• Informacje na temat:

  obsada kultowego

Artykuły na temat: obsada kultowego
 • Urodziny kultowego serialu

  Film w reżyserii Vaclava Vorliczka na podstawie scenariusza Milosza Macourka charakteryzowała wielowątkowość, gwiazdorska obsada i duża liczba efektów specjalnych. Wyjątkowość pogłębiały zapadające w pamięć kreacje aktorskie Vladimira Menszika, serialowego pana Majera, czy uroda Jany Nagyovej w tytułowej roli księżniczki Arabeli. Telewizje czechosłowacka, a później czeska i słowacka, nadawały...

 • "Świat według Kiepskich" - kultowy serial od 20 lat na antenie Polsatu!

  ...16 marca 1999 roku stacja wyemitowała pierwszy odcinek serialu "Świat według Kiepskich", który przez lata zyskał miano kultowego, a liczne badania dowodzą, że sitcom jest uważany za najzabawniejszą polską produkcję telewizyjną.

 • Kultowy horror powróci jako serial

  ...horroru filmem "Halloween" z 2018 roku. Była to bezpośrednia kontynuacja kultowego filmu Johna Carpentera, która zignorowała wszystkie kolejne części serii nakręcone w następnych latach. Sukces filmu...

 • ​Kultowe filmy na lato

  Od "Rzymskich wakacji" po "Wielki błękit" i "Tamte dni, tamte noce". Letnia sceneria, morze, gorące romanse. Przypominamy kultowe filmy o wakacyjnej lub wręcz plażowej tematyce. Jeśli ich nie widziałeś, wykorzystaj wakacyjny czas na nadrobienie zaległości.

 • Kultowy serial "Usta usta" wraca z nowymi odcinkami

  Rozpoczęły się zdjęcia do serialu "Usta usta", który po kilku latach powraca na antenę TVN. W rolach głównych zobaczymy znanych z poprzednich sezonów aktorów - Pawła Wilczaka, Sonię Bohosiewicz, Wojciecha Mecwaldowskiego, Magdalenę Popławską i Marcina Perchucia. Słodko-gorzka opowieść o przyjaźni i związkach już jesienią zagości na antenie stacji.

 • Andrew Caldwell dołącza do obsady "Matrixa 4"

  Powiększa się obsada czwartej części kultowej serii "Matrix". Jak dowiedział się serwis "Deadline", nowym nabytkiem w ekipie filmu reżyserowanego przez Lanę Wachowski jest znany z serialu "iZombie" Andrew Caldwell. Nie są znane żadne szczegóły roli, jaką zagra.

 • "Jesus Rolls": John Turturro wraca do kultowej postaci z filmu "Big Lebowski'

  Dwadzieścia dwa lata po premierze kultowego filmu braci Coen jeden z jego bohaterów powróci w nowej produkcji! To grany przez Johna Turturro miłośnik kręgli Jesus Quintana. Film o jego przygodach będzie miał premierę 6 marca tego roku.

 • Cezary Pazura dołączył do obsady filmu "Listy do M. 4"

  Trwają zdjęcia do czwartej części przebojowej komedii bożonarodzeniowej "Listy do M.". Wyreżyserowany przez Patricka Yokę film trafi do kin 4 listopada tego roku. W obsadzie ponownie zobaczymy m.in. Tomasza Karolaka, Agnieszkę Dygant i Piotra Adamczyka. Nową gwiazdą, która dołączyła do obsady, jest Cezary Pazura.

 • Kultowy transwestyta powraca

  Twórcy "Rocky Horror Show" po ponad 30 latach postanowili powrócić do swojego kultowego filmu.

 • Andrzej Kopiczyński: Stworzył kultową postać PRL-u

  ...- Andrzej Kopiczyński był aktorem, którego chciano mieć w obsadach, ponieważ po roli w "Czterdziestolatku" był rozpoznawalny dla prawie wszystkich Polaków. To on stworzył tam jedną z kultowych postaci w PRL-u. Postać bardzo symptomatyczną dla tamtych relacji społecznych, dla tamtego pejzażu, który dziś, w naszym kapitalizmie, gdy niczego nam nie brakuje, trudno przetłumaczyć - powiedział...

Zdjęcia na temat: obsada kultowego
Wideo na temat: obsada kultowego
 • „Świat według Kiepskich”: Zbigniew Wodecki ujawnia kulisy

  „Balanga, sałatka i popitki”: Zbigniew Wodecki gra siebie w kolejnym odcinku „Świata według Kiepskich”. Słynny muzyk opowiada jak trafił do obsady kultowego serialu.

 • "Zasada przyjemności": Reżyser o swoim dziele

  "'Zasada przyjemności' to produkcja wyjątkowa. Począwszy od intrygującego, wielowątkowego scenariusza Macieja Maciejewskiego, autora kultowego "Gliny", przez niezwykłe i wspaniale sfotografowane lokacje w Odessie, Pradze i Warszawie – współbohaterach tego serialu, aż po fantastyczną grę międzynarodowej obsady" - mówi Dariusz Jabłoński, reżyser serialu.

 • Przyjaciółki znów razem!

  Do ponownego spotkania żeńskiej obsady „Przyjaciół” doszło w czasie trwania programu Jimmy’ego Kimmela. Komik, który jest wielkim fanem „Przyjaciół”, napisał specjalnie na tę okazję fanowski scenariusz dalszych losów kultowych bohaterów, po czym zaprosił do odegrania go Jennifer Aniston, Courteney Cox i Lisę Kudrow. Zobaczcie sami.

Dyskusje na temat: obsada kultowego