• Informacje na temat:

  obecna żona olbrychskiego

Artykuły na temat: obecna żona olbrychskiego
 • Tak dzisiaj wygląda grób Zuzanny Łapickiej-Olbrychskiej

  Łapickiej. Odwiedziliśmy Ją na Powązkach. Na grobie świeże bratki i niezapominajki. Bliscy pamiętają i... tęsknią" - napisała obecna żona aktora. Z Zuzanną Daniel związał się zaraz po rozstaniu z Marylą(...)Zuzanna Łapicka była producentką, córką aktora Andrzeja Łapickiego oraz żoną Daniela Olbrychskiego. Zmarła 20 grudnia 2018 roku. "Fantastyczny człowiek. Dowcipna, pogodna, taktowna i dobra...

 • "Dekalog" Kieślowskiego: Mija 25 lat od premiery

  Dokładnie 25 lat temu, 10 grudnia 1989 roku, telewizyjną premierę miał pierwszy odcinek "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Żona Daniela Olbrychskiego miała wypadek! Potrąciła kobietę na pasach!

  To był bardzo stresujący dzień dla Daniela Olbrychskiego (71 l.) i jego ukochanej. Gdy jechali na pogrzeb byłej żony aktora, doszło do wypadku. Krystyna Demska-Olbrychska (61 l.) potrąciła staruszkę, która przechodziła przez przejście dla pieszych.

 • Dom Olbrychskich jest pełen zwierząt

  Trzy koty, w tym jeden dziki - rasy savannah - zapisany w testamencie; suczka yorka o imieniu Pipi, która rządzi domem oraz dwa konie - to dość liczny zwierzyniec. Daniel Olbrychski i jego żona Krystyna Demska-Olbrychska lubią towarzystwo zwierząt.

 • Żona Olbrychskiego rozżalona po wypadku: Nie mamy na taksówki!

  Krystynie Demskiej-Olbrychskiej (62 l.) za potrącenie na pasach 81-letniej kobiety grozi utrata prawo jazdy. Małżonka gwiazdora tłumaczy, że jest to scenariusz dla niej nie do zaakceptowania!

 • Jubileusz Daniela Olbrychskiego

  Daniel Olbrychski obchodzi w tym roku 50-lecie swojej pracy artystycznej. Z tej okazji w Teatrze 6. Piętro odbyła się w sobotę, 10 grudnia, uroczysta premiera spektaklu "Po drodze do Madison".

 • Daniel Olbrychski: Przyszedł czas na zmiany?

  Aktor i jego żona stoją przed ważną decyzją, która zaważy na ich dalszym życiu. Czy na wschodzie znajdą swój nowy azyl?

 • Konczałowski o "Królu Learze"

  Próby spektaklu "Król Lear" w warszawskim Teatrze na Woli, w reżyserii rosyjskiego reżysera filmowego i teatralnego Andrieja Konczałowskiego, dobiegają końca. Premierę spektaklu, w którym rolę tytułową zagra Daniel Olbrychski, zaplanowano na przyszłą sobotę, 21 stycznia. Rola Króla Leara jest uhonorowaniem 60. urodzin Olbrychskiego. Aktor osobiście namówił Konczałowskiego do pracy w Polsce.

 • Daniel Olbrychski o PiS: Patriotyzmem jest wbić w ziemię tę zdradziecką, samolubną partię

  ...nie zabrakło polityki, która jest obecna w domu pary. Okazuje się, że zarówno Daniel, jak i Krystyna, śledzą uważnie, co dzieje się w kraju. Po obejrzeniu serwisów informacyjnych, by nieco się(...) głosuje, to opadają ręce" - mówi aktor. Krystyna Demska-Olbrychska jest przerażona z kolei poziomem edukacji w Polsce. Uważa, że kryzys szkolnictwa może skończyć się dla polskiego społeczeństwa...

 • "Jowita": Ostatnia rola Cybulskiego

  Barbara Kwiatkowska, Kalina Jędrusik i Daniel Olbrychski - ci aktorzy wystąpili wspólnie w filmie Janusza Morgensterna "Jowita", który 45 lat temu trafił na ekrany polskich kin. Obraz przeszedł jednak do historii jako ostatnia rola tragicznie zmarłego Zbigniewa Cybulskiego.