• Informacje na temat:

  obecna zona krzysztofa ibisza

Artykuły na temat: obecna zona krzysztofa ibisza
 • Krzysztof Ibisz może liczyć w trudnych chwilach na byłą żonę! Pokazał wzruszające zdjęcie!

  Krzysztof. W komentarzach pod wpisem rozgorzała dyskusja na temat niezwykłej przyjaźni Ani i Krzysztofa. "Tego się nie zdarza że po rozstaniu można być przyjaciółmi. Przesyłam wyrazy współczucia. Znam to jak...

 • Po ponad dwudziestu latach Zygmunt Chajzer wraca do roli współgospodarza finału najbardziej prestiżowego konkursu w Polsce. Razem z Agnieszką Popielewicz, Krzysztofem Ibiszem i Pauliną Sykut-Jeżyną poprowadzi 25. galę finałową Miss Polski.

 • Krzysztof Ibisz opublikował zdjęcie z synem. Internauci zachwyceni: "Piękny"

  Anną Nowak-Ibisz. Obecną partnerką Ibisza jest Patrycja Madejska. *** Zobacz więcej materiałów:

 • Krzysztof Ibisz i kobiety

  Choć Krzysztof Ibisz nie wierzy do końca w przyjaźń między kobietą, a mężczyzną, to z byłymi żonami jego relacje układają się idealnie. Uwielbia kobiety, a one otwierają przed nim drzwi do swoich prywatnych światów. Już drugi sezon Ibisz prowadzi program "Zrozumieć kobietę" .

 • Krzysztof Ibisz (49 l.), gospodarz "Tańca z gwiazdami", złożył w sądzie wniosek o obniżenie alimentów. Jego była żona Anna Nowak-Ibisz (47 l.) jest zrozpaczona decyzją.

 • Krzysztof Ibisz: Po prostu słucham

  Krzysztof Ibisz wraz z Anną Zajdler-Ibisz prowadzi magazyn "Studio Weekend". Byli małżonkowie świetnie dogadują się ze sobą nie tylko w pracy, ale i w życiu prywatnym

 • Krzysztof Ibisz w bardzo szczerym wywiadzie. Opowiedział o synach i swoim życiu

  ..., telewizją lub internetem. Staram się spędzać z nimi jak najwięcej czasu i mimo, że nie mieszkamy razem, budować silną emocjonalną więź.  Jak pana obecna ukochana dogaduje się z chłopcami(...) wspomniałem, Patrycja obdarzona jest dużym poczuciem humoru, a tacy ludzie są zazwyczaj inteligentni. Ona nie może być zazdrosna o coś, co było kiedyś. Doskonale rozumie, że wychowujemy wspólnie dzieci...

 • Górniak sama informowała media?

  Edyta Górniak sama przekazywała mediom informacje ze swego życia prywatnego, co miało zwiększać jej popularność - zeznała znajoma piosenkarki na procesie, jaki Górniak wytoczyła Piotrowi Krysiakowi za książkę o sobie.

 • Krzysztof Ibisz bierze ślub!?

  Krzysztof Ibisz (48 l.) ma za sobą już dwa nieudane małżeństwa. Czyżby uznał, że zasada "do trzech razy sztuka" i w jego przypadku miała się sprawdzić?

 • Co wiemy o telewizji?

  Z jakiego programu pochodzi cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? W jakim serialu padło słynne zdanie: "Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję"? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już dzisiaj w "Wielkim Teście o Telewizji"!