• Informacje na temat:

  o swoim facecie

Artykuły na temat: o swoim facecie
 • Magda Cielecka (46 l.) wraz ze swoim partnerem udzieliła wywiadu "Newsweekowi", w którym opowiedziała o... polskim antysemityzmie.

 • Agustin Egurrola: Uwielbiam czuć się facetem

  Agustin Egurrola to tancerz i choreograf, który bez żadnej pomocy wydeptał swoje ścieżki i osiągnął wielki sukces. Dzięki temu dziś ocenia innych. Pracę w "You Can Dance" traktuje bardzo odpowiedzialnie.

 • Sandra Kubicka została zdradzona przez kolejnego faceta?

  Sandra Kubicka popularność w Polsce zyskała dzięki udziałowi w "Tańcu z Gwiazdami", w którym doszła do półfinału. Gwiazda w trakcie trwania show bardzo chętnie pozowała do zdjęć ze swoim byłym partnerem. Uwielbiała też odpowiadać dziennikarzom o miłości, która ich łączyła.  Niestety, zakochani nie przetrwali próby czasu. Postanowiliśmy przypomnieć wywiad, który już pół roku temu dał nam do...

 • Anna Dereszowska: Jak wyrwać faceta w Halloween?

  Jak poderwać faceta w Halloween? To proste - wystarczy przetestować niezawodną metodę "na dynię". O skuteczności techniki, która zamienia kobiety w cukierki, a panów nakręca na łóżkowe psikusy, przekonuje czwarty teaser komedii "Dzień dobry, kocham cię".

 • Dorota Gardias o nowym facecie: "Szczęściem jest odnalezienie osoby odpowiedzialnej"

  Wygląda na to, że Dorota Gardias (34 l.) wreszcie odnalazła szczęście w miłości. O tym, że jest zakochana, mówi się już od dawna, ale dopiero teraz pogodynka postanowiła nieco więcej opowiedzieć o swoim związku z niejakim Krzysztofem.

 • Arkadiusz Janiczek: Zaczynam być sentymentalnym facetem

  13 lat grał w "Złotopolskich". Był przejmujący w "Placu Zbawiciela". Przedstawiamy portret Arkadiusza Janiczka.

 • Urszula Dudziak o nowym facecie: Kochamy seks. Jest nieodłączną częścią związku

  ...kolejne 20 lat nie była w stanie wymówić na głos jego nazwiska. Doskonałą terapią okazało się pisanie. Gwiazda wydała dwie książki, w których opowiada o swoim życiu. Planuje trzeci tom, poświęcony(...) się bezsilna. - Bogdan, kapitan żeglugi wielkiej, jest przyzwyczajony do rządzenia na statku, a ja do rządzenia w swoim - a teraz naszym - życiu. I znalazłam na to lekarstwo. Powtarzam jak mantrę...

 • Mirosław Baka: Miękkie kapcie

  Od ról twardych facetów przechodzi do ról facetów w... kapciach. W reżyserowanym przez Krystynę Jandę spektaklu "Raj dla opornych " Mirosław Baka gra Karola, który, będąc na przymusowej emeryturze postanawia wyjechać z żoną pod namiot. Premiera - 13 czerwca.

 • Britney Spears po raz pierwszy o nowym facecie!

  Piosenkarka, która wielokrotnie zawodziła się na swoich byłych partnerach, nie ustaje w poszukiwaniach tego jedynego. Obecnie jest związana z przystojnym modelem Samem Asgharim (22 l.), którego poznała na planie teledysku do swojej piosenki "Slumber Party". Początkowo gwiazda nie chciała opowiadać o swoim związku. Teraz jednak już otwarcie mówi o tym romansie. "Zaczęło się od krótkiej...

 • Tymon Tymański o Kubie Wojewódzkim: Nie ma przyjaciół

  Tymon Tymański szczerze ocenia swojego kolegę z radia, Kubę Wojewódzkiego.

Zdjęcia na temat: o swoim facecie
Wideo na temat: o swoim facecie
 • Zmiany u Agnieszki Kaczorowskiej. Nowe mieszkanie, nowy facet...

  Agnieszka Kaczorowska (25 l.) zaprosiła kamery do swojego nowego mieszkania, które – jak sama to określiła – jest miejscem, w którym odpoczywa. W pięknej kuchni nie musi nawet gotować, bo tym zajmuje się jej ukochany. Do tej pory aktorka raczej nie opowiadała o swoim nowym facecie. Teraz uchyliła trochę rąbka tajemnicy, a przy okazji odniosła się do plotek o jej rzekomych romansach. „Jak nie

 • Cleo zdradziła, jak poznała swojego faceta. To nie była miłość od pierwszego wejrzenia...

  Cleo (35 l.) po raz pierwszy zdecydowała się opowiedzieć w wywiadzie dla nas, jak poznała swojego partnera. Nie była to historia rodem z komedii romantycznej. Wiemy, że to ona musiała zawalczyć o niego!

 • Renata Wojewódzka wolałaby być facetem!

  Renata Kaczoruk-Wojewódzka uważa, że kobietom znacznie trudniej niż mężczyznom realizować swoje zawodowe plany. Są więc chwile, w których żona Wojewódzkiego chciałaby być facetem.

Dyskusje na temat: o swoim facecie
 • Re: "Nasza praca pomaga oswoić temat"

  A kogo to szokuje? Ja znam kilku gejów i jakoś nigdy nie miałem najmniejszych problemów z ich akceptacją. Normalne chłopaki, jak byliśmy z pracy na piwie to jeden zaczął opowiadać o swoim facecie i generalnie wyszło, że ma dokładnie takie same problemy jak każdy. A to z kim śpi to jego sprawa, grunt, że spoko gostek.

 • Re: Jak gwiazdy "Pierwszej miłości" spędzą tegoroczne święta?

  Czemu? Bo jeśli chodzi o Pawła, to fajny gość- sam oddał nerkę Arturowi, nie robi innym problemów swoim życiem, wesoły i utrzciwy. A jeśli piszesz, to jako o aktorze czyli Mikołaju- to nie dość, że pewnie go nie znasz, to do tego masz złe zdanie o facecie tylko z powodu medialnej nagonki na to że chciał być szczęśliwy w nowym związku a nie szkodzić dzieciom i sobie udając fajną rodzinkę..