• Informacje na temat:

  o rozwodzie

Artykuły na temat: o rozwodzie
 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska już układa sobie życie po rozwodzie!

  Kiedyś, gdy zaszła potrzeba, jak mantrę powtarzali słowa pocieszenia: „Nie przejmuj się, jesteśmy razem, nic nie jest w stanie nas złamać”. Dziś już wiedzą, że to nieprawda... Paulina Smaszcz-Kurzajewska i Maciej Kurzajewski właśnie się rozstali. Tak teraz wygląda życie gwiazdy po rozwodzie.

 • Aniston o rozwodzie z Pittem: "Nie jest to dla mnie bolesne"

  Choć od rozwodu Jennifer Aniston i Brada Pitta minie w tym roku 10 lat, media niezmiennie powracają do tego tematu. "Nie uważam, że jest to bolesne" - przyznała Aniston zapytana ponownie o rozwód z Pittem w ostatnim wywiadzie dla CBS Sunday Morning.

 • Barbara Bursztynowicz odniosła się do plotek o rozwodzie!

  Aktorka poślubiła swojego ukochanego czterdzieści trzy lata temu. W świecie show-biznesu, gdzie wiele gwiazd ma za sobą kilka rozwodów, to naprawdę długi staż. Choć para uchodzi za idealną, jakiś czas temu pojawiły się pogłoski o możliwym rozwodzie. Barbara Bursztynowicz postanowiła odnieść się do tej kwestii. "Temat rozwodu, jeśli się pojawił, to tylko w żartach. Nigdy nie myśleliśmy...

 • Grażyna Szapołowska i Paweł Potoroczyn: Oświadczyny w drugim dniu znajomości

  Byli razem siedem lat. Dopiero kilka lat po rozwodzie aktorka opowiedziała, dlaczego rozpadło się jej trzecie małżeństwo.

 • Miley Cyrus i Liam Hemsworth są już po rozwodzie!

  To definitywny koniec małżeństwa Miley Cyrus (27 l.) i Liama Hemswortha (30 l.)!

 • Ryszard Rynkowski: Po tylu latach mam pełne sale

  "To jest to małżeństwo, które ma 25 lat i jeszcze nie myślę o rozwodzie" - tak Ryszard Rynkowski podsumowuje swoją współpracę z autorem tekstów Jackiem Cyganem.

 • Joanna Liszowska: Były mąż wyjawił prawdę o rozwodzie! Sensacyjne wieści

  Joanna Liszowska (41 l.) i Ola Serneke (47 l.) długo nie komentowali swojej decyzji o rozwodzie. Nikt nie wiedział, co takiego stało się w ich małżeństwie, że postanowili się rozstać. Teraz były mąż aktorki przerwał milczenie i wyjawił całą prawdę o rozstaniu.

 • Watts, Murray i McCarthy w rewelacyjnej komedii

  Trójka doskonałych aktorów na planie i świetny scenariusz to, jak się okazuje, przepis na rozrywkę najwyższej klasy. W filmie "Mów mi Vincent" (w kinach od 14 listopada) spotkały się takie tuzy ekranu, jak laureat Złotego Globu Bill Murray, Melissa McCarthy oraz nominowana do Oscara Naomi Watts.

 • Jack Osbourne już po rozwodzie!

  Jack Osbourne (33 l.) i jego żona, Lisa Stelly (32 l.), oficjalnie przestali być małżeństwem!

 • "Mów mi Vincent": Bill Murray śpiewa Boba Dylana

  Zanim do kin trafi nowy film Billa Murraya "Mów mi Vincent", możemy zobaczyć (i posłuchać), jak gwiazdor śpiewa przebój Boba Dylana "Shelter from the Storm". Czy "wykon" ten okaże się przebojem na miarę "More Than This" z filmu "Między słowami"?

Zdjęcia na temat: o rozwodzie
 • Ostrowska: Już zapomniała o rozwodzie?
 • Ostrowska: Już zapomniała o rozwodzie?
Wideo na temat: o rozwodzie
 • Justyna Żyła o rozwodzie Dominiki Tajner-Wiśniewskiej

  Justyna Żyła o rozwodzie Dominiki Tajner-Wiśniewskiej

 • Chłopak z sąsiedztwa

  Krótko po rozwodzie nauczycielka Claire Peterson (Jennifer Lopez) wdaje się w romans z nad wyraz dojrzałym nastolatkiem, Noah (Ryan Guzman), który właśnie wprowadza się do domu obok. Kiedy uświadamia sobie, że to co robi jest złe i zrywa romans, jest już za późno. Chłopak nie przyjmuje odmowy. Nakręca się spirala terroru. Jak się okazuje, socjopatyczny Noah ma za sobą trudną przeszłość. Wszelkimi sposobami osacza Peterson, próbując zrujnować jej karierę zawodową, "zaprzyjaźniając się" z jej...

 • Iwona Mazurkiewicz o traumie po stracie dziecka i rozwodzie!

  Iwona Mazurkiewicz o traumie po stracie dziecka i rozwodzie. Zobaczcie nagranie!

 • Pożądanie

  Zjawiskowo piękna Sophie Marceau oraz gwiazda filmu "Nietykalni" i zdobywca francuskiego Oscara François Cluzet w niebanalnej opowieści o spotkaniu dwojga obcych sobie ludzi, które przeradza się w fascynację od pierwszego wejrzenia. Elsa (Sophie Marceau) to utalentowana i odnosząca zawodowe sukcesy pisarka. Pierre (François Cluzet) jest żonatym i prowadzącym szczęśliwe życie rodzinne prawnikiem. Losy obojga przetną się, kiedy wspólny przyjaciel pozna ich ze sobą na ceremonii zamknięcia targów...