka już rezerwuje córce miejsce w przedszkolu

  ..."Kasia poprosiła koleżankę, która mieszka niedaleko niej na Mokotowie, by zorientowała się, czy w pobliskim przedszkolu są miejsca" - zdradza "Rewii" znajoma aktorki. Placówka, do której pani Kasia chce zapisać swoją małą pociechę, słynie z dobrej opieki. Aktorka chce zarezerwować miejsce dla swojej córeczki odpowiednio wcześnie. Alikia Ilja jest oczkiem w głowie rodziców. Dziewczynka przyszła...

 • 45 lat "Ulicy Sezamkowej"

  Słynna "Ulica Sezamkowa" - najdłużej w historii telewizji nadawany program dla dzieci - zadebiutowała 45 lat temu, w listopadzie 1969 roku. I choć wciąż bawi w nim i uczy wiele postaci znanych od samego początku, wiele się też w programie zmieniło.

Zdjęcia na temat: o przedszkolu
Wideo na temat: o przedszkolu
 • "Na Wspólnej": Michał Mikołajczak: Na Wspólnej jest już pełnoletnie, a ja dopiero w przedszkolu!

  Michał Mikołajczak o jubileuszu "Na Wspólnej" i nowym obliczu swojego bohatera - Darka.

 • "Strażacy", odcinek 8.

  Adam jest przesłuchiwany. Prokurator chce ustalić, czy do wypadku doszło na skutek zbiegu niepomyślnych zdarzeń, czy może było to celowe działanie wymierzone w zdrowie, a nawet życie, ratownika. Maciek niespodziewanie pojawia się w przedszkolu. Próbuje znaleźć Kasię. Aneta nie chce mu powiedzieć, co się stało z dziewczyną. Boguś pokazuje żonie miejsce, gdzie może znajdować się ich mieszkanie

 • Kacper i Emma - najlepsi przyjaciele

  Emma niedługo będzie świętować swoje piąte urodziny. Jest przekonana o tym, że to już najwyższy czas, by mogła dostać od mamy wymarzonego psa. Kacper właśnie przeprowadził się z rodziną do nowego domu i pełen obaw czeka na początek nauki w przedszkolu. Pierwszą osobą, którą tam poznaje, jest właśnie Emma – to dzięki niej ten dzień nie będzie dla niego taki trudny i okaże się początkiem wielkiej przyjaźni. Kacper i Emma oraz ich pluszowi towarzysze – Leo i Pani Królik – spędzają ze sobą każdą...

Dyskusje na temat: o przedszkolu