• Informacje na temat:

  o wyborach

Artykuły na temat: o wyborach
 • Trudne wybory

  Porwana córka członka rady miasta _ Anna Zarzycka zostaje znaleziona martwa. Podejrzenie pada na kontrkandydata jej ojca w wyborach samorządowych. Wkrótce...

 • Katarzyna Bujakiewicz startuje w wyborach samorządowych

  Gwiazda serialu "Lekarze", Katarzyna Bujakiewicz, będzie kandydowała w zbliżających się wyborach samorządowych. Aktorka chce być radną Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.

 • Wybory prezydenckie: Szymon Hołownia i Rafał Trzaskowski w drugiej turze? Oto prawda

  Według sondażu Kantar Polska dla Faktów TVN 51 proc. Polaków w wyborach głosowałoby na Andrzeja Dudę, 17 proc. na Szymona Hołownię, 11 proc. na nowego kandydata PO Rafała Trzaskowskiego. 6 proc. wybrałoby Władysława Kosiniaka-Kamysza, 5 proc. Krzysztofa Bosaka, a 3 proc. Roberta Biedronia. Z kolei według badania United Surveys dla RMF FM i "Dziennika Gazety Prawnej" Trzaskowski może liczyć...

 • Paweł Kukiz zostanie radnym!

  Paweł Kukiz uzyskał świetny wynik w wyborach do Sejmiku Dolnośląskiego. Wszystko wskazuje na to, że wokalista uzyska mandat radnego.

 • Marta Manowska doceniona. I to tuż po wyborach!

  Marta Manowska (35 l.) nie kryje radości. Została w szczególny sposób doceniona. I to świeżo po wyborach parlamentarnych.

 • Po ponad dwudziestu latach Zygmunt Chajzer wraca do roli współgospodarza finału najbardziej prestiżowego konkursu w Polsce. Razem z Agnieszką Popielewicz, Krzysztofem Ibiszem i Pauliną Sykut-Jeżyną poprowadzi 25. galę finałową Miss Polski.

 • Wybory 2019: Agata Duda zadała szyku! Co za kreacja!

  Agata Kornhauser-Duda (47 l.) towarzyszyła mężowi podczas wizyty w lokalu wyborczym. Para prezydencka oddała swój głos w wyborach parlamentarnych. Na głosowaniu pierwsza dama zaprezentowała ciekawą kreację.

 • Nohucki "Syn marnotrawny": To nie ma związku z wyborami

  Na naszych stronach możecie zobaczyć teledysk "Syn marnotrawny" projektu Nohucki, za którym stoi Bzyk, lider Wu-Hae, znany także z Sztajemki i Grubych Ryb.

 • Doda zdradziła na kogo odda swój głos w wyborach prezydenckich. Andrzej Duda boleśnie skrytykowany!

  Doda (36 l.) zdążyła nas już przyzwyczaić do swoich kontrowersyjnych wypowiedzi. Piosenkarka zawsze szczerze mówiła, co myśli, nie przejmując się krytyką ze strony kolegów z branży i władz. Właśnie zdradziła, na kogo zagłosuje w najbliższych wyborach. Andrzej Duda (48 l.) nie będzie zadowolony z tak bezlitosnej krytyki.

 • Wybory 2014: Grabaż zadowolony z przegranej Ryszarda Grobelnego

  "Poznaniacy powiedzieli dość marazmowi, kunktatorstwu i chowaniu łba w piasek" - napisał na Facebooku mieszkający w Ponzaniu Krzysztof "Grabaż" Grabowski, lider Strachów na Lachy i Pidżamy Porno.

Zdjęcia na temat: o wyborach
Wideo na temat: o wyborach
 • Iwona Węgrowska nie będzie brała udziału w wyborach prezydenckich!

  Iwona Węgrowska teoretycznie nigdy nie wypowiada się na tematy polityczne, jednak specjalnie dla nas zrobiła wyjątek. Podczas przemiłej rozmowy artystka zdradziła, że nie będzie brała udziału w wyborach prezydenckich. Zobaczcie nagranie!

 • Dla ciebie wszystko

  Dawson (james Marsden) i Amanda (Michelle Monaghan) byli kiedyś szaleńczo zakochanymi w sobie nastolatkami. Ich drogi rozeszły się jednak w burzliwych okolicznościach. Po 20 latach dawni kochankowie spotykają się na pogrzebie najlepszego przyjaciela. Wraz ze wspomnieniami wraca pożądanie, ale powody, przez które kiedyś się rozstali, są wciąż żywe... Niezwykła historia miłosna o pierwszej miłości i o wyborach, których musimy dokonywać, dążąc do szczęścia.

 • Marietta Witkowska: będę brała udział w wyborach prezydenckich!

  Marietta Witkowska z "Hotelu Paradise" podczas rozmowy z nami zdradziła, że zamierza brać udział w wyborach prezydenckich. Gwiazda oddać głos na kandydata, którego wskaże jej ojczym, bo bardzo mu ufa w tych sprawach. Zobaczcie nagranie!

 • Druga szansa

  Andreas (Nikolaj Coster-Waldau, gwiazda serialu ,,Gra o tron'') jest detektywem i ma poukładane życie - dobra praca, piękny dom z widokiem na morze, piękna żona Anna (Maria Bonnevie - "Księga Diny'') i nowo narodzony synek. Pewnego dnia wraz ze swoim partnerem, a zarazem przyjacielem, Simonem ( Ulrich Thomsen - "W lepszym świecie'') zostaje wezwany do patologicznej rodziny. Wkrótce ta interwencja wywróci jego życie do góry nogami i Andreas stanie przed moralnymi wyborami, z których żaden nie...

Dyskusje na temat: o wyborach