• Informacje na temat:

  o sablewskiej

Artykuły na temat: o sablewskiej
 • Mocne słowa Sablewskiej o pracy z gwiazdami!

  Przez swoje podopieczne Maja przeszła prawdziwą szkołę życia, a przede wszystkim, nauczyła poruszania się w świecie show-biznesu. Nie da się ukryć, że ta praca otworzyła jej drzwi do kariery. To dzięki niej prowadzi teraz swój program "Sablewskiej sposób na..." i stała się gwiazdą telewizji TVN Style. Jednak ta droga nie była usłana różami. Maja wspomina jak ciężka czasem może być współpraca...

 • Maja Sablewska: Mój program się sprawdził

  Moda zmienia życie moich bohaterek - mówi Maja Sablewska. Stylistka uważa, że "Sablewskiej sposób na modę" jest pierwszym w Polsce programem o modzie, który się sprawdził. Jej zdaniem kobietom podoba się ciepły, pozbawiony krytyki sposób, w jaki z nimi rozmawia.

 • Nowy wybranek Sablewskiej! Jak go poznała?

  Maja Sablewska (37 l.) nie ukrywała nigdy swoich problemów ani ze zdrowiem, ani ze związkiem z Wojtkiem Mazolewskim. Teraz gwiazda może pochwalić się zwycięstwem na obydwu płaszczyznach!

 • Nie płakałem po "X Factor"

  "Program 'X Factor' przechodzi do historii" - ujawnił na Facebooku Kuba Wojewódzki. Emisja kończy się zatem po czterech edycjach formatu, który mimo międzynarodowej renomy, w Polsce srodze rozczarował.

 • Maja Sablewska (36 l.) jest jedną z nielicznych celebrytek, które otwarcie mówią, że nie stronią od zabiegów poprawiających rysy twarzy, m.in. botoksu. Co więcej, była menadżerka Dody zachęca nawet inne kobiety, by nie bały się "majstrować" ze swoją urodą. Co do samego efektu, jaki osiągnęła przy pomocy specjalistów, w internecie zdania są podzielone. Jedno jest pewne - na przestrzeni kilku ostatnich lat jej twarz zmieniła się dosyć diametralnie. Podczas ostatniej imprezy modowej aż trudno...

 • Woda "przekąską" Sablewskiej

  Jednym ze sposobów Mai Sablewskiej na to, by być pełną energii, jest picie gorącej wody. "Ciepła woda jest jedną z moich 'przekąsek'" - przyznaje stylistka.

 • Wojtek Mazolewski już zapomniał o Mai Sablewskiej! Teraz chwali się nową ukochaną!

  Nie da się ukryć, że związek Wojtka Mazolewskiego (42 l.) i Mai Sablewskiej (38 l.) należał do jednych z bardziej burzliwych w polskim show-biznesie. Teraz jednak wygląda na to, że muzyk już zapomniał o celebrytce i jest zakochany po uszy w Katarzynie Zawadzkiej (35 l.).

 • Kuba ostro o Sablewskiej

  Kuba Wojewódzki i Michał Figurski w swoim radiowym programie bezlitośnie wyszydzili udział Mai Sablewskiej w programie "X Factor".

 • Program Majki Sablewskiej to niewypał! Koniec kariery w TVN?

  Od kilku sezonów Sablewska prowadzi w niszowym TVN Style program "Sablewskiej sposób na modę", gdzie pomaga Polkom. Załamane kobiety po przejściach przychodzą do niej, wypłakują się na kanapie(...). W "Sablewskiej sposób na..." słynna niania też przeprowadzała metamorfozy Polek, ale dodatkowo je odchudzała, wciskając suplementy diety od sponsora programu. Wyniki oglądalności dowodzą jednak, że Sablewska...

 • "X Factor": Zespół Sablewskiej odrzucony

  - Wygra ten, który mądrze wkupi się w łaski publiczności - przepowiadał przed pierwszym odcinkiem na żywo programu "X Factor" juror Kuba Wojewódzki. Widzowie najmniej głosów oddali na podopiecznych Mai Sablewskiej.

Zdjęcia na temat: o sablewskiej
Wideo na temat: o sablewskiej
 • Węgrowska nie wpuściła Sablewskiej do domu

  Iwona Węgrowska przeszła metamorfozę pod okiem Mai Sablewskiej. Czy jest zadowolona ze współpracy i zmiany? – Majka podeszła do tego tak profesjonalnie i spędziłam z nią dwa dni na planie – zdradza(...) Bellucci, polska Kim Kardashian, w ten klimat idziemy. Węgrowska w końcu oddała się w ręce Sablewskiej. Niestety, gdy Majka zdjęła jej doczepy i zaproponowała ścięcie włosów, pojawił się bunt

 • Agnieszka Orzechowska przeszła metamorfozę pod okiem Sablewskiej

  Maja Sablewska zaprosiła do swojego programu Agnieszkę Orzechowską, nazywaną „polską Angeliną”. Stylistka przeprowadziła jej metamorfozę. Jak przebiegała zmiana i co starały się zmienić w kontrowersyjnym wyglądzie Orzechowskiej? Czy modelka była zadowolona ze współpracy? – Jestem mile zaskoczona, nie wiedziałam, że Maja jest taką cudowną osobą – wyznała. Zobaczcie metamorfozę... (Dzień dobry TVN/x-news) Fot. Artur Hojny/EastNews

 • Nowa rola Sablewskiej

  Czym tym razem zajmie się Majka Sablewska?

Dyskusje na temat: o sablewskiej
 • Re: "M jak miłość" w Krakowie!

  ...A kim w zasadzie jest ta Mucha? Aktorką? Nie bo nic nie kończyła w tym kierunku.Ma jakiś konkretny zawód? Bo nic mi nie wiadomo na ten temat. Ciele brytka, wywindowana za goły tyłek? Nie wiem. To samo tyczy Sablewskiej niejakiej.....................Wie ktoś coś na ten temat?

 • Re: "Druga szansa": Maja Ostaszewska lubi grać... brzydule

  Jak dla kogoś kanonem piękna są panny w stylu Sablewskiej czy Dody i inne tego pokroju, to rozumiem..... Bardzo dobrego chirurga plastycznego mają, tylko bez wyobraźni, bo wszystkie zaczynają wyglądać tak samo...

 • Re: Grzech Fatmagül

  To nie Fatmy się czepiamy tylko scenarzystów:-) Główna bohaterka cały czas powtarza, że chce "żyć, zapomnieć i znowu kochać " A niewiele robi w tym kierunku. Zamknęła się w swojej wiejskiej skorupie i ani myśli z niej wyjść. Pewnie za kilka odcinków będzie wielkie bum i z poczwarki stanie się motylem 😂Prawie jak u Sablewskiej 😂A to przecież tak nie działa.