• Informacje na temat:

  obama córki

Artykuły na temat: obama córki
 • Michelle Obama wyjawiła całą prawdę o swoich ciążach! Wstrząsające wyznanie!

  Michelle Obama (54 l.) była jedną z bardziej lubianych pierwszych dam USA. Ostatnio zdobyła się naprawdę intymne wyznanie, które wstrząsnęło mediami.

 • Co PSY usłyszał od Obamy?

  Koreański gwiazdor popu PSY zdradził, o czym rozmawiał z prezydentem USA podczas bożonarodzeniowego spotkania w Białym Domu.

 • Barack Obama i Michelle rozwodzą się?! Szokujące doniesienia!

  Barack Obama (55 l.) i jego żona Michelle (53 l.) wcale nie tworzą szczęśliwego małżeństwa? Od jakiegoś czasu w mediach spekuluje się na temat problemów trawiących ich związek. Z najnowszych doniesień wynika, że rozwód jest tuż-tuż…

 • Jonasowie dla córek prezydenta

  Fajnie jest być córką prezydenta - na jednej z wielu imprez związanych z inauguracją rządów Baracka Obamy dla jego nastoletnich córek zagrają m.in. Jonas Brothers, Miley Cyrus i Demi Lovato.

 • Tak córka prezydenta Obamy świętowała 18. urodziny!

  Malia Obama urządziła imprezę urodzinową w jednym z klubów w Amsterdamie. Bawiła się do białego rana!

 • Matt Damon: Buntownik, ale domator

  Odwiedza prezydenta, dba o środowisko, kręci świetne filmy i wychowuje cztery córki. Ideał mężczyzny z burzliwą przeszłością!

 • Córka Baracka Obamy w wakacje będzie pracować!

  Malia Obama (17 l.) w wakacje nie zamierza się byczyć i nic nie robić. Właśnie zaczęła staż na planie popularnego serialu!

 • Córka Robina Williamsa złożyła hołd swojemu ojcu

  25-letnia Zelda, córka zmarłego aktora Robina Williamsa, opublikowała w internecie wzruszający fragment "Małego Księcia", którym składa hołd swojemu ojcu.

 • Piękna córka Izabelli Scorupco

  Izabella Scorupco w połowie lat 90. związana była z Mariuszem Czerkawskim. Chociaż małżeństwo trwało tylko dwa lata, to na zawsze połączyła ich miłość do córki. Po rozwodzie aktorka wyjechała do Szwecji i to właśnie tam początkowo wychowywała się Julia Scorupco.    W 2003 roku Izabella Scorupco poślubiła Amerykanina Jeffreya Reymonda i razem z córką przeprowadziła się do Stanów. W 2003 roku na...

 • Schudła 27 kilogramów: Ćwiczenia i sałata

  Beyonce wystarczyło pięć miesięcy, by po narodzinach córki Blue Ivy wrócić do dawnej formy. Podczas pierwszego po macierzyńskim urlopie koncertu w Atlantic City, wokalistka zaprezentowała nienaganną figurę, którą zawdzięcza ciężkiej pracy i jedzeniu sałaty.

Zdjęcia na temat: obama córki
Wideo na temat: obama córki
 • Poltergeist

  Podmiejski dom rodziny Bowenów opanowują złe duchy. Po zniknięciu córki domownicy jednoczą siły, by ją odzyskać.

 • W ukryciu

  Radom, czasy hitlerowskiej okupacji. Pewien fotograf (Krzysztof Stroiński) próbuje wraz ze swoją córką, wrażliwą wiolonczelistką Janiną (Magdalena Boczarska), jakoś przetrwać w niełatwej rzeczywistości. Ku zaskoczeniu córki, ojciec decyduje się ukrywać w ich domu młodą Żydówkę, Ester (Julia Pogrebińska). Stopniowo między kobietami tworzy się specyficzna więź, dzięki której nieco łatwiej jest im poradzić sobie z trudną sytuacją. Gdy ojciec nieszczęśliwie pada ofiarą "łapanki", dwie bohaterki...

 • Mildred Pierce

  Mini-serial w 5. częściach w reżyserii nominowanego do Oscara Todda Haynesa z Kate Winslet w roli głównej. Zapłaciła wszystkim, by zdobyć wszystko. Jednak dla Mildred Pierce gra jest warta poświęceń. Jako zmagająca się z rzeczywistością doby Wielkiego Kryzysu samotna matka z Los Angeles, Mildred stara się spełnić oczekiwania swojej najstarszej córki Vedy (Evan Rachel Wood), wbrew presji społecznej i zdradom kolejnych kochanków. Niezwykłe epickie dzieło filmowe.