• Informacje na temat:

  obsada filmu przyjaciele

Artykuły na temat: obsada filmu przyjaciele
 • "Przyjaciele" powrócą w odcinku specjalnym

  Na wielki powrót na ekran "Przyjaciół" czekają rzesze fanów. Wyjątkowo cierpliwych, bo informacja o tym, że serialowa obsada już niemal zaczyna pracować, pojawia się cyklicznie. Za każdym razem okazuje się jednak, że coś lub ktoś stanął na przeszkodzie. Jak będzie tym razem?

 • Gwiazdorska obsada filmu "Armageddon Time"

  ...reżysera. Jeśli pozwolą na to okoliczności, Gray chciałby wejść na plan jak najszybciej. Pierwszy o nowych osobach w obsadzie filmu "Armageddon Time" poinformował portal "Deadline", który zamieścił też nieco dłuższy opis powstającego filmu. Ma to być pełna wzruszeń historia dorastania, która zgłębi temat przyjaźni i lojalności. Akcja filmu umiejscowiona zostanie tuż przez wyborem Ronalda Reagana na...

 • Geriatryczni "Przyjaciele"?

  Jennifer Aniston, która sławę zdobyła w serial u "Przyjaciele" , pospiesza szefów studia filmowego, by czym prędzej zabrali się za produkcję ekranowej wersji serialu, zanim cała obsada będzie się bardziej nadawała na geriatrię, niż plan filmowy.

 • Bond 25: Znamy obsadę filmu

  Na specjalnej konferencji prasowej reżyser Cary Fukunaga oraz producneci Barbara Broccoli i Michael G. Wilson podzielili się kilkoma informacjami dotyczącymi nowego filmu o przygodach Jamesa Bonda. Ujawniono między innymi jego obsadę.

 • Obsada nowego filmu Tarantino

  Michael Fassbender (Stelios z filmu "300") dołącza do obsady nowego filmu Quentina Tarantino "Inglorious Bastards". Niemała to radość znaleźć się w tak doborowym towarzystwie.

 • Chris Pine wspomina zmarłego przyjaciela

  Aktor Chris Pine zaprezentował zwiastun filmu dokumentalnego "Love, Antosha", skupiającego się na życiu jego przyjaciela Antona Yelchina. Obaj poznali się na planie "Star Treka", który w 2019 roku obchodzi dziesiątą rocznicę swojej premiery. Yelchin zginął w wypadku w czerwcu 2016 roku, na kilka tygodni przed premierą trzeciego filmu z serii.

 • Mark Wahlberg i Jason Isaacs w filmie o Scoobym Doo

  Powiększa się obsada nowej animacji o przygodach psa Scooby'ego. Ogłoszono, że swoich głosów użyczą Mark Wahlberg ("Infiltracja", seria "Transformers") i Jason Isaacs (seria "Harry Potter").

 • "Przyjaciel" kręci film o pedofilu

  Przedstawiciele studia Millenium Films poinformowali, że do obsady mrocznego dramatu "Trust" dołączyli: Clive Owen i Catherine Keener. Reżyserem i pomysłodawcą filmu jest gwiazdor "Przyjaciół", David Schwimmer.

 • Koniec "Przyjaciół"?

  Wszystko wskazuje na to, że zakończy się serial "Przyjaciele" , najpopularniejsza amerykańska produkcja telewizyjna ostatnich lat. David Schwimmer, jeden z bohaterów serii, oświadczył niedawno, że realizowana właśnie dziewiąta część opowieści będzie ostatnia. Dodał również, że aktorzy występujący w serialu - Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc i Matthew Perry - są już...

 • "Kamerdyner" filmem otwarcia 43. FPFF w Gdyni

  ..."Kamerdyner" otworzy 43. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Nowy film Filipa Bajona to opowiedziana z epickim rozmachem, inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia splątanych losów Polaków, Kaszubów i Niemców na tle burzliwych wydarzeń pierwszej połowy XX stulecia. Właśnie ukazał się zwiastun filmu. Uczestnicy uroczystej inauguracji w Teatrze Muzycznym w Gdyni zobaczą również...

Zdjęcia na temat: obsada filmu przyjaciele