• Informacje na temat:

  o szpaku

Artykuły na temat: o szpaku
 • Sensacyjne wieści o Michale Szpaku! Tak szybko?

  Jak donosi "Super Express", Michał Szpak (27 l.) jest już milionerem. A przecież dopiero co walczył o wygraną w jednym z muzycznych show...

 • Pavlović o Józefowiczu i Szpaku

  Skład jury "Tańca z gwiazdami" zmienił się, ale "Czarna Mamba", czyli Iwona Pavlović jest niezastąpiona. W tej edycji, podobnie jak w poprzednich, jest bardzo surową jurorką.

 • Działacz PiS Włodzimierz Nowak o Michale Szpaku: Czym wy się zachwycacie? To wstyd!

  Po konkursie Eurowizji na Facebooku głos zabrał działacz PiS Włodzimierz Nowak, zarzucając Michałowi Szpakowi promowanie szatana. Przy okazji zapytał: To Michał czy Michałowa?

 • Madox o Szpaku: Łączy nas tylko makijaż

  Marcin "Madox" Majewski ma już dość porównań do Michała Szpaka i podkreśla, że wcale nie są podobnymi artystami.

 • Kozyra ostro o Szpaku i Brodce

  Robert Kozyra nie zostawia suchej nitki na polskim show-biznesie. Uważa, że nasi artyści są kapryśni, ich menedżerowie nieudolni, a Polacy słuchają tylko muzycznej sieczki.

 • O miłości każdego dnia

  We wrocławskich Kuźnikach powstał teledysk do utworu "Każdego dnia", promującego solową płytę wokalisty Natural Dread Killaz - Mesajah.

 • Dantejskie sceny w szkole. Chcieli pobić Michała Szpaka! "Zaraz ci wyje***ę"

  .... Tutaj nauczyciele wymusili na Szpaku zmycie makijażu. Musiał się podporządkować, jednak... "Ręce miałem zaciśnięte w pięści, żeby nie widać było lakieru" - śmieje się. Jak było w domu rodzinnym...

 • Warsaw Shore Factor

  Czwarta edycja "X Factor" reklamowana jest spotem, który nie pozostawia złudzeń: szykuje się kolejny celebrycki cyrk, niemający wiele wspólnego z szukaniem i promowaniem talentów.

 • Michał Szpak obraża kolegów z branży?!

  Kilka dni temu długowłosy wokalista niespodziewanie wygrał preselekcje do Eurowizji. Dzięki konfliktowi z Edytą Górniak i fanami Margaret o Szpaku wciąż jest głośno i wiele wskazuje na to, że będzie tak przez dłuższy czas, a przynajmniej do występu w Sztokholmie. Michał cieszy się aktualnie sporym zainteresowaniem mediów, co skrzętnie wykorzystuje. W natłoku wypowiadanych słów chyba zapomniał...

 • Michał Szpak debiutuje

  Po zakończeniu występów w "Tańcu z gwiazdami" Michał Szpak, finalista programu "X Factor", zajął się promowaniem swojej muzyki. Na 13 grudnia wyznaczono datę premiery debiutanckiego mini albumu "XI".

Wideo na temat: o szpaku
 • Robert Kozyra ostro o Szpaku!

  Robert Kozyra wyznał, że nie interesuje go to, co będzie działo się na tegorocznej Eurowizji. Dziennikarz stwierdził, że prezentowana na tej imprezie muzyka jest wątpliwej jakości. - Za bardzo mnie nie interesuje czy będzie w tym roku kobieta z brodą czy ktoś inny - podkreślił. Kozyra przyznał także, że Michał Szpak nie byłby dobrym reprezentantem Polski. - Nie wiem czy cokolwiek interesującego sobą reprezentuje. Wiemy tyle, że ma długie włosy i maluje paznokcie - dodał. Kozyra wypowiedział...

Dyskusje na temat: o szpaku