• Informacje na temat:

  obecna wokalistka varius manx

Artykuły na temat: obecna wokalistka varius manx
 • Polskie wokalistki, które zaczynały karierę w latach 90. Jak się zmieniły?

  ...uważana za najważniejszą - wokalistka Varius Manx. To z nią zespół święcił największe triumfy i wylansował niezapomniane przeboje "Zanim zrozumiesz", "Piosenka księżycowa" czy "Pocałuj noc". Od 1996(...)". Zajęła drugie miejsce. Krótko po tym wydała debiutancki album "Dotyk", który okazał się największym sukcesem i zdobył status czterokrotnej platyny. Wokalistka cały czas jest obecna na scenie...

 • Co słychać u byłych wokalistek Varius Manx?

  Premiera nowej, znakomitej płyty Kasi Stankiewicz oraz całkiem nowej odsłony Anny Józefiny Lubienieckiej sprawiły, że postanowiliśmy się przyjrzeć, co obecnie porabiają byłe wokalistki grupy Varius Manx.

 • Dramat wokalistki Varius Manx

  O wypadku zespołu Varius Manx, który wydarzył się dwa lata temu, mówiła cała Polska. Samochód prowadził Robert Janson. "Na drodze były pyły z pola, które nawiał wiatr" - tłumaczyła tuż po wypadku(...) Varius Manx na dzień dzisiejszy nie przynosi praktycznie żadnych dochodów. Kiedy Monika wróci na scenę? Raczej nieprędko...

 • Tomek Lubert o wyborze Moniki Kuszyńskiej na Eurowizję: Zrobili jej krzywdę

  "Czym w naszym imieniu kierowała się TVP wybierając Monikę - litością?" - gitarzysta i kompozytor Tomek Lubert (niegdyś Virgin, obecnie Vision) skomentował decyzję TVP o wysłaniu na Eurowizję Moniki Kuszyńskiej.

 • Wokalistka Varius Manx odzyskuje czucie w nogach

  ...: paraplegia pourazowa, uszkodzony kręg TH10. Wokalistka przeszła głęboką depresję, z której wyjść pomogli jej bliscy. W końcu uwierzyła, że może wrócić do zdrowia i zdecydowała się na terapię za granicą(...) zrezygnowała z pracy, by opiekować się córką. Nie jest im łatwo. Mimo to wokalistka nie zamierza pozywać nikogo o odszkodowanie i dożywotnią rentę" - pisze tygodnik. Nie przetrwał niestety związek...

 • "Ja cię kręcę" RMF FM: Ewa Farna wybrała bohatera "Mam talent"

  Dziś (24 października) po godz. 20.30 w programie Poplista Plus Darka Maciborka słuchacze RMF FM usłyszą premierowo piosenkę nagraną przez Ewę Farną z trzecim finalistą konkursu "Ja cię kręcę", półfinalistą trwającej obecnie edycji "Mam talent" - Mateuszem Guzowskim. Tuż potem wideo ze studia będziecie mogli zobaczyć w Interii w tym niusie!

 • Anita Lipnicka w "Kulisach Sławy" pokazała męża i nowy dom

  Po wielkim sukcesie z zespołem Varius Manx, burzliwym związku z Johnem Porterem i kilku solowych projektach w życiu Anity Lipnickiej (42 l.) nadszedł czas na kolejne zmiany.

 • Najlepsze płyty 2014 roku wg recenzentów Interii

  Przed niektórymi płytami staraliśmy się ostrzegać, ale w 2014 roku ukazało się też sporo wydawnictw, które zostaną z nami na dłużej. Oto najlepiej oceniane płyty ostatnich 12 miesięcy przez recenzentów Interii.

 • Janson: Pomogła nam miłość do muzyki

  Zespół Varius Manx obchodzi w tym roku 20-lecie pracy artystycznej. Po kilkuletniej przerwie nagrywa płytę z nową wokalistką. Niebawem posłuchać go będzie można również na Life Festival w Oświęcimiu.

 • Varius Manx "Cudowne dni": Nowy hit czy popłuczyny?

  Znana z przebojów "Zanim zrozumiesz", "Piosenka księżycowa", "Zamigotał świat" czy "Tokyo" grupa Varius Manx wciąż próbuje utrzymać się na rynku.